Na Molocha sposobow kilka

Kącik poświecony polskiemu systemowi postapokaliptycznemu.
ODPOWIEDZ
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Haha Moloch z 20 lv drużyny zrobiłby sobie nową partię robotów - które latałyby z mieczmi i magicznymi księgami za złotem :roll:
Ze stworami z Mitów Cthulhu by się dogadał i by sam do nich dołączył.
Wilkołaki to co innego, jednakże nie wytrzymają naporu mobsprzętu - już są na straconej pozycji - i pewnie zwieją do Neodżungli.
Magowie... hmmm... Wirtualni adepci zaraz się podłączą do sieci i jeszcze pomogą Molochowi.
Wampiry... a wampiry będą siedzieć w miastach i knuć intrygi, moloch ich nie zainteresuje - wszak nie ma krwi :/
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

W takim wypadku może pomuc tylko Czarodziciel :P (kto czytał Pratchetta ten wie o co chodzi :D)
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Mam już pomysł na pokonanie Molocha:
Przenieśmy NS na system D20 i wykorzystajmy jego niedoróbki :D
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Sprowadźmy Horego Portiera, jak wiadomo jest "Chłopcem który przeżył" I tylko wyciągnąłby swoją różdżkę i.... by już dawno miał kilka kilogramów ołowiu w sobie :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Tori na widok 3 ostatnich postów wziąłbym chętnie do serca Twój podpis :P
Ja bym proponował zbombardować Molocha Kaczkolotami albo czymś podobnym - może zarazi się ptasią grypą? (A wiecie, że główny system Molocha jest na Wiejskiej? :D)
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

CoB pisze:Tori na widok 3 ostatnich postów wziąłbym chętnie do serca Twój podpis :P
Ja bym proponował zbombardować Molocha Kaczkolotami albo czymś podobnym - może zarazi się ptasią grypą? (A wiecie, że główny system Molocha jest na Wiejskiej? :D)
Trzech ostatnich moich postów?? :> A poza tym, to kilka naszych polityków w zupełności wystarczy...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Nie trzech postów w górę od Twojego :P
Moloch jest do pokonania, napewno ma jakąś lukę, jednakże ja szukałbym jej w systemie. Poza tym pancerze wspomagane mogą się przydać w tej wojnie...
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

A może po prostu wystarczy nacisnać ten wielki czerwony guzik z napisem "off"? Hmm...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Tja, na głównym komputerze widnieje napis: "w razie awari, przejęcia władzy, lub zniszczenia świata zbić szybkę" :D
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Nyano pisze:Jeśli chodzi o statki i kwasowy ocean to powiem jedno: nie ma kwasu, który by "zeżarł" wszystko. Na przykład jeśli mamy ocean z HNO3, który "zżera" wszystkie metale oprócz dwóch, to zawsze możemy pokryć nasz statek odpowiednio grubą warstwą złota, tudzież platyny, ale pojawia nam się tu kolejny problem - fundusze.
Wsumie to nawet woda królewska nie zeżre szkła więc może jakieś szklane powłoki? Chyba że byłoby to może wody królewskiej i kwasu fluorowego... To praktycznie nic by sobie nie popłynęło. :P

Co do morza kwasu to muszę zrąbać mojego MG od Neuroshimy który mi to naopowiadał (trza też zauważyć że napisałem "ponoć" przy tym że morze to kwas).

Wiem jak pokonać Molocha gdy nie ma w pobliżu Chucka. WANIAAAAAAAA!!! :mrgreen:
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
NdwZ
Majtek
Majtek
Posty: 75
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2005, 15:59
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post autor: NdwZ »

Ja mam dwa pomysly:
1.) Wirus , jakies konkretne paskudne cholerstwo (cos o mocy destrukcyjnej porownywalnej do windowsa)
2.) Spam atack! system sie zawiesi i wszystko jasne ^^
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

z wirusem/wirusami i spamem to nieda zbyt duzego skutku, bo moloch niema glownego komputera/glownej centrali. to sa tysiace komputerow na (najprawdopodobniej) roznych systemach... kazdy zolw (taka duza, mobilna centrala) jest systemem sam w sobie, ktory moze wcielic w swoj oddzial wlasciwie kazda maszyne, ktora spotka. jest samodzielny, a nieda sie zarazic kazdego zolwia i kazdej matki (jeszcze wieksze i lepsze centrum dowodzenia niz zolw)
Nyano
Mat
Mat
Posty: 589
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2006, 11:51
Numer GG: 3030068
Lokalizacja: Z ukrycia i cienia

Post autor: Nyano »

A wie ktoś może co zasila Molocha? :twisted:
Jeśli to elektrownie, to można z pomocą hakerów spróbować mu je przeciążyć... i *puff* - tak powstał Chocapic
Bóg na Krzyżu był tylko kolejną religią, która uczyła że miłość i morderstwo są nierozłącznie związane - że w końcu Bóg zawsze pije krew
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Albo biopaliwo, albo baterie słoneczne (choć to drugie to łatwo unicestwić - wysłać watachę gołębi które by je zakupczyły :lol:). A tak serio to strzelałem.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Myślałem ostatnio o dźwiękach takiej częstotliwości, któreby zakłuciły przekaz pomiędzy Molochem, a jego robotami, a tym samym moznaby spowodować niezły chaos. (Anarchia rules :P)
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Posnov

Post autor: Posnov »

Możliwości są dwie, obie wymagają uzycia broni jądrowej. Pierwsza, to bomba kobaltowa. Izotopy kobaltu dodane do głowicy jądrowej produkują niemal tylko EMP. Pojedyncza głowica rzędu 10 kiloton po obłożeniu kobaltem może zmieść 1/4 obszaru USA - oczywiście jeśli mowa o elektronice, a nie fali uderzeniowej.
A druga możliwość? Amerykanie w latach 60. ustalili, że da się zbudować tzw. Doomsday Machine, czyli Maszynę Końca Świata, bombę, której detonacja spowoduje samozapłon atmosfery. Według obliczeń teoretycznych, z pedosfery ziemskiej nie zostałoby zbyt wiele po czymś takim, więc zapewne i Moloch poszedłby w cholerę. Problem polega na tym, że spłonąłby wtedy cały tlen z atmosfery, a ludzie bez tlenu długo nie pociągną, nawet jakby zakopali się te 200km pod ziemia...
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Śmiem twierdzić że ludzie tlenem by się nie mieli co przejmować bo by zostali zmiecieni razem z molchem.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
ODPOWIEDZ