[Neuroshima] Front

Miejsce na zakończone lub wymarłe sesje. Jeśli chcesz ponownie otworzyć temat to skontaktuj się z modem albo adminem.
Zablokowany
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

[Neuroshima] Front

Post autor: Deep »

Tak piszemy to co robimy
Tak - to co mówimy
"Tak to co myślimy"
Tak poza sesją

Piszemy w trzeciej osobie.
Nad postem piszemy imię postaci.
Posty powinny mieć przynajmniej 3 zdania.
Krórkie i bezsesnsowne odpowiedzi będą karane.
Jeśli ktoś nie będzie odpwiadał przez dłuższy czas dostanie solo pare Juggernautów czy czego tam jeszzce ;)

Zaczynamy.

Jest wieczór. Do baru weszło 4 osobników. Wszyscy z ponurymi twarzami. Jeden ze sroką na ramieniu. Usiedli w kąciku przy świecy i zaczęli rozmawiać szeptem gdyż konkurencja czaiła się wszędzie. Zamówili 4 piwka...

W skrócie powiem tak: Znacie się już całkiem dobrze. Dostaliście ofertę od posterunku, mianowicie dotyczy ona Frontu, Molocha i Wojny. Zadaniem waszym jest walka na frońcie. Przeszkodą jest jak na razie zbyt male doświadczenie oraz konkurencja która chce was wykopsać. No i maszyny Molocha ;)

W pierwszym poście napiszcie też czy wasza postać pali/zarzywa tornado lub jest uzależniona od czegoś innego.
Ostatnio zmieniony środa, 11 października 2006, 21:24 przez Deep, łącznie zmieniany 1 raz.
.
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Hose15 »

James
"No , no.Zapowiada sie ciekawie.Co nas spotka na tym froncie??Nie wiem..Myślę że moje umiejętności sie tu sprawdzą".
Gdy kelner lub kelnerka przyniesie piwo to James bierze kufel i sprawdza konsystencję trunku.Gdy już to zrobi pije piwo powoli przysłuchując sie rozmowie towarzyszy.Po chwili wtrąca sie :
-Hm..to kiedy zaczynamy chłopaki naszą przygodę na froncie..I co w ogóle będzie naszym pierwszym celem??Może jakiś sabotaż co ??
Czerwona Orientalna Prawica
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Michael

nie pale, nic nie biore, w moim zawodzie musze być niezawodny

-chyba zwariowałeś-powiedział spokojnie mężczyzna-Narazie nie mamy doświadczenia, sprzętu i gambli. Najpierw musimy coś osiągnąć, by muc zacząć działać na froncie, uwierz mi, tak będzie najlepiej-dokończył zabójca popijając piwko
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Mistrz Małodobry
Marynarz
Marynarz
Posty: 370
Rejestracja: niedziela, 20 sierpnia 2006, 00:22

Post autor: Mistrz Małodobry »

hmm - CAT podniósł głowe znad zeszytu w którym w zamysleniu rysował - przede wszystkim musze zająć sie zająć się organizowaniem poczty, ale można by pomysleć o tym żeby wyposarzyć samochód w cos cięższego chyba nawet mam pewien pomysł sięgnał do sporej skórzanej torby właściwie to jak sie nazywa ta miejscowosc?


pomijając ze prawie w każdej wolnej chwili rysuje albo czyta jakieś książki to nie ma innych nałogów
Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Mistrz Małodobry pisze:właściwie to jak sie nazywa ta miejscowosc?
Pozwól, że ja na to pytanie odpowiem ;). Tak więc jesteście w małym miasteczku Daavan, niedaleko Nowego Jorku.
Jest godzina 11.00 wieczorem.
.
Mistrz Małodobry
Marynarz
Marynarz
Posty: 370
Rejestracja: niedziela, 20 sierpnia 2006, 00:22

Post autor: Mistrz Małodobry »

hmm popatrzmy przeglądam pęczek listów i szukam jakis z adresem tej miejscowosci
Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

