Wrzesień - do szkoły!!!

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
Rhysode
Pomywacz
Posty: 23
Rejestracja: czwartek, 11 sierpnia 2005, 11:33

Post autor: Rhysode »

Niedobrze, niedobrze już pojutrze 1 września :cry: :cry: :cry: .
I znowu nudne czekanie na następne wakacje.
Normalnie pójde i skocze z mostu :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :cry: :!:
Normalnie czasem "r" mi nie zaskakuje,
więc sorry jakby ktoś nie zrozumiał jakiegoś
mojego postu :)
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

A ja się nie mogę już doczekać, kiedy się znowu uczyć zacznę, bo mi się nudzi. Szkołę zaczynam w październiku i już zaczełam odliczanie :D
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Egan Wolf
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 23 lipca 2005, 14:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Egan Wolf »

Falka pisze:A ja się nie mogę już doczekać, kiedy się znowu uczyć zacznę, bo mi się nudzi. Szkołę zaczynam w październiku i już zaczełam odliczanie :D
Masz szczęście, że nie wiem gdzie mieszkasz bo nie wiem co bym Ci zrobił za to co mówisz.... :P Farciara. W październiku... A ja już pojutrze do szkoły. Zacznie się. Spisywanie lekcji. Nudzenie się na lekcjach. Ehh. A druga liceum to chyba już się sporo robi? I czytanie długich, nudnych, nieciekawych lektur... Ja chce żeby był już czerwiec!
"Nadzieja jest jak marchew, którą zawieszają koniowi przed pyskiem, żeby zmusić go do dalszej harówki"
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

Falka, zamienila bys sie! ja juz od ostatniego czwartku do szkoly musze lazic :(
jedyne co mnie ucieszylo to glupi wyraz twarzy ludzi z klasy i nauczycieli jak wpadlem w glanach + wojskowe spodnie + czarna bluza do szkoly :twisted: nawet dyrektorka szkoly mi z drogi zchodzila jak mnie widziala :twisted: a tak poza tym to nic ciekawego...
wie ktos moze jak zbudowac zapalnik 10-cio minutowy (przepis na material bum-bum juz mam :twisted:)

ps1. droga policjo, to o zapalniku i materialach wybuchowych to zart, ja nigdy bym czegos tak strasznego jak wysadzenie szkoly w powietrze nie zrobil.
ps2. anarchist's cook book, najlepsza ksiazka kucharska na swiecie!
ps3. kto ze mna pogotuje (tylko przepisy z anarchist's cook book)
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

No nie ... Kazdy sie chwali jaka ma wspaniala klase, a mnie szlag trafia.. Zamias w maturalnej klasie to jestem w ... drugiej.. bo dalem d..(ciała...) i sam sobie winnien ponosze skutki picia (duzej ilosci) wodki.. :cry: Los mily i przychylny nie byl.. Nowa klasa, nowi ludzie i stare przedmioty i doswiadczenia :evil: ... Zycie nie bajka, tylko zbity horror.. No i coz poczac - isc sladem zbitej stopy.. (za to fakt na pocieszenie ze rok wiecej do maturki :? ), ale czy napewno... starzy (pijacy - znaczy)znajomi bede balowali a ja bede ... eh no wlasnie - ja bede nadrabial to co sknocilem.. Ludzie dam rade dobra (bo nie zla!) uczta sie i nie miejce ni poprawek ni powtorek klas.. Bo nie wiecie co was za ludzie czekaja.. (chyba ze juz macie dobra platna prace i jestescie na studiach - wtedy to wam to lotto.. ale jak na garnuszku u rodzicow, to lepiej sie nie obiajc - jak ja :oops: :cry: ). Dla mnie wrzesien nie mily.. ale jeszcze dwa lata (teraz ciezkiej pracy) i studia albo robota :wink: - ghy ghy optymista sie znalazl :wink:
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

haha to u nas w klasie tylko 3 luji odeszlo (tych co mieli 3 buty na koniec) a reszta okolo 6 osob zdala wszystkie komisy nawet po 2... /: nie jest mi to za bardzo an reke bo znow moga robic przesiew bo w naszej klasie na dzisiaj jest 31 osob /:
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

