[brak]Jaskinia trolla

Miejsce na zakończone lub wymarłe sesje. Jeśli chcesz ponownie otworzyć temat to skontaktuj się z modem albo adminem.
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

[brak]Jaskinia trolla

Post autor: kajtek Raulin »

Troche na wstęp:
Czekam aż odpiszą wszyscy gracze i daje aktualizacje.(nie pisac wiadomości typu:"kiedy uptade","ile mamy czekać?".
Tak piszemy po za sesją
Tak jeśli postać mówi
Imię (nazwisko też może być) przed właściwą treścią.

Margh
Tak jak Ci kazane o godzinie 8.30 stajesz przed bramą miasta i czekasz na 2 Twych pomocników aby unicestwić trolla.
Godzina 8.46. "Spóźniają się troche" pomyśłałes i usiadłeś na najbliższym,większym kamieniu.Zza placów wyciągnełeś łuk i wycziściłeś go dokładnie i delikatnie.
Godzina 8.50."To jakieś kpiny ze mnie i z polowania"
Schowałeś łuk i podrapałeś się po głowie.Następnie wstałeś,rozsprostowałeś nogi i dalej usiadłeś w oczekiwaniu.

Awandest
W pełnej prędkości biegniesz do bramy miasta.Wypad Ci sztylet i wróciłeś się po niego co spowolniło Twe przybycie na właściwe miejsce.
"Kurcze,zesłoszą się pewno!" Pomyślałeś i przyspieszyłeś.
Na Twój niefart but Ci się rozwiazał i zatrzymałes się aby go zawiązać.
Znacznie przyśpieszyłeś i cały spocony i zdenerwowany nareszcie dobiegłeś.
-Prezpraszam,ale...huuu.ale się zmachałem.
-Byłem tu o godzinie 8.00 co z wami?
-Jakto z wami? Miałem z kimś przyjść?
-Wybrano nas trzech.
-Poczekamy na trzecią osobę.
Margh i Awandest
Usiedliście na sąsiadujące ze sobą kamienie i zaczeliści konwersacje o obejmowanym zawodzie.
Mi
Postanowiła biec ale przypomniało sie jej iż ma szate druidzką.Powolnym krokiem doszła do celu i zapytała:
-Chłopaki idziemy?
-Godzina 9.00! Ile można czekać?
-Przepraszam.Uwieżcie wczoraj czytałam ksią...
-Późno już idźmy fo jaskini trolla.
-Co racja to racja!
Cała drużyna
Idziecie w kierunku jaskini i rozmyśłacie nad techinaki pokonania trolla.
Lidien
Majtek
Majtek
Posty: 146
Rejestracja: czwartek, 6 lipca 2006, 15:25
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [brak]Jaskinia trolla

Post autor: Lidien »

-No cóż moi drodzy przyjaciele. A więc jak zamierzamy zabić tego paskudnego trola który zagraża i szpeci naszą cudowną Matke Naturę??-mówi spokojnym głosem Mi-Natura chyba popełniła straszliwy błąd stwarzając takie COŚ... - odwraca twarz z obrzydzenia- A więc może poprostu ktos wyjdzie na przeciw trolla, ja z ukrycia go złapie zaklęciem dzikie plącze a ktoś go dobije co? To zdaje się być takie proste... Ciekawe jak będzie na prawdę. Zgadzacie się ze mną? Jak nie, to czekam na inne propozycje.-mówi miłym głosem Mi i czeka na odpowiedź kolegów.
Czyż czas jest obracającym się kołem, czy też koleina, która po nim pozostaje...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [brak]Jaskinia trolla

Post autor: Azrael »

- A nie ma... szanowna druidka? Druidka tak? Czegoś lepszego na składzie?- Tu zrobił przerwe i wskazał drogę w prawo, wgłąb lasu - Moim zdaniem powiniśmy zrobić tak... hm... może zawróćmy do miasta? Nie, no dobra, żartowałem.
Ja wbiegne do jaskini potworny przyjaciel za mną ruszy, a wy gdzieś z drzew będziecie w niego dawać wszystkim co macie. A jeśli chodzi, o po co na trolle, to czy takie pytanie przystoji druidce? Myślałem, że to wy sie przypinacie do drzew, aby normalni ludzie nie zabijali wymierających gatunków.
- Zerwał troszkę rosnących obok jagód i zjadł.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Lidien
Majtek
Majtek
Posty: 146
Rejestracja: czwartek, 6 lipca 2006, 15:25
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [brak]Jaskinia trolla

