[Neuroshima] Front

Miejsce na zakończone lub wymarłe sesje. Jeśli chcesz ponownie otworzyć temat to skontaktuj się z modem albo adminem.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Jim Zagadka


Mężczyzna pozbierał amunicję oraz plastry, wszystko wpakował do plecaka, po czym wygodnie zasiadł przy Minimi. Lub duże spluwy... A pozycja strzelca bardzo mu odpowiadała- ciężki kaliber w rękach, jest wyżej od innych i z większej odległości może zobaczyć niebezpieczeństwo.


Czy strzelec na dachu ma jakąś osłonę?
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Zależy czy zamontujesz czy nie :)
W tym wypadku o osłonie zapomnieli
.
Mistrz Małodobry
Marynarz
Marynarz
Posty: 370
Rejestracja: niedziela, 20 sierpnia 2006, 00:22

Post autor: Mistrz Małodobry »

Hummer ma sztywny hol na wyposarzeniu?
Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Wciągarkę ma/
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Jim Zagadka

Zabójca Maszyn spojrzał na wszystkich, po czym upewnilł się kto i jak siedzi, ustawiając ludzi tak, aby była największa siła ognia w razie ataku, ale też aby było bezpiecznie, po czym krzyknął Jedźmy! Front wzywa!
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Mistrz Małodobry
Marynarz
Marynarz
Posty: 370
Rejestracja: niedziela, 20 sierpnia 2006, 00:22

Post autor: Mistrz Małodobry »

sztywny hol żeby pickupa podpiąc bo przecież starego przyjaciela na srodku pustyni nie zostawie :wink:

- ok to kto na razie ta cegłe poprowadzi?
Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Niech wam będzie
.
Mistrz Małodobry
Marynarz
Marynarz
Posty: 370
Rejestracja: niedziela, 20 sierpnia 2006, 00:22

Post autor: Mistrz Małodobry »

ok podepchnijcie troche pickupa... ok dobra po kilku próbach Cat znalazł odpowiednie miejsce w kangurnicy do zamocowania sztywnego holu ok

wsiadają do Hummera let's shake some dust!
Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Podejmijcie wreszcie jakies zdecydowane działania bo nie mam jak odpisac.
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Pisałem już (chyba ;) ) Jedziemy na północ, i wysłuchujemy komunikatów z krótkofalówki.
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Ok ok.

Wszyscy powsiadali do wozów. Zaraz potem dało się słyszeć ryk silników i 3 wozy popędziły w dalszą drogę. Po pewnym czasie krótkofalówka się odezwała. Za radami nowojorczyków oraz sygnałami z krótkofalówki dotarliście w końcu do Posterunku. (tutaj powinienem wstawić opis ale jestem zmęczony - przeczytajcie se w podręczniku :P). Mieszkańcy gapią się na was podejrzliwie jednak widząc śród was nowojorskich osiłków uspokajają się i wracają do dalszych prac.
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Jim Zagadka

Mężczyzna wyskoczył z Hummera i pognał do najbliższego, najpoważniej wyglądającego facea w promieniu 50m. Jestem Jim Zagadka, dostałem list od mojego przyjaciela, Zerka. Twierdzi on, że jest potrzebna pomoc. Przywiozłem tyle ludzi i sprzętu, ile udało mi się zorganizować. Jesteśmy do waszej dyspozycji.
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Post autor: Obelix »

Jack
*holera jasna znowu pakuje się w jakieś gówno, a niech to szlag* pomyślał szybko wojownik autostrady po czym pojechał swoim autem odrobinke za reszte drużyny, ostrozności nigdy dośc
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Mistrz Małodobry
Marynarz
Marynarz
Posty: 370
Rejestracja: niedziela, 20 sierpnia 2006, 00:22

Post autor: Mistrz Małodobry »

CAT ludzi to może i przywiozłeś ale sprzetu to akurat nie mamy CAT z natury był optymista...
Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Mężczyzna, do którego podbiegł Jim wysłuchał was i nic nie mowiąc wskazał na pobliski namiot. Poszliście tam niezwłocznie. Na łóżku polowym leżał Zerk i obficie krwawił z lewego ramienia. Obok niego medyk przyrządzał zastrzyk.
- Lekkie draścięcie. Nic groźnego jeśli się nie ma hemofilii - Powiedział medyk gdy weszliście do namiotu. - Ale nie martwcie się. Zaraz zaaplikuje mu zastrzyk i wszystko będzie dobrze.
Zerk uśmiechnął się i podał wam zdrową rękę.
- Wiatjcie! - rzekł - Wiedziałem, że mozna na ciebie liczyć Zagadka
Po przedstawieniu się Zerk wytlumaczył wam, że chcą przemiescić się nieco na wschód, gdyż chcą dostać się do dawnej bazy wojskowej. Niestety nie moga za daleko się przemieszczać gdyż niedaleko bazy kręci się pare maszyn Molocha. Nie wygląda na to, że odkryły bazę ale widoczxnie chcą akurat w tym miejscu zrobić jakąś bazę. Wasze zadanie polega na odciągnięciu maszyn jak najdalej i najlepiej unicestwienie.
- Zwykle sami bysmy to zrobili - dodał - Ale nasi najlepsi wojownicy są w rozjazdach, część w szpitalach po ostatniej potyczce a reszta potrzebna jest do ochrony Posterunku - Zerk tłumaczył się - Przypomniałem sobię, że przecież jesteś jeszcze ty, Jim
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Jim Zagadka


Ano jestem... Masz tylu ludzi ilu widzisz, mam kilka karabinów, trochę pistoletów zwykłych i trochę maszynowych. Ale amunicji jak zwykle brak... Powiedz gdzie i na co mamy jechać, a my już się tym zajmiemy. Powiedział po czym się uśmiechnął.
Ostatnio zmieniony sobota, 14 kwietnia 2007, 14:51 przez Tori, łącznie zmieniany 1 raz.
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Post autor: Obelix »

Jack
Jeden warunek, jesli strace mojego Firebirda to kupujecie mi nowy wóz a ja dam komuś solidnego kopniaka w tyłek a pozatym mało ostatnio mam amunicji....
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Zablokowany