[Neuroshima] Hardcore Version

Miejsce na zakończone lub wymarłe sesje. Jeśli chcesz ponownie otworzyć temat to skontaktuj się z modem albo adminem.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Szybki Orzeł

Indianin z otwartymi ustami spoglądał na to wszystko. Po chwili wyciągnął skórzany bukłak, napił się wody i zagryzł twardym paskiem suszonego i mocno solonego mięsa. Zjadł połowę, napił się wody i dokończył twardy jak podeszwa buta posiłek
Od dziś płacę Eurogąbkami.
shade
Mat
Mat
Posty: 514
Rejestracja: poniedziałek, 5 czerwca 2006, 19:10
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: shade »

Nabojów ci u nas dostatek
Aron
-Ha, robactwo panoszy się tu jak zawsze. parsknął Aron –Zakładam też że niktnic z tym nie robi bo karzdemu to odpowiada? dopił ostatnie krople whiseky -Cholera, dobry ten wiskas!... Przydała by się nam jakaś praca, nie koniecznie legalna byle opłacalna... spojrzał na Amelię i spytał cicho -Lubisz karaluchy?
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Post autor: BlindKitty »

Sędzia Thomas

- Skoro tak, trzeba ich będzie karać w trybie doraźnym. - mruknął sędzia, bardziej sam do siebie niż do kogokolwiek innego. Potem ruszył w miasto, szukać towarzyszy podróży.
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Post autor: Arxel »

Amelia

- Nie lubię robali ale potrafię je ścierpieć jeśli ci o to chodzi. Karaluchy za to lubię. Powiedziała do Arona i zaczeła pić. - Ale jeślibyśmy mieli się czymś zająć to jutro. Teraz jestem za bardzo zmęczona. Powiedziała i wypiła do dna po czym zapłaciła barmanowi w nabojach.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

DEEP!!
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Sorry, sorry

Tłok

Sprzedawca popatrzył na mężczyznę.
Nie sądzę, żebyś znalazł to miejsce na mapie. Na mapie powojennej znajdziesz tylko domniemane granice Molocha - Sprzedawca uśmiechnął się krzywo - I w dodatku została wydana jakieś 3 lata temu.
Szybki Orzeł, Aron, Amelia oraz Sędzia Thomas
Trójka gawędziła sobie i rozmawiała z barmanem.
- Hmm... W zasadzie moge wam coś powiedzieć. Ale obiecajcie mi, że po tym jak wm to powiem wyjdizecie z tąd jakbyście mnie nigdyt w zyciu nie widzięli. Mam parę świerzych newsów ze Strefy 51. Za kilka gambli mógłbym wam je odpalić. - Barman spojrzał wyczekująco na towarzyszy po czym spojrzał na owego gościa. Spojrzał krzywo na siedzących przy barze - Może jednak nie teraz...
W drzwiach stał Sędzia Thomas, towarzysz podróży. Podszedł do kontuaru, do towarzyszy.
.
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Post autor: Obelix »

dobra, to wezme tylko te tabletki, tu masz moje rzeczy, wybierz oc chcesz w zamian
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
shade
Mat
Mat
Posty: 514
Rejestracja: poniedziałek, 5 czerwca 2006, 19:10
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: shade »

Aron
-Strefa 51? spojrzał na towarzyszy krzywo się uśmiechając -Co wy na to? Brzmi tajemniczo choć od pewnego ześwirowanego żołnierza słyszałem o tym miejscu tylko jedno... „oficjalnie nie istnieje” powiedział szeptem tak jak gdyby próbował parodiować ześwirowanego generała, którego spotkał kiedyś w starym opuszczonym bunkrze niedleko Nowego Jorku.
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Post autor: Arxel »

Amelia

Roześmiała się - Taaak... to możesz jeszcze powiesz nam jak wygląda centrum molocha? Niezbyt wierzę w tą cała strefę 51 ale dowiedzieć się czegoś nie zaszkodzi. Mów. Powiedziała do barmana.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Szybki Orzeł

Indianin słuchając rozmowy nagle sobie coś przypomniał. Wiem! Słyszałem, jak starszy wioski opowiadał, jak jego dziadek codziennie widywał małe światełka unuszące się nad tym terenem! Kiedyś rodzinną wioskę dziadka starszego odwiedzili Poważni Mężczyźni, którzy szukali jakiegoś zbiega. Był mały, szary, strasznie chudy i miał wielką głowę z wielkimi oczami. Zbieg ten schował się w namiocie, a gdy Poważni Mężczyźni odeszli, Obcy, jak go nazwała starszyzna, wskazał ręką w niebo, i po chwili przybyła Błyszcząca Płaska Gwiazda, i zabrała go! To się działo naprawdę! Indianin był niczym dziecko wierzące w każdą bajkę...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

E! Ruszcie się!
Od dziś płacę Eurogąbkami.
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Post autor: BlindKitty »

Sędzia Thomas

Podszedł do towarzyszy i zaczął przysłuchiwać się ich rozmowom. Po chwili powiedział:
- Ile to jest 'kilka'?
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Tłok
Sprzedawca spojrzał na ladę po czym zebrał wszystkie naboje jakie mu zaoferowałeś i bez słowa wydał WD-Tabsy
Reszta
Barman spojrzał niechętnie na sędziego i spytał On jest z wami?
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Szybki Orzeł

Indianin z uśmiechem powiedział cicho do sprzedawcy: Wiesz pan, pałętało się takie biedactwo, to przygarnąłem... Jak reszta zwierzaków go nie zaakceptuje to na żarcie pójdzie... I krótko się zaśmiał.
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

DEEP!!
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Ta sesja już chyba nie ruszy. Sorry Tori.
.
Zablokowany