Post autor: Lidien »

-Rozumiem cię przyjacielu ale w pewnych prypadkach robię wyjątki co do stworów. Matka Natura zrobiła błąd stwarzając tego potwora. Istnieje między nami druidami lista POTWORÓW które można zabijać a nawet trzeba, ponieważ beszczeszczą przyrode.


Niestety zbyt dużo fajnych czarów nie mam mimo poziomu bardzo zaawansowanego. MG może coś podrzucisz do zabijania bo mam tylko wilka tak na prawdę i te dzikie plącze. A druid od czasu do czasu chyba może zabijać.
Czyż czas jest obracającym się kołem, czy też koleina, która po nim pozostaje...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [brak]Jaskinia trolla

Post autor: Azrael »

Ja bym jej nie dawał niczego do zabijania, wykaż się pomysłowością, to raz, a dwa to to, że druidzi nie mogą zabijać mają tylko czary ofensywne, na wypadek jak by ktoś na nich napadł.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Kokesz
Majtek
Majtek
Posty: 100
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 11:35

Re: [brak]Jaskinia trolla

Post autor: Kokesz »

Margh

Margh szedł obok nowych towarzyszy i przysłuchiwał się ich pomysłom. Kąciki jago ust podniosły się do góry w drwiącym uśmiechu i nie spoglądając na towarzyszy rzekł:
- Ja uważam, że wy powinniście wejść do jaskini i zacząć z nim walczyć. Gdy was ubije - uśmiechnął się jeszcze bardziej - i będzie zmęczony, jednym strzałem w źrenicę pozbawię go ducha.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [brak]Jaskinia trolla

Post autor: Azrael »

- Strzałem w źrenice, w ciemnej jaskini pełnej stalagmitów i stalagdytów, gdzie są niezliczone dziury i pułapki.
Strzałem w źrenice w szybką bestie której czaszka ma ponad 15cm grubości, a jej ulubionym zajęciem jest rozłupywanie czaszek kamieniem. Skąd pewność, że ty szybciej naciągniesz swój łuk... o 15 kg naciągu
- Awandest uśmiechną się drwiąco. - niż on zamieni cię w lalke? Oczywiście lalke bez głowy podejrzewam, że tylko takie lubi. Pozatym twój
"krótki łuk"... wątpie, aby mógł go zabić jednym strzałem spójrz na to... coś, toż to cienki kijek z rzemykiem od buta.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Kokesz
Majtek
Majtek
Posty: 100
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 11:35

Re: [brak]Jaskinia trolla

Post autor: Kokesz »

Margh

Margh słysząc słowa Awandesta zacisnął zęby.
- A Ty tymi scyzorykami - wskazał na sztylety łotra - to go możesz co najwyżej połaskotać. Mażę go nawet załaskoczesz na śmierć. - Zakończył z ironią.
By się zemścić wsadził swój luk, który niósł w ręce, pod nogi człowieka tak by ten się potknął.
Lidien
Majtek
Majtek
Posty: 146
Rejestracja: czwartek, 6 lipca 2006, 15:25
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [brak]Jaskinia trolla

Post autor: Lidien »

Mi



-Przestańcie się kłócić i przechwalać jak małe dzieci. Nikt w pojedynke nie pokona tego trola. Mam pomysł. Przywołam wilka i on będzie przynętą. Gdy trol zajmie się zwierzęciem my go zaatakujemy. To najlepsze rozwiązanie. Nikt poza biednym wilkiem nie ucierpi. Niestety trzeba się poświęcić dla natury, często tak mawiał mój dziadek. A więc może teraz się zgodzicie?- powiedziała ze zdenerwowaniem dziewczyna. Popatrzyła z rozczarowaniem na towarzyszy "Jeżeli mamy pokonać tego potwora to czeka nas długa walka"
Czyż czas jest obracającym się kołem, czy też koleina, która po nim pozostaje...
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: [brak]Jaskinia trolla

Post autor: kajtek Raulin »

Piszcie imię postaci pod postem!
Cała drużyna

Dochodzicie do jaskini.W trójkę odsuwacie kamień,który zasłaniał wejście i wchodzicie ostrożnie.Robicie krok do przodu i czekacie aż ktoś poprowadzi.
Mi
-No odważni mężowie przodem!

