Radio Maryja

Taferna PGR

Czy słuchasz "Radio Maryja"?

TAK, JESTEM IM FANATYCZNIE ODDANY!
22
10%
NIE, NIE CIERPIĘ TYCH DEBILI!
46
20%
A co to być "Radio Maryja"?
5
2%
To ja jestem o. Rydzyk!
29
13%
Lubię mortadelkę...
24
11%
Ostatnio urwałem gałkę od radia i słucham tylko tej stacji. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem...
21
9%
Wolę BAZYLA i resztę paczki.
61
27%
Inna opcja
18
8%
 
Liczba głosów: 226
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Post autor: wiki-yu »

a teraz coś od kolegi A.L.`a z forum actionum
http://www.maonaryja.prv.pl/
zapraszam i życzę przyjemnej podróży
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Runiq pisze:Sie robi! :twisted: Qinur, zawołaj telepatycznie Rajaha.

Qinur:Już to widzę, jak pali na stosie odatre ze skóry ciała tych księży wołając Allach akbar!He he!
Rajah: O tak! Ku chwale Allaha, niech ich ciała spłoną na stosie czarnych płomieni, a dusze niec będą przez wieki rozdzierane przez straszliwe demony! ALLAH AK'ABAR!

Ach, Rajah. Skąd ty bierzesz tyle energii?

Rajah: Bo ja pobieram zbawienną moc samego Wielkiego Allaha! On czuwa nad mą duszą. Jestem jego wysłannikiem. Nawracajcie się, niewierni poganie, bo poznacie gniew Allaha!

Ech, ja chyba zmienię religię, skoro mamy takich kapłanów. W tym kraju źle się dzieje. Może zacytuję kawałek utworu 52 Dębiec "Powiedz":

"Powiem, że żyję w świeckim państwie, kiedy stąd znikną wpływy watykańskie."
Obrazek
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Krycho »

TADAM! Nagroda dla Khazara za najdłuższy post stulecia (ten w temacie) :D
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Perwłka była kiedy specjalista powiedział, że Kaczor Donald propaguje satanizm. Mam nadziej, że tego juz ktos nie napisal bo nie mialem czasu czytac calosci. A tak wogole wole radio Masz w Ryja.
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

jak mozecie sie z najlepszego radia na swiecie nasmiewac??? najlepsze satanistyczne, metalowe radio na swiecie!!!
i te zespoly!!! arka noego i inne. przy nich slipKnot to muzyka do medytacji. i te satanistyczne texty .



radio maryja for life!!!!!!
Obrazek
Obrazek
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Jezu Chryste, widzieliście co jest w ankiecie?! CZTERECH O. RYDZYKÓW! A niedawno było ich jeszcze dwóch. Co się dzieje? Rydzyk się rozmnaża przez podział? :P. To za kilka miesięcy będzie ich 128 (!)
Obrazek
klemens
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 31 grudnia 2004, 15:26
Lokalizacja: z daleka
Kontakt:

Post autor: klemens »

Tak naprawde to ja jestem jedynym prawdziwym o.Rydzykiem. A jestem tu by inwigilowaćpogańskich masonów i siać, siać, siać, siać, siać, siać..... buahahahahahaha :D :D :D

A tak btw. kwiatków, to ostatnio Radyjo wyznaczyło nagrodę za zdjęcie rydzyka w jego Maybachu - okrągły 1 000 000 złociszy :!: .
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

To ja sladem Khazara tez zacytuję kawałek 52 Dębiec "Powiem":

"Wrogowie Radja Maryja niech będą przeklęci. Dziecko głoduje, nowy kościół się buduje..."