I żeby uniknąć haosu będę robił update dopiero jak wszyscy napiszą.
Nie piszcie też więcej niż 2, 3 posty na jednego update'a
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Ja siedze w tej knajpce czy dołączę później?
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Tori pisze:Ja siedze w tej knajpce czy dołączę później?
Drzwi otwierają się i wchodzi... (opisz jak wchodzisz :P)
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Drzwi otwierają się i wchodzi wysoki brunet w przedwojennym mudurze desert, na którym zostały ponaszywane blachy. Zrobił jeden krok, zatrzymał się, rozpiął sprzączkę kavlarowego hełmu i zdjął go. Gęste czarne włosy płynnie przechodzące w równo przystrzyżoną brodę ostro kontrastują z perłową blizną ciągnącą się od lewej skroni do prawego policzka, a z tamtąd w górę aż do kości ciemieniowej. Spokojnie rozejrzał się po wszystkich, poprawił wielkie urządzenie wiszące na ramieniu i podszedł do baru. Zamówił piwo, łyknął i usiadł przy stoliku w kącie, skąd jeszcze raz spojrzał po wszystkich twarzach, zatrzymując się krótko na czwórce siedzących w drugim kącie sali. połknął tabletkę i popił piwem, po czym oparł się o ścianę i spokojnie siedział...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Siedzący w kącie
Siedząc tak i rozmawiając usłyszęliście otwieranie drzwi. Spojrzeliście szybko żeby zobaczyć kto przyszedł i szybko wróciliście do swoich spraw.
Mistrz Małodobry
Jest jeden list z Federacji do Daanvan oraz jedna paczka do niejakiego Jima "Zagadki" ,który powinien przebywać w tych stronach.
Tori
Zamówiłeś piwo. Spokojnym krokiem ruszyłeś w stronę wolnego stolika. Zdjąłeś EMP i położyłeś go koło krzesła po czym usiadłeś i popiłeś tabletkę. Łykając piwo zastanawiasz się co miały oznaczać słowa wypowiedziane przez tego faceta, którego spotkałeś na ulicy. "Niedługo znajdziesz pracę" taaa... ciekawe kiedy... W tej dziurze?
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

"Taa, znajdę pracę, ale chyba jako moczymorda, hehehe" Zaśmiał się ponuro. Wyjrzał przez okno, wypił parę łyków i powrócił do ciekawego zajęcia jakim jest wpatrywanie się w gęby mieszkańców...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Gisher
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: z buszu :)
Kontakt:

Post autor: Gisher »

Przepraszam, że dopiero teraz :(.
Steven "Silver" Murray (hazardzista, może być?)

Silver pociągnął z kufla i otarł pianę z wąsów ręką odzianą w skórzaną rękawiczkę.
Taa, opancerzony samochód się przyda, a można by i o czymś maszynowym pomyśleć. Ale bez gambli nie ma bajerów. Panowie, mam następujący plan.
- To mówiąc odprężył się, wyłożył glany na stół, odchylił głowę do tyłu i zamknął oczy - Poszukać jakiejś roboty w pobliżu, i zarobić. Porozglądam się po okolicy. Kto wue, może Moloch przysłał jakieś swoje zabaweczki? Można by nastraszyć ludziska, i "uratować" ich od wielkiego niebepieczeństwa. - Mówiąc to uśmiechał się. - Popytam się miejscowych o jakąś robotę, ok?
Po tem wysłuchał zdań kolegów i ruszył w stronę barmana. Idąc, starał się zgrywać chojraka, który ma za soba kumpli (i srokę), i nie warto mu się stawiać. Oparł się o bar, i mruknął znudzonym głosem do barmana: - Trzeba coś rozwalić, zabić, uratować, naprawić, eskortować albo kogoś zastraszyć? Wyglądasz na takiego co siedzi w tych sprawach, co?
Stojąc przy barze rzucił przelotne spojżenie na mężczyzne z blizną i tym wielkim blaszadłem. "Wygląda na kozaka."
Hakuna matata!
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Michael

Czy znam w tym mieście kogoś, kto może mieć dla mnie jakieś zlecenie?
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Kloner pisze:Michael

Czy znam w tym mieście kogoś, kto może mieć dla mnie jakieś zlecenie?
szukaj, pytaj...
.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

mi chodzi o to, czy ktoś z tego miasta dawał mi już jakieś zlecenie
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Kloner pisze:mi chodzi o to, czy ktoś z tego miasta dawał mi już jakieś zlecenie
nie
.
Zablokowany