(autrskie) Corruptio optimi pessima !

Miejsce na zakończone lub wymarłe sesje. Jeśli chcesz ponownie otworzyć temat to skontaktuj się z modem albo adminem.
Isengrim Faoiltiarna
Bombardier
Bombardier
Posty: 692
Rejestracja: niedziela, 11 grudnia 2005, 17:49
Numer GG: 2832544
Lokalizacja: The dead zone

Post autor: Isengrim Faoiltiarna »

Piotr von Haage

-Nie mogłeś mnie widzieć na szkoleniu, chyba, że wcześniej pracowałeś dla papieżników-szepnął, zgodnie z zaleceniem odwracając nieco wzrok.-A na przyszłość poczekaj na początek hasła, zanim rzucisz odzew.
Sięgnął po kufel, po czym pociągnął łyk.
-Niezłe-powiedział normalnym tonem.-Całkiem niezłe. Pogadajmy, radbym się dowiedzieć, co słychać w szerokim świecie...-ściszył głos do szeptu.-Szukam Urbana Horna. To pilne. Wiesz może, gdzie go znajdę albo jak mogę się z nim skontaktować?
"Beg for mercy! Not that it will help you..."
Hoist the banner high!! For Commoragh!
Zorin
Marynarz
Marynarz
Posty: 279
Rejestracja: wtorek, 23 stycznia 2007, 17:00
Numer GG: 9606247
Lokalizacja: Z daleka
Kontakt:

Post autor: Zorin »

Adam Furczyk

Młody chłopak bardzo się bał, lecz troszeczkę się ucieszył że te zbóje go przepuściły. Nie wiedział co ma robić, ledwo już mógł dostrzec na mapie drogę, którą miał się udać. Miał nadzieję że udaje się w dobrym kierunku i że niedługo znajdzie się jakieś miejsce na odpoczynek. Bardzo przestraszony ruszył dalej, w głąb lasu, w ciemność, której się tak bał. Nie wiedział czy dobrze robi, lecz coś mu podpowiadało że tak, że nie ma innego wyboru.
Dum spiro, spero:)

Ambitosa non est fames.

Pozdrowienia Zorin! :D :D
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Post autor: Kaczor »

Ernest z Chocimia


Musialem jakos przyciagnac Twoja uwage...-powiedzial cichutko barman, po czym dodal normalnym glosem-NIEZLE? TO piwo jest n a j l e p s z e w calej okolicy! A jesli chodzi o wiesci ze swiata(szept)..... (MG- czy moja postac slyszala gdzie moze byc Urban Horn?) to nazwisko Urban Horn.......Urban Horn.......
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Post autor: Kaczor »

halo? jest tu kto? nie? szkoda.......
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
Zablokowany