Zamiast słów "kościółsię buduje" można by napisać "merce się kupuje".
EmpE
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 58
Rejestracja: środa, 8 września 2004, 15:50
Lokalizacja: Inąd

Post autor: EmpE »

Runiq pisze:"Wrogowie Radja Maryja niech będą przeklęci. Dziecko głoduje, nowy kościół się buduje..."
Heh, ja też to chciałem zacytować, wyprzedziłeś mnie ;). W ogóle mam nie najlepszy stosunek do kleru... Ale może nie będę się wypowiadał w tej sprawie, bo mogłoby to wywołać lekką burzę ;).
"Gdy nie ma floty zaczynają się kłopoty. Kłopotów nie kocham, więc kocham banknoty, zamieniam je w zielone, a zielone w siwy dym, siwy dym w dobry humor, dobry humor w dobry rym - to mój sposób na życie..."
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

trzeba siac, siac, siac!!!
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

laRy pisze:trzeba siac, siac, siac!!!
No co ty? :D

A tak w ogóle mały apel: Dlaczego piszeszz, laRy, takie krótkie posty, a? Czyżbyś chciał skończyć jak Jarosik?

Aha! Miałem coś dorzucić do tematu. Kiedyś miałem wysokie mniemanie o księżach. Po tym, co niektórzy (bo przecież nie każdy ksiądz to debil, jak sporo w RM) wyprawiają, można się zniesmaczyć także do katolicyzmu. Ludzie! Nie osądzajcie wiary po kapłanach! Oni są tylko ludźmi (z drugiej strony jednak nie każdy przeciętny Kowalski uprawia pedofilię).
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Ja powiem tak co kraj to obyczaj a w Polsxe kler jeszcze tęskni za wpływem jaki miał w średniowieczu. Dlatego niektórzy księża(noi bo są jeszcze tacy co robią swoje i tyle) pędzą ku bogactwu bo pieniądz+władza. A co do o. Rydzyka przeraża mnie jego rząd dusz. Mam nadzieje, że jak kiedyś umrze pokolenie jego wiernych wyznawców to ine zdobędzie już nowych. Ale jednego nie mozna mu odmówić nawet Hitler nie był, tak uwielbiany w niemczech jak Rydzyk przez rencistów.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Runiq pisze:Ludzie! Nie osądzajcie wiary po kapłanach!
Ja nie osądzam wiary. Jestem chrzecijaninem, ale nie uznaję Kościoła Rzymsko-katolickiego (pomimo, że teoretycznie jestem katolikiem). Katolicyzm to tylko sposób interpretacji wiary. Mógłbym być protestantem, ale wciąż wierzyłbym w Boga, Jezusa, Świętą Trójcę, Maryję oraz 12 apostołów. Wciąż bym uważał, że należy kochać bliźniego swego i dalej uznawałbym Dekalog. Mówiąc źle o katolicyźmie, nie wypieram się wiary.
A poza tym katolicyzm jest dziwny. Oglądałem neidawno film o Tintinie. jeden z bohaterów którejśtam części poświęcal się dla reszty grupy. Klerykom to się nie spodobało. Powiedzieli, że on popełnia samobójstwo, a to grzech. Autor powiedział, że on się poswięca. a oni na to, że poświęcanie własnego życia jest złe i grzeszne. on na to, że Jezus też oddał swoje życie, więc również był samobójcą. A oni powiedzieli, że to bluźnierstwo. Ludzie, opamiętajcie się. Chrystus robił dobrze, ale robiąc to, co on, popełniasz grzech i będziesz skazany na Piekło. Argh! Jak ja nienawidzę głupoty księży!!!
Obrazek
Dźwiedź
Majtek
Majtek
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek, 27 września 2004, 01:53
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: Dźwiedź »

A co powiecie na mój mały społeczno-polityczny happening w podpisie?
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Mnie wszyscy nazywają Ateistą a czasem heretykiem :twisted:
Bo ja po prostu mam w d*** wiarę. W tych czasach katolicyzm nie jest taki dobry :?
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Wiecie, tak sobie myślę, czy nie poprosić BAZYLa o przeniesienie tego tematu na Offtopic. Bo tu widzę, że zaczęto prowadzić poważną dyskusję na temat wiary i ogólnie Kościoła. Co o tym myślicie?
Obrazek
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Popieram tego pana z kosą :D
To zaczeło naprawdę poruszać ważne kwestie albo powinniśmy dać nowy temat.
ODPOWIEDZ