[Warhammer 2.0] Serce Grozy

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Szasza
Bombardier
Bombardier
Posty: 639
Rejestracja: niedziela, 1 października 2006, 17:54
Numer GG: 10499479
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: [Warhammer 2.0] Serce Grozy

Post autor: Szasza »

Jeśli jeszcze jest miejsce to złoże kartę akolity :smile:
Obrazek
dr.SensibilityBustle
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2008, 21:16
Numer GG: 0

Re: [Warhammer 2.0] Serce Grozy

Post autor: dr.SensibilityBustle »

A ja wkońcu zdecydowałem się na żaka :D
dr Sensibility Buste, dr fil. mag., bak. ling. el., aktualnie prywatny tłumacz w umyśle Tiffany Obolałej...Po prostu...DOKTORek
ulger
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: niedziela, 18 maja 2008, 21:39
Numer GG: 0
Lokalizacja: R'lyeh

Re: [Warhammer 2.0] Serce Grozy

Post autor: ulger »

@ ZielonY

W pierwszym poście wyraźnie napisałem, że bohaterów tworzycie w oparciu o reguły zawarte w Księdze zasad. A tam wśród grywalnych ras nie ma dark elfa, podobnie jak wśród profesji podstawowych nie ma zabójcy.

@ KFC

Możesz wybrać kanciarza jeśli bardzo ci zależy chociaż pisząc "złodziej" miałem na myśli raczej typowego przedstawiciela tej profesji. Ostateczna decyzja w tej kwestii należy jednak do Ciebie.
Ojciec Mróz pisze:kurdesz, nie mam bladego pojęcia o zasadach 2nd Edition :(
Mogę Ci doradzić to samo co Ardelowi - powiedz jaki masz pomysł na postać a potem razem ubierzemy ten pomysł we współczynniki.

@ Sasza

Akolita byłby doskonałym uzupełnieniem naszej ekipy.
dr.SensibilityBustle pisze:A ja w końcu zdecydowałem się na żaka :D
Wobec tego czekam na kartę.

Do wszystkich zainteresowanych:

W chwili gdy piszę tego posta otrzymałem jedną kartę postaci. Nie oznacza to jednak, że ubyło jedno wolne miejsce w drużynie. Mam zamiar przeprowadzić selekcję w momencie otrzymania bohaterów od wszystkich chętnych i wybrać cztery najlepsze. Jeżeli dojdzie do sytuacji, w której kilka kart będzie jednakowo dobrych gotów jestem zwiększyć liczebność drużyny (maksimum 6 osób).


edit:

zapomniałem wspomnieć o tym w pierwszym poście - są pewne modyfikacje odnośnie mechaniki. Po pierwsze nie ma punktów szczęścia. Po drugie - ja ustalam liczbę punktów przeznaczenia jaką dysponuje wasza postać (zgodnie z regułami zawartymi w Księdze Zasad). Dla Was będzie ona nieznana. To samo tyczy się punktów obłędu.
Obrazek
ZielonY
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 17 lipca 2008, 00:13
Numer GG: 11771603

Re: [Warhammer 2.0] Serce Grozy

Post autor: ZielonY »

Wybacz za moją nie uwagę :? .Po przestudiowaniu (dokładnie) Księgi zasad uznałem że najlepszym moim odpowiednikiem będzie Człowiek Złodziej (kieszonkowy).Jeśli będzie Twoim zdaniem dobry do tej sesji, to zacznę robić Kartę Postaci mojego bohatera.
ulger
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: niedziela, 18 maja 2008, 21:39
Numer GG: 0
Lokalizacja: R'lyeh

Re: [Warhammer 2.0] Serce Grozy

Post autor: ulger »

ZielonY pisze:Wybacz za moją nie uwagę :? .Po przestudiowaniu (dokładnie) Księgi zasad uznałem że najlepszym moim odpowiednikiem będzie Człowiek Złodziej (kieszonkowy).Jeśli będzie Twoim zdaniem dobry do tej sesji, to zacznę robić Kartę Postaci mojego bohatera.
Na początek pytanie - której edycji młotka używasz (1 czy 2)? Bo w drugiej nie ma czegoś takiego jak złodziej kieszonkowy (jest po prostu złodziej). Jednak nawet jeżeli używałbyś pierwszej to bez obaw - jak pewnie zdążyłeś się przekonać czytając ten wątek nie uważam tego za większą przeszkodę.
Obrazek
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: [Warhammer 2.0] Serce Grozy

Post autor: Ojciec Mróz »

O. To jak tak to mając chwilę spokoju napiszę kartę :)
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
mone0
Mat
Mat
Posty: 473
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 14:05
Numer GG: 12563782

Re: [Warhammer 2.0] Serce Grozy

Post autor: mone0 »