Margh
-No przodem druidko!

Awandest
-Przodem goblinie!
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [brak]Jaskinia trolla

Post autor: Azrael »

- Zaraz, zaraz. Jak dokładną kontrole masz nad tym wilkiem? Co prawda nie boję się, że sie na mnie rzuci.
Problem w tym, że troll może nie lubić wilczego mięsa. Udomowi sobie twojego wilka i tyle.
Zróbmy tak, ja najlepiej znam jaskinie więc wejde przodem, a wy zostaniecie tu. Gdy zobacze trolla opisze mu twarz Margha on z wściekłością mnie zaatakuje ja dam w długą i dobiegne z nim do wyjścia, gdzie czekać będziecie wy. Korytarze w środku są kręte, więc nie będzie wstanie nie tylko mnie dogonić, ale także celnie cisnąć kamieniem.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Kokesz
Majtek
Majtek
Posty: 100
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 11:35

Re: [brak]Jaskinia trolla

Post autor: Kokesz »

Margh

- Raczej ucieknie na sam twój widok, albo popełni samobójstwo - odburknął.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [brak]Jaskinia trolla

Post autor: Azrael »

- No to widzicie. Goblin poparł, więc ide przodem. Czekajcie tu... a może wejdzcie na drzewa będzie wam łatwiej.
Wchodze do środka bardzo powoli, skradając się. Awandest uporządkował sobie w umyśle plan działania.
1. Znaleźć trolla, ale nie dać się zobaczyć.
2. Nie wpaść po drodze w rzadną pułapke.
3. Uciec trollowi.
*No biorąc powage moje umiejętności, nic trudnego* - Pisałem, że Lis jest pyszny nie?
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: [brak]Jaskinia trolla

Post autor: kajtek Raulin »

Awandest
Sam wchodzisz do jaskini.....
Idziesz krok dalej i dalej...
Twoi towarzysze podróży cofneli się do tyłu a Ty robisz krok dalej.Opanował Cie strach.
Nagle kamień,który dotychczas krył wejście do jaskini sam zasunął się.
Magia?
Czary?
Twoi koledzy?
Lidien
Majtek
Majtek
Posty: 146
Rejestracja: czwartek, 6 lipca 2006, 15:25
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [brak]Jaskinia trolla

Post autor: Lidien »

Awandest! Cholera jak to otworzyć! Może mi pomożesz co?- patrzy na kolegę.
Mi przeszukuje całą okolice i "obmacuje" skałe, w poszukiwaniu jakiejś dźwigni, czegokolwiek żeby otworzyć właz. Przy tym stąpa bardzo powoli i delikatnie aby nie wpaść w żadną pułapkę. Jeżeli jest ciemno używa czaru przywołanie światła.
Czyż czas jest obracającym się kołem, czy też koleina, która po nim pozostaje...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [brak]Jaskinia trolla

Post autor: Azrael »

Awandest Lis

- KUR**!!!!! Od razu wiedziałem, że jak goblin usłyszy o złocie... - Nie zawracam, kamienia i tak raczej sam go nie odsune, więc trzeba przyspieszyć, aby natrafić na jakiekolwiek rozdwojenie tuneli... za 30m. o ile pamiętam takowe będzie... * Jeb**e skur***** jak ich dorwe to wypatrosze.*
Skradam się szybciej niż zwykle, lecz zmysły mam wyczulone jak nigdy.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: [brak]Jaskinia trolla

Post autor: kajtek Raulin »

Awandest
Idziesz prosto omijąjąc stalagnaty i inne dziwne zacieki.Słyszysz cieknące krople i dziwne szuranie.

Mi
Jest godzina 12.00.
Nie znalazłaś żadnej dźwigni a kamień stał sie bardzo ciężki.
Z nerwów w kamien walisz dzikim plączem ale to nie skutkuje.
Zablokowany