[Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Blue Spirit »

hmmm... jeśli dalej jest przewidywana "dorekrutka" to może ja bym tu spróbował... jestem dość obeznany w Marvelu...
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Brzoza »

Nie przewiduję dodatkowej rekrutacji, bo sesja i tak pewnie niebawem padnie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Kawairashii »

Jakby się kto pytał to nie odpisuje gdyż nie widzę powodu ^^ na chwile akcja skupiła się na walce z Mystiqu, i innymi, wiec jak wrócimy do "wakacji" i codziennego dnia pracy i odpoczynku ^^ to dajcie znać.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Samanta »

Kawairashii pisze:Jakby się kto pytał to nie odpisuje gdyż nie widzę powodu ^^ na chwile akcja skupiła się na walce z Mystiqu, i innymi, wiec jak wrócimy do "wakacji" i codziennego dnia pracy i odpoczynku ^^ to dajcie znać.
Akcja skupiła sie na tych co odpisywali. Nie dziwie sie ze zero ci nie odpisała.
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Kawairashii »

Samanta pisze:
Kawairashii pisze:Jakby się kto pytał to nie odpisuje gdyż nie widzę powodu ^^ na chwile akcja skupiła się na walce z Mystiqu, i innymi, wiec jak wrócimy do "wakacji" i codziennego dnia pracy i odpoczynku ^^ to dajcie znać.
Akcja skupiła sie na tych co odpisywali. Nie dziwie sie ze zero ci nie odpisała.
Mój odpis był wpleciony w dialog z Mekow. Czytaj ze zrozumieniem.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Samanta »

Kawairashii pisze:
Samanta pisze:
Kawairashii pisze:Jakby się kto pytał to nie odpisuje gdyż nie widzę powodu ^^ na chwile akcja skupiła się na walce z Mystiqu, i innymi, wiec jak wrócimy do "wakacji" i codziennego dnia pracy i odpoczynku ^^ to dajcie znać.
Akcja skupiła sie na tych co odpisywali. Nie dziwie sie ze zero ci nie odpisała.
Mój odpis był wpleciony w dialog z Mekow. Czytaj ze zrozumieniem.
Po dialogu był jeszcze jeden upek na który nie odpisałaś i zero cie ominęła dając kolejny upek. Twoj ostaniu "odpis " czyli dialog był 2 kwietnia (2 tygodnie temu) A ostatni upek był 11 kwietnia. Ty czytaj ze zrozumieniem zanim zaczniesz się poniżać ;)
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Serge »

Samanta pisze:Ty czytaj ze zrozumieniem zanim zaczniesz się poniżać ;)
Daj spokój, Sam, pozwól dziewczynie robić to, w czym się czuje najlepsza :D. Mnie kiedyś chciała pouczać że źle napisałem w swoim upku - wymyśliła sobie że mrówki nie mają oczu (od kiedy? :D) i chciała być 'mondrzejsza' ode mnie zwracając mi na to uwagę ;). A wyszło na to że się skompromitowała... Niech więc każdy robi to co umie najlepiej :P.

Nie cierpię pustych dziewuch...
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Samanta »

Serge pisze: A wyszło na to że się skompromitowała... Niech więc każdy robi to co umie najlepiej :P.

Nie cierpię pustych dziewuch...
Zgadzam się ;) Masz racje niech każdy robi co umie najlepiej :D haha dobrze podsumowałeś ;)

P.S. Mrówki maja oczy :P i to chyba nawet 6 oczu czy coś w tym stylu.
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Ouzaru »

Niestety, mój mąż ma tę wadę, że niemal zawsze ma rację... <westchnęła> Za to Go kocham :D

Kaw, niebawem Mekow będzie odpisywał, więc możecie coś razem ustalić. Poza tym masz wolną rękę, możesz robić, co chcesz... Nie potrzeba Ci upka i MG.
Obrazek
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Serge »

Samanta pisze:P.S. Mrówki maja oczy :P i to chyba nawet 6 oczu czy coś w tym stylu.
Nawet dziecko w podstawówce wie, że mrówki mają oczy, no ale wg Kaw to małe, ślepe, bezbronne istoty :P. Dobra, nie róbmy offtopu, mój upek na dniach, Szanowna MG, jeśli tylko w tym całym harmidrze który się ostatnio u Nas stworzył, droga żono znajdę trochę czasu. :).

