[Whatever] Wielkie odmóżdżenie

Miejsce na zakończone lub wymarłe sesje. Jeśli chcesz ponownie otworzyć temat to skontaktuj się z modem albo adminem.
szturm
Mat
Mat
Posty: 426
Rejestracja: poniedziałek, 10 kwietnia 2006, 11:56
Numer GG: 8991900
Lokalizacja: sie wial szturmis? ^^
Kontakt:

Post autor: szturm »

Bożydar


Szybko, kilkoma wprawnymi ruchami przetasował swoją talię.
- Przełóż - odwzajemnił uśmiech. - To jak, o ile gramy? Położył na widoku złotówkę. Wiedział, że to cholernie dużo, ale nie mógł dać jakiejś tam gówniarze wygrać.
szturm! a nie Szturm -.-

Tim, tirim tim.


I think you're the same as me...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Update, w którym wchodzi Tomdal

Post autor: Deep »

Wchodzi Tomdal!

Siadło se wiec kilku... ludzi? No istot humanoidalnych w każdym razie. Jak zaczarowani wpatrywali się w złotówkę. Greta szybko rozdała karty. Tymczasem Jaromir Barłóg powędrował w kierunku kiosku. Nie uwierzycie kogo tam zastał! Tożto Misu, żul z osiedla! (Tomdal wchodzisz). Ciekawe co on tu robi?
Tak więc gdy Jarobir odnajdywał Michała Albrecht przeszukał wszystkie śmietniki. Niestety nie znalazł nic godnego uwagi orpócz zepsutego banana (z którego nawet najsłabszego potiona nie dało się zrobić) i zużytych prezerwatyw.
Tak upłynęło im kolejne 5 minut.
.
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Post autor: scorez »

Greta

-Mam lepszy pomysł!- Powiedziała wesoło. -Zagrajmy o nasze życie!- Zaoferowała głośco Grecia. -Jak ja wygram to będę miała twoje życie, jak ty wygrasz to będę miała twoją duszę. Co ty na taki zakład? Nie będę oszukiwać.- Uśmiechnęła się wesoło.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Zdzisław ad Durghampf

Gdy tylko zauważył żula, ocenił jego siłę. Żulik wyglądał na słabeusza. Na pewno nie stanowiłby dla Zdzicha zagrożenia. Dres wyjął kosę i podszedł do Misia. -Ku**a, pi*doklepie, dawaj jakąś pierdo**ną butelkę z wińskiem, albo cię zaje**ę- powiedział do staruszka łapiąc go za szmaty, po czym przystawił mu nóz do gardła.
...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Albrecht von Dupercośtam

Nie mógł ukryć rozczarowania, że w śmietniku nie znalazł nic ciekawego. *Banan? Banan leczy tak mało życia, że aż żal się śmiać. A te prezerwatywy... Przydadzą się. Enchantnę je i będą miały +5 do życia*. Obrał banana i skórkę rzucił w strategiczne miejsce na środku korytarza. Uśmiechnął się złośliwie. Resztę banana wrzucił przechodzącej babie do torby, tak, by nie zauważyła. Poszedł do grających w karty i zmienił się w niedźwiedzia. Przynajmniej on tak twierdził.
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Post autor: Kawairashii »

Rakamon

-Hehehe... (śmiejąc się tępo) dobra ja stawiam swoją dusze i tak nie jest mi potrzebna.
Następny mach.
-Rozdawaj...
Usiadła w pierwszym leprzym miejscu, zjadając spalonego już papierosa i odpalając następnego.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Post autor: scorez »

Greta

Rozdaje karty... rozdaje rozdaje. Uśmiecha się szeroko. *Dwie karety asów* :D Krzyknęła niemal szeroko. -Może podbijamy stawkę?- Powiedziała.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Tomdal
Pomywacz
Posty: 56
Rejestracja: niedziela, 22 kwietnia 2007, 19:22

Post autor: Tomdal »

Misiu

Misiu spokrzał na Zdisława tępym wzrokiem.

YYY??? O czym ty mówisz yps! Jaką butelkę?! Jetsem porządnym obywatelem yps! O schowaj tą siekierę yps! znaczy kosę. Zachowujmy się yps! przyzwoicie yps!

To mówiąc wyjął butelke z winem i powiedział.

Widzisz yps! sama woda yps!

Poczym zaczął pić.
Obrazek
Obrazek
Zorin
Marynarz
Marynarz
Posty: 279
Rejestracja: wtorek, 23 stycznia 2007, 17:00
Numer GG: 9606247
Lokalizacja: Z daleka
Kontakt:

Post autor: Zorin »

Kazek

Nie mając nic lepszego do roboty, ponieważ nie umiał grać w karty rozglądnął się po dworcu. Iż nie zauważył nic ciekawego poszedł do sklepu ponieważ chciał kupić fajki gdyż przed chwilą wypalił już ostatnią. Szedł bardzo niepewnie wymachując sobie widłami, co miał praktycznie w zwyczaju i robił tak praktycznie zawsze. :D :D :D
Dum spiro, spero:)

Ambitosa non est fames.

