Radio Maryja

Taferna PGR

Czy słuchasz "Radio Maryja"?

TAK, JESTEM IM FANATYCZNIE ODDANY!
22
10%
NIE, NIE CIERPIĘ TYCH DEBILI!
46
20%
A co to być "Radio Maryja"?
5
2%
To ja jestem o. Rydzyk!
29
13%
Lubię mortadelkę...
24
11%
Ostatnio urwałem gałkę od radia i słucham tylko tej stacji. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem...
21
9%
Wolę BAZYLA i resztę paczki.
61
27%
Inna opcja
18
8%
 
Liczba głosów: 226
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Ja też jestem za przeniesieniem. Jeśli ktoś chciałby dopisać coś śmiesznego, to przecież nikt mu nie broni... Śmieszne teksty nie muszą być tylko w Tafernie.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Ok, mamy już 2 głosy, wraz ze mną to 3. Czy ktoś jeszcze zgadza się na taki pomysł?
Obrazek
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Żebyście nie czuli się samotni dołączam swój głos i ja:D. To jest zbyt poważne,aby to było tu zamieszczone...
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Kamil Master
Majtek
Majtek
Posty: 86
Rejestracja: sobota, 18 grudnia 2004, 22:32
Lokalizacja: z Warhammera prosto z Altdorfu
Kontakt:

Post autor: Kamil Master »

eeeeeeeee mi to obojetne jest Radio ale czasem potrafia coś całkim mądrego powiedzieć i nawet można ich niekiedy posłuchać 8) .
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

to przeniescie to offtopica.
a moze zrobimy fanclub radia maryja i super-tadzia??? juz kilka chetnych osob bym znalazl, a na forum tawerny sie znajdzie kilka osob.


[Po co zaraz przenosić? Zróbcie drugi temat w OT (pod tytułem np. "religia"), a tu piszcie dalej o Ojcu Prowadzącym. - dop. MAd Phantom]
Ripper
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2004, 19:17
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Ripper »

:twisted: JA poprostu uwielbiam :twisted: KSIĘDZA RYDZYKA, i wiecie co...chyba mu normalnie do jego AUTKA dołoże..bo gada całkiem madrze!! No i trzeba SIAĆ SIAĆ SIAĆ i jeszcze raz SIAĆ bo jak nie bedziemy SIAĆ to nic nie wyrośnie (ale suche) :twisted: hehehehehehehe oczywiście żartuje :twisted: ależ jaa jestem zły wysmiewam się z biednego rydzyka :D
DESTRACTION TRAUCERS
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

zalozmy fanclub o. rydzyka, tv trwam i radia maryja ( tv trwam i radio maryja mozna przez neta ogladac przez http://www.radiomaryja.pl :D)
O.Rydzyk
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 19 stycznia 2005, 16:00
Lokalizacja: Radio Maryja

Post autor: O.Rydzyk »

Wy bezbożne dzieci czarty!! Myślicie że możecie sobie żartować ja wam pokaże trzeba siać siać siać!


[Ok, Dante:
w Regulaminie Forum BAZYL pisze: :arrow: Rejestrowania kilku kont - nie zależy nam na podbijaniu statystyk, (...)

Tak się składa, że O.Rydzyk i Ty macie całkiem identyczne IP... i tylko pogratulawać pomysłu, odebrania komuś szansy na zostanie 200 użytkownikiem.... i jeszcze ten wybryk w "1", gdzie wyraźnie Cię ostrzegałem... zapraszam do tematu "CZARNA LISTA" - dop. MAd Phantom]
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

A, to on! To Rydzyk! Łapać draba! Na pal go! Będzie mi tu w temacie bluźnił o jakimś sianiu. O nie, ja się tak łatwo nie dam! ZA ALLAHA! :twisted:
Obrazek
Ripper
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2004, 19:17
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Ripper »

heheheheehhe :lol: Dante jest poprostu świetny!;]
a jeśli chodzi o rydzyka to zostawcie ten pal lepiej polozyc go spac na gwoździach! to by byla dopiero yyyaaazzzdddaaa. jush sobie to wyobrazam...ahhh warto czasem pomazyc... :D
DESTRACTION TRAUCERS
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

A może zrobić biografię Rydzyka? Juz widzę tytuł: "Mój pierwszy milion" :P. Ale trzeba jednak cenić o. Rydzyka. Żeby tak zamydlić oczy tylu renciskom i emerytkom, żeby ciągnąć od nich renty i emerytury. I jeszcze podatków pewno nie płaci, bo "to dla całej Wspólnoty Kościoła". Chylę czoło przed tobą, drogi Rydzyku. Za to, że tak potrafisz omamiać ludzi, jak przywódcy niektórych sekt. Brawo!
Obrazek
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

jeszcze jeden link, moze niezwiazany az tak dokladnie z radiem i tadziem, ale zwiazany z tym co niby-glosza http://www.jesus-action-figure.com/ obejrzec filmik i sluchac textu!

kto mi kupi wszystkie 3 figurki?
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Eee, o rany. Tego, no... Nie wiem, jak to skomentować. Nie jestem na katolicyzmem, ale ten film się śmieje z całego chrześcijaństwa. A to już jednak dla mnie przesada. Jestem mocno wierzący i czuję ogromny respekt dla poświęcenia Chrystusa. Dlatego taki film to dla mnie... coż... obraza. Tak, to obraza dla mnie. Nie jestem jakimś Rydzykiem czy innym fanatykiem wierzącym w nie-wiadomo-co (bo Rydzyk raczje wierzy w nie-wiadomo-co niż w Boga), ale taki film mnie razi. To jedna z rzeczy, jakiej nie lubię u Amerykanów (a czego ja u nich nie lubię :P) - nie potrafią uszanować wielu rzeczy, będących dla wielu rzeczami świętymi.
Obrazek
oswald
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 1 lutego 2005, 12:33
Lokalizacja: Chełm

Post autor: oswald »

Luknijcie tu --> http://frag4.kompex.pl/rm.mp3
Mam nadzieję, że tak będzie się prezentowało Radio Maryja już niedługo :P
A na poważnie, to przy całej tej dyskusji o RM i o. budowniczym Rydzyku zapominamy trochę o innej bardzo smutnej rzeczy w tej sprawie, czyli o tym, że RM posiada dość sporą ilość słuchaczy. Niestety te wszelkie idiotyzmy które opowiada o. Rydzyk trafiają do dużej ilości Polaków, czego dowodem jest poparcie dla LPR.
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

spojrzcie jaki dream team sie tworzy w pari Maryja :D http://wiadomosci.o2.pl/?s=513&t=1941
Dźwiedź
Majtek
Majtek
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek, 27 września 2004, 01:53
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: Dźwiedź »

Uratowałem życie Rydzykowi. Nie zatłukłem [CENZURA] jak był w Warszawie.
Szczuru
Pomywacz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela, 13 marca 2005, 19:13
Lokalizacja: Galava
Kontakt:

Post autor: Szczuru »

Ciekawi mnie tylko jakie kfiatki będą, gdy Partia Maryja dostanie sie do sejmu...
ODPOWIEDZ