[PvP] Dwa Obozy

Miejsce na zakończone lub wymarłe sesje. Jeśli chcesz ponownie otworzyć temat to skontaktuj się z modem albo adminem.
Zablokowany
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

[PvP] Dwa Obozy

Post autor: Deep »

Obóz pierwszy:
Azrael666
Saturas
Gisher


Obóz drugi:
Kawairashii
Nyano
Tomdal


Macie wszystko to co podaliście mi w rekrutacji (no chyba, że coś wam zabrałem. Zasady są proste. Będzie trochę jak w grach komputerowych. Po prostu zwykłe capture the flag. Bieganina po miescie, strzelanki i takie tam. Macie nieskończoność żyć ale jeśl;i zgniniecie musicie odczekać kolejkę na "odrodzenie się" czyli po prostu pojawienie się z powrotem w obozie. Gramy na punkty. I MA MI PANOWAĆ MIŁA ATMOSFERA! Nie bluzgać mi tu do siebie ;)

Posty nie muszą być już tak bardzo rozbudowanme przy storytellingu (ale pamiętajcie, że ginąć będą ci, którzy słabiej postać odgrywają).

Krótko o tym jak piszemy:
Tak co postać robi
-Tak co mówi
*Tak co myśli*
Poza sesją/do MG
Wiadomość do obozu I
Wiadomość do obozu II

O broń nie musicie się za bardzo martwić - pełno broni na każdym kroku bedziecie spotykać. Poza tym różne medpacki i takie tam bonusy.

UWAGA! Zmieniłem nieco plany. Będą "przypadkowi przechodnie". Ich zadaniem jest utrudnianie wam życioa. Niektórzy to policjanci (których szybklo ukatrupicie ale pamiętajcie, że oni tez mają broń), staruszki, ludzie pytający o drogę czy szaleni mordercy. Uważajcie na nich ;)

Mapka:
Obrazek

No to do roboty! Zbierać punkty!
.
Gisher
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: z buszu :)
Kontakt:

Re: [PvP] Dwa Obozy

Post autor: Gisher »

Mike

Młody, zielonowłosy chłopak z M16 uśmiechnął się i odbezpieczył broń. - Ok, ja śmigam do centrum, niech ktoś pójdzie ze mną. W grupie zawsze raźniej, i łatwiej przeżyć. - Jak powiedział, tak zrobił. Szedł ostrożnie lewą stroną ulicy, sprawdzając po drodze pobieżnie pomieszczenia. Szedł w gotowości bojowej. Kierował się do centralnego punktu mapy.
Ostatnio zmieniony piątek, 1 czerwca 2007, 18:00 przez Gisher, łącznie zmieniany 1 raz.
Hakuna matata!
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: [PvP] Dwa Obozy

Post autor: Deep »

Acha, jeszcze taki mały punkcik do regulaminu sesji:

Jak podajecie wasze imię nad postem to dawać je w kolorach obozu :)
.
Nyano
Mat
Mat
Posty: 589
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2006, 11:51
Numer GG: 3030068
Lokalizacja: Z ukrycia i cienia

Re: [PvP] Dwa Obozy

Post autor: Nyano »

Frank Hess

*Ciężko będzie, ciężko...* - Jęknął w duchu Frank. Miasto zdawało się być tłoczne i ruchliwe. Bardzo tłoczne i nie mniej ruchliwe. Ciężko będzie z dachu odnaleźć przeciwnika wśród tylu ludzi. Ciężko jak cholera...
W duchu przeklinał sam siebie za to, że jedyna broń jaką posiadał, w najlepszym wypadku, będzie średnio użyteczna. Wiedział, że jeśli ma się na coś przydać musi udać się po nową.
- Cześć, ludzie - Ni to powiedział, ni to mruknął. - Jestem Frank. Miło będzie z wami zginąć. - W tym miejscu uśmiechnął się ponuro. Nie był wprawdzie pesymistą, ale w tej sytuacji realizm też nakazywał przygotowanie się na śmierć. - Wybiera się ktoś w kierunku magazynu z zaopatrzeniem? Moim zdaniem lepiej pójść tam teraz i szybko. Zanim na dobre się zacznie...
Bóg na Krzyżu był tylko kolejną religią, która uczyła że miłość i morderstwo są nierozłącznie związane - że w końcu Bóg zawsze pije krew
Saturas
Pomywacz
Posty: 39
Rejestracja: poniedziałek, 21 maja 2007, 20:26
Lokalizacja: Z Korinis

Re: [PvP] Dwa Obozy

Post autor: Saturas »

Rayan
Umiesniony Rayan poszedl za swoim zielonowlosym kolega z obozu. - Przyda się cherlakowi pomoc :D -pomyslal i biegiem ruszył za nim z coltem w pogotowiu...
"(...)Ponieważ tchórz umiera 1000 razy, a bohater tylko raz(...)"
Tomdal
Pomywacz
Posty: 56
Rejestracja: niedziela, 22 kwietnia 2007, 19:22

Re: [PvP] Dwa Obozy

Post autor: Tomdal »

Tomek
Stał i patrzył sie ślepo w mury obozu.
"Ech, chyba lepiej było zostać na farmie i paść krowy..."
Szybko się odwrócił i powiedział do Franka.
-Mogę się przejść z tobą. Zawsze lepiej zginąć z pełnym magazynkiem, niż po śmierci krzyczeć: Gdyby mi tylko nie zabrakło amunicji...
Obrazek
Obrazek
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [PvP] Dwa Obozy

Post autor: Kawairashii »

x23
Wyciągnęła wykałaczkę z kieszeni i umiejscowiła ją w ustach., nadgryzając lekko. Spojrzała w stronę Franka znad przyciemnianych okularów, uśmiechnęła się, po czym przełożyła swoją Kartaczownicę na bark. Z trudem okryła ją ciemną siatką, by nie rzucała się w oczy, opatulona sprawiała wrażenie koszernej wersji kontrabasu.
Machnęła pozytywnie ręką w stronę Franka salutując mu subtelnie.
Widać zgodziła się na jego warunki, znała wrogów, mapę przestudiowała. Ciężkim krokiem ruszyła w miarę zwyczajnym tempem po schodach, na ulicę, przystając na chwilę i czekając na niego przy drzwiach frontowych. Długi okurzony płaszcz bez rękawów uniósł się pod wpływem powiewu powietrza i dźwięków ulicy.
Tupnęła zbrojonymi glanami z wysoką cholewa o bruk rozglądając się dookoła, promienie słoneczne opadły na jej ciemne ulizane do tyłu krótkie włosy.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Zablokowany