No u mojej kuzynki z grubo ponad 40 zostalo nieco ponad 20 osob. A to dopiero 1 klasa byla!. Coz, dziwne to i tyle. Nabrac max ludzi a potem ich wykosic. Prawie jak na polibudzie ;)
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Egan Wolf pisze:Masz szczęście, że nie wiem gdzie mieszkasz bo nie wiem co bym Ci zrobił za to co mówisz.... :P
Mieszkam w Londynie :P
A do szkoły idę w... Łodzi! :D Polski Uniwersytet Wirtualny - szkoła na tyle fajna, że mogę studiować nie ruszając się z domu, tylko na sesję egzaminacyjną będę do Polski latać. Niestety, ceny biletów nie są wliczone w koszty czesnego :(
Farciara.
Falciara się pisze. Albo po prostu Falcia :P
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Egan Wolf
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 23 lipca 2005, 14:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Egan Wolf »

Falka pisze:szkoła na tyle fajna, że mogę studiować nie ruszając się z domu
Musisz mnie jeszcze dobijać...? Nie chodzić do szkoły.... Też tak chce!
Falka pisze:Falciara się pisze. Albo po prostu Falcia :P
Racja. Przepraszam. :P
"Nadzieja jest jak marchew, którą zawieszają koniowi przed pyskiem, żeby zmusić go do dalszej harówki"
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Ale zwróć uwagę, że za to jak już jedziesz (lecisz;)) do szkoły, to całą sesję egzaminacyjną masz do zaliczenia w jeden weekend (na szczęście na pierwszym roku tylko 4 egzaminy). I lepiej żebyś to zaliczył za jednym zamachem, bo bilety lotnicze są jednak strasznie drogie.

Nie pochwaliłam się jeszcze, że oprócz studiowania Informatyki na tym uniwerku, zaczynam też niedługo 10-tygoniowy kurs book-keepingu, więc czekają mnie aż DWIE szkoły! Czy to nie fajnie? ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Jak jhuż mówicie o przaesiewie to grzechem byłoby się nie pochwalić polibudą... Na roku zaczynało nas 310 osób, a na trzecim roku było już tylko 204... Ciekawe ile bedzie teraz. :>
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Ja jeszcze niedość że młody (ide do 3 gim) to jeszcze wszystkich znam. 8) Tyle że bede musiał się się uczyć by do jakiegoś w miarę liceum się dostać, a w liceum już się zacznie mańana.
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Widzialem smęcenie na temat lektur? : P Ja tam sie stęsknilem za szkoła, za ludzmi itp. więc pójdę z radością ;] znaczy chwilową, co prawda to prawda, ale wakacje są takie nudne, nie mam co robic w tym roku na nich :P
Może w przyszłym bedzie ciekawiej?
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Carchmage pisze:ale wakacje są takie nudne, nie mam co robic w tym roku na nich
Biedak... nie mogłeś się spodkać ze znajomymi ze szkoły?? Przeciaż wakacje głównie się opiera na wypoczynku, balangach i życiu towarzyskim! Przynajmniej w moim przypadku... nie ma moim zdaniem sensu całe 2,5 miecha siedzieć w domu i nic nie robić lub czekać na zbawienie... Wtedy faktycznie wakacje mogą być nudne.
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Hah, spotykałem się, ale na codzień - to co innego :-)
Poza tym mieszkam o 17 km od Rzeszowa, a znajomi wszyscy są w Rzeszowie...
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

ludzie wakacje są świetne ale szkoła tez nie jest najgorsza :D teraz poszedłem do liceum i jesty jak na razie zajefajnie :D klasa spoko i nie zapominam o starych znajomych :D nie wiem czemu każdy smęci że o "znowu szkoła:/" znudziłoby sie wam siedzenie całe 10 miesięcy w domu czy gdziedś indziej jak kumple siedzą w szkole... NIE NARZEKAJCIE NA SZKOŁE!! bo nie warto...
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

heh szkole lubie.. ale lubilbym bardziej gdyby nie ta nauka(: bo przebywanie w takim duzym gronie.. krecenie sie z klasy do klasy i wogole fajny szkolny klimat mi pasuje tylko ta nauuka): to jest najgorsze bo mozna sie zes rac (:
ODPOWIEDZ