[szybka sesja] Odyseja Psychiczna I

Miejsce na zakończone lub wymarłe sesje. Jeśli chcesz ponownie otworzyć temat to skontaktuj się z modem albo adminem.
Zablokowany
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: [szybka sesja] Odyseja Psychiczna I

Post autor: Eglarest »

no udało się skręcileś. Dupe okrętu wyrzuciło jakies 3 lata śietlne od dziobu kokpit się rozerwał system bezpieczenstwa zaknął sie w szczelna kopułę wypchaną poduszkami powietrznymi i wpadłeś w niej w jakis tunel... wygląda na to że dryfujesz w próżni z prędkością warp 4 w malej kapsule ratunkowej 2 na 3
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: [szybka sesja] Odyseja Psychiczna I

Post autor: AC »

Całe szczęście że mam mały zapas kaszanki, klikam komputer czy nie mam jakiś map czy innych takich rzeczy. Przynajmniej kosmicie mnie już nie gonią, wystrychnąłem ich na dudka... zaśmiałem się do siebie i patrzę jak wygląda moja sytuacja...
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: [szybka sesja] Odyseja Psychiczna I

Post autor: Eglarest »

komputer szwankuje ale widzisz ze obral kurs na Ziemie. nawet sie nie obekzałes jak wszedles w atmosfere blekitnej planety i rozbiłeś się gdzieś na pustyni.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: [szybka sesja] Odyseja Psychiczna I

Post autor: AC »

Czemu to zawsze musi być pustynia? Większość planety to woda, a ja musiałem akurat na pustynii! I to drugi raz w ciągu 24h, te pustynie to mają jakieś magnetyczne właściwości czy coś? Zresztą jestem ugotowany na miękko, biorę łopatę i młot mneumatyczny i próbuję zrobić jak najglębszą dziurę... tam z pewnością jest woda, ja to wiem!
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: [szybka sesja] Odyseja Psychiczna I

Post autor: Eglarest »

Woda napewno jest w pobliskim miesicie ktore widzisz w oddali. Młota nimasz nic nimas ztylko swoje bidne ubranko .
Zagadka o magnetycznosci pustyni znostała rozwikłąna w 2189 r przez maximiliana odbytnicowa w pracy zbriorowej o wydolnosci kiszek w ekstremalnych warunkach.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: [szybka sesja] Odyseja Psychiczna I

Post autor: AC »

No to już nic innego mi nie pozostaje niż czołgać się w stronę miasteczka, teraz napewno mnie nikt nie złapie, nie przybędą ani dobrzy ani źli kosmici, nie spotkam Apokalipsy z Czterema Jeźdźcami i z pewnością nie spotkam faraona Echnatona i rozeźlonych na niego kapłanów. Może czołganie jest powolne, ale przynajmniej bezpieczne w tej Odyseji Psychicznej...
Obrazek
Zablokowany