Klimaty fantasy.

Miejsce na zakończone lub wymarłe sesje. Jeśli chcesz ponownie otworzyć temat to skontaktuj się z modem albo adminem.
Zablokowany
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Klimaty fantasy.

Post autor: kajtek Raulin »

Zaczynamy!!!Każdy z was ma 10 złotych monet (zł)
Grupka bohaterów wkroczyła do miasta,niewielkigo znanego ze sprzedaży zboża.Nie znając nikogo wkroczyli odważnie do karczmy.Usiedli przy najbliższym stoliku.
-Coś dla was?
Zapytała kelnerka.
Do kupienia jest:
Piwo 4zł
Wino 3zł
Turek
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: czwartek, 22 lutego 2007, 16:10
Numer GG: 9601340

Post autor: Turek »

Estven Vertisawern

Niski młody mężczyzna w kapeluszu z szerokim rondem wszedł do karczmy wraz z nowo poznanymi towarzyszami.
- Piwo i strawę.- Odpowiedział kelnerce.
-,,W mieszku widać dno, mam nadzieje że niedługo znajdzie się jakaś robota.”- Pomyślał siadając przy wolnym stoliku przy ścianie.
Siedząc rozglądał się po karczmie, karczma jak tysiące innych na świecie .
-Może byśmy się lepiej poznali jeśli mamy razem wędrować. Ja jestem Estven, najemnik, choć nie jestem jednym z tych którzy za parę monet zabiją bez wahania każdego.
Estven jeszcze raz dokąłdnie przyjżał się toważyszą.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Tuwim Prichvin

Krasnolud wyciągnął się wygodnie na krześle, łypnął okiem na dekolt kelnerki i uśmiechnął się bezczelnie.
Dla mnie piwo, maleńka - rzekł. Gdy już odeszła zwrócił się do towarzyszy - Nazywam się Tuwim. Z zawodu jestem bardem ale nie proście mnie, żebym teraz śpiewał.
.
Turek
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: czwartek, 22 lutego 2007, 16:10
Numer GG: 9601340

Post autor: Turek »

Estven Vertisawern

- Chyba domyślam się czemu.- Odpwoeidział krosnoludowi.
Kelnerka wkońcu przyniosła piwo i strawe Estvena. Najemnik zapłacił ile trzeba było.
-,,Cóż są dwie możliwości, albo zaschło mu w gardle albo po prostu nie umie śpiewać."- Pomyślał i pociągną spory łyk z kufla.-,,Ciekawe co reszta powie o sobie."
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Post autor: Kaczor »

Ernest Emerald

Witam-powiedzial Emerald.-Jestem sir Ernest Emerald, ale mowcie mi Ernest. Jetsem dopiero co pasowanym rycerzem i musze znalezc sobie jakas robote. Myslicie ze ubicie smoka jest dobre na poczatek?[smiech].
-Rycerz rozejrzal sie po karczmie w poszukiwaniu jakiegos starca[do mg-znajdzie sie taki?]
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
dziobon
Pomywacz
Posty: 22
Rejestracja: środa, 25 października 2006, 17:34

Post autor: dziobon »

Charles Norwid

-Niestety, muszę odmówić, celibat - odpowiedział kelnerce.
-A was witam, drodzy podróżnicy, jestem Charles i jestem kapłanem - wytłumaczył się i przywitał z grupka przy stole, przyglądając się każdemu z osobna.
Turek
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: czwartek, 22 lutego 2007, 16:10
Numer GG: 9601340

Post autor: Turek »

