HENIO RPG 2 ( lisiec pod zaborami)

Miejsce na zakończone lub wymarłe sesje. Jeśli chcesz ponownie otworzyć temat to skontaktuj się z modem albo adminem.
Zablokowany
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

HENIO RPG 2 ( lisiec pod zaborami)

Post autor: Krycho »

Wasz ekwipunek:
Waldemar- pałka, nóż, bułka z salcesonem, portfelik(na razie pusty), proca,czarny ciuch,portki
Grzegorz- pałka na mecze, płyty zaspołu "józek grajta na fortupianie :D "
płyta do rzucania, proca, hot-dog, pedalska koszula, czapeczka
Władzio-tasak, skalpel, foliowy worek na łeb, fartuszek z rzeżni,worek jako plwecak :D
Prócz tego każdy ma 1 zeta i 3 piwa.

Post ma sie zaczynać imieniem i profesją.

Trwa impra w warzywniaku pani gieni. Wódeczka itp. Wszyscy dobrze się bawią, gdy nagle słyszycie strzał i okrzyk: "Aaaaaa! Umieram k****!
Masz coś do dodania dante prócz stwierdzenia: "co robicie :D "
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Grzegorz "Perzyn" Sekciarz
Biegne w kierunku umierającego i zaczynam nawijać do ludzi, że to kara od jdeynego słusznego Boga i, że jeśli niewierny się nawróci to uratuje dusze a może i przeżyje jednocześnie opowiadam jaki to Jedyny Słuszny Bóg (tak nazywa się bóg mojej sekty) jest wspaniały i potężny.
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Umierający przed śmiercią zdąrzył tylko powiedzieć coś w stylu "faaaak aju" i pokazać palec.
Twoje słowa przerwało czterech szkopów z nożami i krzywymi ryjami. Rzekli Oo kolejny frajer do katowania i rzucili się na was.

Co robicie :twisted:
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Grzegorz "Prezyn" Sekciorz
Cofam się, jedoncześni ciągle nawijam do zgromadzonych imprezie mieszkańców wsi, że Jedyny Słuszny Bóg wynagrodzi tego kto zabije najwięcej szkopów browarem i długim życiem. Kiedy cofne się już do kumpli z dróżyny i popycham ich w strone szkopów ciągle wygłaszającv ogłupiające gadki.
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Krycho »

Napastnicy krzyknęli:
-Za griszę paroskurnewooooo!!!
I rzucili się z nożai i pałami na biednych pijaczków. Na szczęście było ich tylko 4 , przez co zostali szybko załatwieni. Jesynie włodek oberwał lekko
w nogę. Po walce sklepowa zagadała: -Czy mogę z wami na słówko?
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
Cwaniak
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: sobota, 30 października 2004, 16:03
Lokalizacja: A co cie to ...
Kontakt:

Post autor: Cwaniak »

władzio "zabujca" patrzen na moja rane jest lekka poniważ miałem buty biore skalpel i zazynam ruszajacych sie i nie ruszajacych h#$%
jeszcze raz biore skalpel i rozcinam brzuch i wyjmuje nażądy wsadzam je do słoika i naklejam napis "na sprzedaż" ... :twisted:
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Grzegorz Sekciarz
Wciskam ludnosci wiejskiej iglupiajaca gadke, ze tamtych spotkala zasluzona kara Jedynego Slusznego Boga i naklaniam do dolaczenia dfo sekty.
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Krycho »

Na sprzedaży organów zarobiłeś 10 zeta. Do sekty nikt nie chciał się przyłączyć, a jakaś babka zasadziła ci wałkiem po głowie.
Sklepowa powiedziała do was:
- Już dawno słyszałam że 3 światowa wybuchnie ale że w naszej wsi? Jo żem chybo sie za dużo pigułyk nałykoło... Podobna Grisza Paruwoskórnyj,
ten rósek co do wsi tydzień temu przyjechoł zo tym stoi... idźta i zabijta go jeno zanim te kałachy bedum strzelały. A tych śledzi w słoiku to 0,5 kilo kupim.
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Wypytuje ludzxi o tego ruska oferujac w nagrode miejsce w raju. A flakow, które zostaly i tego co sie nalazłonastawiam w kiblu bimber po czym pisze na kbinie NIECZYNNE i jakoś zablokowuje drzwi tak, żebym tylko ja mógł je otwqorzć
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Krycho »

To fajnie... z tego co wiecie to rusek który chce zdobyć władze nad światem i ma kałacha... Nagle na dworze wybuchła strzelanina.
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
Cwaniak
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: sobota, 30 października 2004, 16:03
Lokalizacja: A co cie to ...
Kontakt:

Post autor: Cwaniak »

władzio


Przewracam stół by sie za nim schować i obserwuje co sie dzieje
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Nagle do baru wpada granat gazowy a po jego wybuchi wchodzi kilku rosjaninów.
- Zabic te kapitalistyczne Psi!!
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Howam się gdzieś i wznosze modły do wielkich Yog Sothotha i Chthululu zeby sprzatneli ruskich, jesli nic się nie dzieji to wstaje i łamanym rosyjskim mówie: Towarisze, poniechajtie, ja komunista! Mjenja zwoliennik CCCP, towarisz Lenin wiecznie zywu i inne takie farmazony liczac, ze mnie oleją i bede mógł ich jakos tak z zaskoczenia zabić.
Cwaniak
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: sobota, 30 października 2004, 16:03
Lokalizacja: A co cie to ...
Kontakt:

Post autor: Cwaniak »

wypijam jedno piwko... :oops: zucam puszka w druga strone wskakuje za lade szukam jakiegos mocnego trunku widze spirytus pociągam kilka łyków. wsadzam szmatke do czyszczenia szklanek wsadzam w butelke podpalam szmatke i zucam w nieprzyjaciół. ( i tak powstał koktajl mołotowa ;-) ^^ )
Cwaniak
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: sobota, 30 października 2004, 16:03
Lokalizacja: A co cie to ...
Kontakt:

Post autor: Cwaniak »

to co ciągniemy tą sesje fajnie sie zaczeło ale wam nie chce sie pisać no ludzie :evil:
Zablokowany