Pozdrowienia Zorin! :D :D
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Zdzisław ad Durghampf

Stanął jak wryty, gdy tylko usłyszał jakże inteligentną ripostę Misia. *O żesz ku**a, ja pier**lę, ale ma stary gadkę*- powiedział w myślach, po czym wyrwał butelkę z jego ręki i wypił całą zawartość. -Gdzie ta woda, żulu je**ny? Co, chciałeś mnie zrobić w ch**a? Następnym razem cię zapier**lę, zrozumiano?- krzyknął żulowi prosto w twarz.
...
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

I grasi se tak, i kłócili się i pordróżowali do sklepu gdy nagle...

- O kurwa... - Krzyknął ktoś

Bo w tym momencie na dworzec wpadł cały oddział SWAT! Dy nasi bohaterowie stali jak wryci, ci ustawili się w pozycjach bojowych a jeden z nich wyszedł z megafonem:
- Poddajcie się! Jesteście aresztowani! Oprór nie ma szans! Macie podnieść ręce czy co tam macie do góry i posłusznie dać się zakuć w kajdany. Rząd nie będzie tolerował odmieńców! POLSKA DLA POLAKÓW!!!!
.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Albrecht von Dupercośtam

Nieco zaskoczony widokiem oddziału najechał na nich wskaźnikiem myszy, by dowiedzieć się, z jakiej są gildii. *SWAT... Nie znam*. Ale wiedział, że trzeba działać. Rzucił Przemianę W Niedźwiedzia i ryknął: Kryjcie mnie, ja będę tankował!! . Następnie rzucił się na napastników, bo przecież jako niedźwiedz miał 150% armora i był niemal immune. Liczył tylko na swoich towarzyszy, bo tank bez primary healera też zbyt długo nie pożyje.
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Zdzisław ad Durghampf

Wystawił szczękę jeszcze bardziej niż zwykle. Nie wiedział co zrobić, bo nikt nigdy mu nie groził. SWAT-ów było dużo. *Nie ma ch**a we wsi, nie dam rady*- stwierdził w myślach, po czym podniósł ręce do góry i krzyknął: Też, ku**a myślę, że eee... Poska dla Polaków być tylko powinna. Nie pizgajcie mnie, poddaję się.
...
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

Jaromir Barłóg

W pierwszym odruchu podniósł ręce w górę. W końcu nie mógł pozwolić na to, żeby coś zaszkodziło jego karierze. Postanowił jakoś wytargować swoją wolność u tego pałecjanta. Przyjął minę "ale ja niewinny jestem, całkowicie!" i zagadał tak:
Szanowny panie komendancie! Nie ma potrzeby tak krzyczeć! Nic złego nie robimy! Jestem całkowicie przeciętnym Polakiem, nie wiem jak ci państwo, zresztą ja ich w ogóle nie znam... Panie komendancie, nie powinien pan tak się denerwować, to bardzo niezdrowe! Wie pan, to może zrobimy tak: pan zapuszkuje tych dziwaków, a mnie pan wypuści... i nawet nie zanotuje w kartotece... a ja panu załatwię darmową terapię antystresową w moim profesjonalnym ośrodku medycyny naturalnej. To jak, umowa stoi?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 7 maja 2007, 19:02 przez Tevery Best, łącznie zmieniany 1 raz.
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Post autor: Kawairashii »

Rakamon
(będzie skromnie, a czemu nie :D)

-No ja gadam po polsku..
Następny mach i olweka
-Ide spać
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Tomdal
Pomywacz
Posty: 56
Rejestracja: niedziela, 22 kwietnia 2007, 19:22

Post autor: Tomdal »

Misiu

Misu lekko zdezorientowany krzyknął:

To nie ja! yps! Ja płaciłem podtaki! yps! Może się napijemy czegoś na zgodę yps!

Po tych słowach wyciągnął pustą butelkę w kierunku SWAT-owców.[/b]
Obrazek
Obrazek
Zorin
Marynarz
Marynarz
Posty: 279
Rejestracja: wtorek, 23 stycznia 2007, 17:00
Numer GG: 9606247
Lokalizacja: Z daleka
Kontakt:

Post autor: Zorin »

Kazek

-Coś Cię tu ch**e chciały??- krzyknął wieśniak trzymając widły w pozycji bojowej. :D
- Rolnika w środku miasta napadać?? Ta pszenica z przemytu to nie moja. Nie wiem skąd wzięła się w mojej stodółce.
*A owiłem żeby nie brać od tych cyganów tej pieprzonej pszenicy, po co mi to było. Tera moje świnie ta pewnie zdychajo.*
Dum spiro, spero:)

Ambitosa non est fames.

Pozdrowienia Zorin! :D :D
Zablokowany