Estven Vertisawern

- Kogo tak wypatrujesz mości rycerzu, nie myślisz chyba że podejdzie do nas jakiś TAJEMNICZY starzec w kapturze i zleci zadanie dla odważnych poszukiwaczy przygód, po drodze pewnie spenetrujemy jakieś podziemia, dla rozgrzewki ubijemy smoka i całkiem przypadkiem uratujemy dziewicę która z racji tego że posiada pewną prawie nie spotykaną już w dzisiejszych czasach cechę ma zostać złożona w ofierze jakiemuś MROCZNEMU bóstwu, po wszystkim najprawdopodobniej ktoś uczyni ją bezpieczną pozbawiając cechy prze której posiadanie ścigają ją roje kapłanów MROCZNYCH bóstw. Gdyby tak łatwo było dostać jakąś robotę, podchodzi ktoś zakapturzony i pstryk.- Strzelił palcami.- Jesteś najęty. Masz robotę i w nagrodę górę złota, byłą dziewicę i WIELKĄ sławę. Niestety życie poszukiwacza przygód nie jest tak łatwe.

- Musimy znaleść robotę i to szybko i czuje że nie będzie to prostę.
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Post autor: kajtek Raulin »

Tak w karczmie jest jeden starzec
To stolika przy którym siedzicie podchodzi starzec.Zakapturzony z czarno-czerwoną szatą.
-W czymś pomuc?Może opowiedzieć jakąś bajke,anegdotę?A może zwyczajnie przedstawić wam najbliszą okolicę?
dziobon
Pomywacz
Posty: 22
Rejestracja: środa, 25 października 2006, 17:34

Post autor: dziobon »

Charles Norwid

-Rycerzyku? Phhh. W dodatku masz bujną wyobraźnie. Myślisz że to tak łatwo ubić smoka i oczekiwać po nim tak wielkiej nagrody. Smoki to przecież jeden z najpotężniejszych stworzeń krążących po tym zapchlonym świecie potworów i bestii z odległych krain, o których nawet bardowie nie śpiewają. Lecz nie daj się ponieść złośći, bo przecież cały sęk w tym, że nadal masz racje, ponieważ być poszukiwaczem zaginionych skarbów i pieknych dziewic jest niezwykle ciężke a zarazem wielce interesujące dla mej osoby - wysilał się do Estvena. - Dla roboty lub innego zlecenia, kiedy tylko jest to wycieczka warta przygód, zostałem stworzony i w danym momencie mógłbym chwycić jakąkolwiek.

-Starcze, a ty czego potrzebujesz, dlaczego nam zawadzasz? - zapytał z wielkim zaciekawieniem i przesilającym się niezrozumieniem do ów człowieka.
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Post autor: Kaczor »

Ernest Emerald

Docen ironie-klecho.-odburknal Ernest, po czym zwrocil sie do starca:
-Tak, prosze cie Ojcze, opowiedz, co ciekawego mozna tu znalezc?- po czym odwrocil glowe w kierunku reszty towarzyszy-No co? A nuz widelec walesa sie tu jakis maly biedny zaglodzony zmaltretowany smok wiezocy dziewice, albo i nie:D, do uwolnienia? Ktory rzuci sie nam po nogi i wrzasnie:"Zwalcz mnie, zwalcz mnie!"?-rzucil ironicznie. Po skonczeniu monologu odwrocil sie znow do starca-Napijesz sie czegos?-Zapytal
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Sorry ale po wypowiedzi MG odeszła na mnie ochota do grania. Zabijcie mnie.
.
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Post autor: kajtek Raulin »

Dobra mnie też zabijcie!!!!! :lol: :lol: :lol: Myśle że zamiast sesji zrobimy sobie spamerską libacje co by nam w liczniku podszkoczyło!!!!!!!
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Post autor: Kaczor »

taaaaaaaaak.........to co u Was chlopaki?:P
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
dziobon
Pomywacz
Posty: 22
Rejestracja: środa, 25 października 2006, 17:34

Post autor: dziobon »

Jakby to powiedzieć.... zgadzam się z Deep'em i już nie zagram. Mnie nawet nie musicie zabijać.
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Post autor: kajtek Raulin »

U nas jak zwykle bida aż piszczy :!: Grał ktos kiedyś w Wasteland :?:
Zablokowany