Pozdrawiam współgraczy! :D
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Kawairashii »

Dla mnie nie ma lepszych i gorszych, wszystkich traktuje równo. Czy to friend, czy buddy, czy także family itp. Jeśli sprawia ci przyjemność boleść innych to nie widzę przyszłości u twojego boku. Skoro cie upomniałam nie znaczy że chce cie skompromitować. Także, wcale nie czułam się skompromitowana, a pouczona. Skompromitowana to czuje się w obliczu bycia zdradzoną przez osobę mi bliską, a ciebie chciałam poznać, ale już mi nie zależy. Za przeproszeniem, ale w***wia mnie to wasze podejście. Toksyczność to coś czego unikam, ale skoro nie znam innego równie dobrze zaplanowanego forum, moglibyście wsadzić sobie swoje g**no i przełknąć je ze smakiem, za każdym razem gdy otwieracie swoje piękne buźki? Bo jak pisze bzdury, to najczęściej są one odpowiedzią na wasze. Skoro doszukujecie się wredności z mojej strony, to wiedzcie że nie jest ona bezpodstawna. Staram się nie robić sobie wrogów, więc co najwyżej jesteście dla mnie ludźmi którzy nie zasługują by poznać ich bliżej i tyle. Jeśli czegoś nie wiem, to pisze, jeśli mogę służyć radą, to ją daje, ale nigdy w żadnym wypadku nie staram się wyśmiać drugiej osoby. Jeśli chcesz mnie oceniać to poznaj mnie bliżej, jeśli nie, to pozwól że spytam, po **uja piszesz takie bzdury? Ani to nie świadczy o tobie dobrze, ani nie daje przyjemności szykanowanej osobie. Walcz z próżnością, każdy potrafi krytykować, zgaduje że nie znajdziesz we mnie ani jednej dobrej rzeczy po przeczytaniu tego postu, czy nie tak? Słyszałam kiedyś mądre stwierdzenie "dorośli to ci którzy zdają sobie sprawę że są dziećmi i starają się nimi nie być" bo w końcu co świadczy po sobie dorosły mężczyzna, dorosła kobieta, śmiejąc się i wytykając słabości innych. Demoralizując i demonizując ludzi których pewnie po głębszym poznaniu mogli by polubić, akceptując ich słabości niezależnie jakiej sięgają skali.

Serge - jeśli jesteś taki nieomylny, jak mogłeś to przeoczyć? a co do poprzedniego tematu, to chodziło mi o użyteczne oczy, nie wnikam głębiej w anatomie mrówek, z tego co wiem nie są one specjalnie obdarzone, orlim wzrokiem. Przy okazji, gratulacje! Maximum chamstwa osiągnięte - skończyć offtop nie dając szykanowanej osobie szansy obronę - powinieneś za to dostać Achievement'a, zwłaszcza na Tawernie. Serge, ty nic tylko robisz z siebie bydło.
Samanta - sztucznie tworzysz we mnie wroga, o dziwo ze skutkiem. Nie zmuszam, ale jak chcesz? no to masz wroga. Z resztą obaj już macie.

Ja wybaczam, bo mi nie zależy i każdy powinien mieć szansę. Ale wszystko ma swój umiar, a jak na razie to tylko wy się poniżacie, tracąc na wartości z pewnością nie tylko w moich oczach.

"Pozdrawiam współgraczy!"
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Samanta »

Słuchaj moja droga. Ty napisałaś ze MG ci nie odpisała. Ja ci GRZECZNIE napisałam MG ci nie odpisał bo ty nie odpisałaś na upka a ty do mnie (nie mając racji) piszesz "czytaj ze zrozumieniem." Odzywki masz jak zwykła bitch i tyle. Nie pierwszy raz się tak do graczy rzucasz na tym forum. Nie lubię takich ludzi i mało mnie obchodzi czy będziesz moim przyjacielem czy wrogiem. Po za tym na tym forum nie jestem jedyna która tak myśli. Sama robisz z siebie niewiadomo kogo a potem oskarżasz innych. Dla mnie to gra i mało mnie obchodzi co o mnie czy o kimkolwiek myślisz. tyle.
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Brzoza »

Ekhm. Macie problemy jakby to był biznes za pieniądze,a to tylko zabawa jest.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Darlar
Marynarz
Marynarz
Posty: 229
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 12:37
Numer GG: 8299547
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Darlar »

<Przytula i głaszcze Samante> ^^' Nie denerwuj się tak.
P.S. Mrówki maja oczy i to chyba nawet 6 oczu czy coś w tym stylu.
To może zależeć od gatunku i funkcji, bo nawet w jednym mrowisku często różnią się fizjonomią, mają te swoje robotnice, napakowanych strażników, jednostki latające itd xP W kwestii zaplanowania forum to największą wadą tego forum jest beznadziejne rozplanowanie, np to,że dział rpg jest na dole a całą góre strony zajmuje jakiś nikomu niepotrzebny i odstraszający spam. No i to, że nie można przyporządkować kilku tematów pod jedną sesje jako całe podforum też boli. Nawet na darmówkach tak można... Zmiencie silnik^^
O o
/¯_____________________________________
| IMMA FIRIN' MAH LAZOR!!! BLAAAAAAAH!!!
\_¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Ouzaru »

Zamykam... Mogę prosić o przeniesienie wątku do śmieci... eee... archiwum?
Obrazek
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Re: [Marvel] Wakacje (ZAMKNIĘTA)

Post autor: Epyon »

Wróćcie do narożników, proszę.

Darlar nie udzielaj się w cudzej rekrutacji bo spotkasz się w końcu z nieprzyjemnym uczuciem wirtualnego kopa.\

Tymczasem wątek leci do archiwum. Szkoda sesji.
Obrazek
Zablokowany