[Sesja]D&D Władca pierścieni

Miejsce na zakończone lub wymarłe sesje. Jeśli chcesz ponownie otworzyć temat to skontaktuj się z modem albo adminem.
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

[Sesja]D&D Władca pierścieni

Post autor: Krycho »

Wszystko wiecie co i jak, postacie nieobstawione -po prostu ich nie ma.
Wymagana jest minimalna znajomość władcy pierścieni (czyt. kawałek książki lub film.)
Post ma się zaczynać imieniem bohatera w lewym rogu.(górnym of korz :D ) Zdaje mi się że frodo jest nieobstawiony, zaraz to sprawdze, jak nie bedzie to ktoś MUSI go wziąść jako 2 bohatera lub ktoś nowy go zabierze.
Budzicie się w Rivendel. Jest pogoda nawet w miarę. Przypominacie sobie
wczorajszy dzień- dostaliście misję zniszczenia pierścienia władzy, który jest w posiadaniu Froda. Zniszczyć można go tylko w górze przeznaczenia. W tej chwili jesteście spakowani i gotowi do drogi pełnej niebezpieczeństw, wrogów oraz przygód. Tak zaczyna się nasza przygoda(tzn. wasza :D ) Wędrowaliście jakieś 20 minut kiedy zauważyliście w krzakach jakiś ruch... Co robicie? :twisted:
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
dziub
Pomywacz
Posty: 44
Rejestracja: sobota, 25 grudnia 2004, 17:55
Lokalizacja: konin

Post autor: dziub »

GIMLI:

ma sie rozumieć że patrze w nie i przyglądam się nim (tzn.krzakom)
witam lecz o zdrowie nie pytam!
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Pippin:
Wyciągam broń, i tykam Aragorna, żeby cos zrobił, poczym pocichutku wycofuję się do Legolasa
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Gandalf
Przyglądam się krzakom i staram się odkryć co się w ich rusza, na wszelki wypadek jestem gotowy by szybko rzucić magiczny pocisk.
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Krycho »

GIMLI
zobaczyles 3 gobliny. Nie zwracali na was uwagi.
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Co robi Legolas, bo ja stoję za nim, jak on idzie do przodu to ja też, bo ze mnie taki bodyguard. (oczywiście jak zaczyna się walka, to on mnie osłania)
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Gandalf
Czy uspienie dziala masow?? Jak tak to je usypiam, jak nie to wyciagam Laske Magow.
Ostatnio zmieniony sobota, 25 grudnia 2004, 23:19 przez Perzyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Aragorn

Wyciągam miecz i rzucam w kierunku mordercze spojrzenie i pytam groźnie:

-Gadajcie co to robicie !!
Nalavara
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 92
Rejestracja: środa, 3 listopada 2004, 20:47
Lokalizacja: Menzoberranzan

Post autor: Nalavara »

Legolas

Wyjmuję łuk oraz strzałę. Mierzę do jednego z goblinów, tak, na wszelki wypadek.
-Ty byś się za mną nie chował...- do Pippina
Terion
Marynarz
Marynarz
Posty: 174
Rejestracja: środa, 24 listopada 2004, 11:55
Lokalizacja: Menzoberranzan
Kontakt:

Post autor: Terion »

Sam (człowiek)

Wyjmuje swój mieczyk i szuka miejsca w cieniu by zniknąć z pola widzenia potencjalnych napastników (ukrywa się i zaczyna się skradać szukająć kogoś do "zasztyletowania")
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Staram się obejść zgraję goblinów, tak aby mieć flankowanie na jakimś...
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Krycho »

Gobliny spostrzegły was, lecz nim chwyciły broń zostały uśpione czarem gandalfa , przeszyte strzałą Legolasa i przekłute wpół sztyletem Sama.
Nie znależliście przy nich nic ciekawego, żadnych monet a ich broń i pancerze były takiej jakości, że nawet Sam własnoręcznie mógł go zmiażdżyć w dłoni. Wędrowaliście kilka godzin puszczą aż doszliście na trakt handlowy, po którym jechał spokojnie wóz wypakowany po brzegi bronią i pancerzami. Prowadził go goblin wraz z kilkoma strażnikami co wyjaśniało obecność tamtych dwóch- zbliżaliście się do gór którymi śnieg i lód władały bardziej niż tamtejszy osadnicy, w których wnętrzu była moria- królestwo krasnoludów którym rządził Balin, kuzyn Gimliego. Gobliny poddały się zauważając waszę przewagę liczebną, złożyły broń i prosiły o nie zabijanie ich. Teraz nasuwały się kolejne pytania- zabić czy puścić wolno gobliny, wędrować samotnie wśród lodowatych gór czy ruszyć mroczną i niebezpieczną Morią- walczyć ze śniegiem i diabelską pogodą czy z okropieństwami i mrokami Morri?
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Mam dwa pomysły: zabić je lub połamac im obie nogi i je tuy zostawić.
Terion
Marynarz
Marynarz
Posty: 174
Rejestracja: środa, 24 listopada 2004, 11:55
Lokalizacja: Menzoberranzan
Kontakt:

Post autor: Terion »

Sam (człowiek

Ja radziłbym ich związać razem plecami do siebię i póścić ich z zasłoniętymi oczami przed siebię, a co do dalszej drogi to powiem wam tylko że strasznie zgłodniałem...
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Bierzemy ich ze sobą. Zakładamy im sznurek na szyję. Niech idą przed nami i wykrywają pułapki, dobry pomysł ( troche sadystyczny) :twisted:
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Gandalf Majar <--- to jest rasa
To zły pomysł, najlepiej sie ich jakoś pozbyć. No bo nie dość, że trzeba to to karmić to jeszcze gotowe zarżnąć nas we śnie czy coś w tehn deseń.
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Pippin:
Zdajmy się na wolę Gandalfa, on tu jest przywódcą i nas prowadzi.
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Zablokowany