[Neuroshima] Deep & Tori Story (sesja dla 1 gracza)

Miejsce na zakończone lub wymarłe sesje. Jeśli chcesz ponownie otworzyć temat to skontaktuj się z modem albo adminem.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Urodziłam się tutaj. Nie widziałam wiele świata a inne miejsca niż Vegas znam tylko z opowiadań klientów. - Odparła dziwczyna - Nazwyam się Alice. Pracuję tutaj... Właściwie od zawsze. Bar należy do moich rodziców a Dave, mój chłopak, bardzo chciałby przejąc ten biznes. Moi rodzice go lubią więc pewnie jak dadzą zgodę na ślub zapiszą bar na niego. - Dzieczyna przerwała -A w zasadzie kim TY jesteś?
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Chris rozsiadł się w krzesełku i zaczął opowiadać. Nazywam się Chris Maus, jestem żołnierzem z Miami. Pałętam się tu i tam za robotą, ostatnio chroniłem dupsko jakiemuś świrowi z Salt Lake, ale to nudna robota była... Nie wiesz przypadkiem, czy gdzieś tu w okolicy jest jakaś łatwa robota? Wiesz, tu ochornić, tu zastraszyć, postrzelać... Nie potrzebujesz ochrony dla tej knajpki?
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Hmm.. Dziwne, że o to pytasz. W tym mieście w zasadzie nikomu nie chce się robić nic poza gambingiem. Ale skoro pytasz to szepnę słówko moim rodzicom. Może się zgodzą. Ale nie znajdziesz dobrej roboty w Vegas. Razdziłabym ci szukać czegoś gdzieś indziej. - Dziewczyna zastanowiła się chwilkę - Chociaż... Właściwie ile zamierzasz tu zostać? Kończy nam się hegemońskie piwo. Może mógłbyś pojechać tam i zobaczyć co się dizeje, że zapomnieli o moim lokalu?
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

No w sumie mógłbym... i tak tu roboty nic nie mam, tylko muszę nauczyć sie dobrze jeździć. Żołnierz popił z kufla i nieco dziwnym głosem powiedział sam do siebie Nie lubię hegemończyków...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Dziewczyna popatrzyła na niego ze zrozumieniem
Nie martw się, ja również nie lubię hegemończyków. Nie. Nie mogła rozumieć Żołnierza.
Ale mam nadzieję, że mimo wszystko pojedziesz tam jak tylko ukończysz kurs? - zapytała z nadzieją. - Mój chłopak oferował się, że pojedzie ale bałabym się go puścić w taką podróż. A nóż nie wytrzyma przy rozmowach z mieszkańcami Hegemonii? A taki żołnierz jak ty z pewnością sobie poradzi - Alice rozmarzyła isę nieco.
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Pojadę... Jeśli dobrze zapłacisz Żołnierz uśmiechnął się i puścił oko. Z mieszkańcami Hegemoni jest trudno wytrzymać, ale są silni, więc musimy z nimi współpracować. I powiedz dokładnie na czym by miała polegać moja rola.
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Pojechałbyś za paliwo i jedzenie. Ile to jest do uzgodnienia. Pojechałbyś tam i odnalazł miejsce gdzie ważą piwo - Alice zamyśliła isę na chwilkę - O ile dobrze pamiętam, to miejsce nazywa się "Beer Company Hegemonia Spółka Z.o.o." ale ta nazwa zmieniała sie juz tyle razy, że trudno to zapamiętać - Dziewczyna zaśmiała się - W każdym razie każdy Hegemończyk powinien wiedzieć gdzie to jest bo to jedyna rozlewnia piwa w tym kraju czy tam stanie. Pogubiłam sie już czy to miasto czy to kraj. - Kobieta uśmiechnęła się raz jeszcze. - Odpowiada ci to?
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Jasne. Poczekaj tylko kilkanaście dni, aż się nauczyę jeździć samochodem. Potem mogę ruszać.



Wielkie sorry za zapomnienie o sesji...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

W takim razie czekam aż nauczysz się jeździć - Alice rozpromieniła się - Wielkie dzięki, że chcesz mi pomóc
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Nie ma sprawy


Deep, możemy ustalić, że przenosimy się w czasie dwa tygodnie do przodu, a ja już umiem jeździć? Bo trochę bez sensu jest opisywanie każdego, tak samo nudnego dnia po kolei...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

I tak mijały dnie za dniami aż w końcu Chris nauczył się powozić. Czas aby zzapytać o szczegóły misji po piwo.
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

No to jak kotku? Żołnierz uśmiechnął się do barmanki. To gdzie mam jechać po ten browar? Dostanę jakiś sprzęt? Chris był bardzo pobudzony. Ostatnie co się wydarzyło ciekawego, to sprzątnięcie tych dwóch fagasów, a jakby nie liczyć, było to trzy tygodnie temu...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

DEEP!!
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Wybacz Tori ale zupełnie zabrakło mi scenariusza. Trudno mi jest prowadzić teraz. Coraz wiecej nauki w szkole. Na razie musisz sobie odpuscić. Ale dalej bedę kontynuował Front.
.
Zablokowany