Karta dopracowana. Trochę to zajęło ale warto było poświęcić czas, by postać nabrała kolorów.
Kiedy można by spodziewać się odpowiedzi dotyczącej terminu pierwszej sesji? O ile się dostane ;P
"drobnostki tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest drobnostką" Michał Anioł
dr.SensibilityBustle
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2008, 21:16
Numer GG: 0

Re: [Warhammer 2.0] Serce Grozy

Post autor: dr.SensibilityBustle »

Moja karta będzie skończona już niedługo ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 24 lipca 2008, 11:39 przez dr.SensibilityBustle, łącznie zmieniany 1 raz.
dr Sensibility Buste, dr fil. mag., bak. ling. el., aktualnie prywatny tłumacz w umyśle Tiffany Obolałej...Po prostu...DOKTORek
Esmeralda
Majtek
Majtek
Posty: 106
Rejestracja: piątek, 8 września 2006, 10:06
Numer GG: 0
Lokalizacja: Arcana Hereticae

Re: [Warhammer 2.0] Serce Grozy

Post autor: Esmeralda »

Ja bym z chęcią zagrała, jeśli MG obiecuje poczekać na kartę do poniedziałku (choć pewnie przyślę wcześniej ;)). Na razie nie wiem, kim zagram, możliwe że jakąś profesją myślącą ;).

Pozdrawiam!
"Wymagajcie od siebie więcej, nawet jeśli inni nie wymagają". Jan Paweł II

Obrazek
ulger
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: niedziela, 18 maja 2008, 21:39
Numer GG: 0
Lokalizacja: R'lyeh

Re: [Warhammer 2.0] Serce Grozy

Post autor: ulger »

W chwili obecnej dostałem karty od Saszy i mone0. Czekam na pozostałych. Ustalam ostateczny termin na przesyłanie kart postaci na 25 lipca. Macie więc tydzień czasu na dopracowanie swoich bohaterów. Za tydzień spośród nadesłanych kart wybiorę cztery najlepsze. Ta grupa weźmie udział w sesji. Jak już pisałem wcześniej, w przypadku gdy kilka kart będzie jednakowo dobrych gotów jestem poszerzyć skład drużyny do maksymalnie sześciu dusz. To chyba tyle jeżeli chodzi o ogłoszenia parafialne. Życzę wszystkim owocnego tworzenia bohaterów.

PS. Prośba do osób, których kart jeszcze nie mam - starajcie się skrupulatnie wypisywać umiejętności i zdolności swoich herosów. Poza tym dobrze by było wypisywać wartość początkową i końcową danej cechy (w przypadku wykupu rozwinięć) - te drobiazgi bardzo ułatwiłyby mi życie.
Obrazek
Renfild
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 18 lipca 2008, 23:21
Numer GG: 0

Re: [Warhammer 2.0] Serce Grozy

Post autor: Renfild »

Widzę, że zapowiada się jakaś przygoda. Z chęcią bym w niej wziął udział, zatem zgłaszam swoja kandydaturę a kartę prześlę w najbliższym czasie.
Esmeralda
Majtek
Majtek
Posty: 106
Rejestracja: piątek, 8 września 2006, 10:06
Numer GG: 0
Lokalizacja: Arcana Hereticae

Re: [Warhammer 2.0] Serce Grozy

Post autor: Esmeralda »

Karta uczennicy czarodzieja Kolegium Płomienia wysłana do Ciebie, Mistrzu. Mam nadzieję że pozwolisz Isabelle zdobyć trochę więcej doświadczenia ;).

Pozdrawiam!
"Wymagajcie od siebie więcej, nawet jeśli inni nie wymagają". Jan Paweł II

Obrazek
ulger
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: niedziela, 18 maja 2008, 21:39
Numer GG: 0
Lokalizacja: R'lyeh

Re: [Warhammer 2.0] Serce Grozy

Post autor: ulger »

Na chwilę obecną dotarły do mnie cztery karty: mone0, Saszy, Esmeraldy i Renfilda. Czekam na pozostałych.

edit:

Przewidywany termin rozpoczęcia sesji - poniedziałek (28.07). Pierwszego posta zamieszczę najpewniej w późnych godzinach wieczornych.

edit2:

Informacja dla tych, którzy jeszcze nie przysłali mi postaci - dopuszczam grę nową rasą - będą to ogry. Tutaj macie link do reguł tworzenia bohaterów będących przedstawicielami tej rasy.
Obrazek
dr.SensibilityBustle
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2008, 21:16
Numer GG: 0

Re: [Warhammer 2.0] Serce Grozy

Post autor: dr.SensibilityBustle »

No, wkońcu wysłałem kartę. Teraz pozostało mi czekać na Twoją decyzję :smile: .
dr Sensibility Buste, dr fil. mag., bak. ling. el., aktualnie prywatny tłumacz w umyśle Tiffany Obolałej...Po prostu...DOKTORek
Bussumarus
Marynarz
Marynarz
Posty: 336
Rejestracja: piątek, 25 lipca 2008, 21:12
Numer GG: 2565250
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Warhammer 2.0] Serce Grozy

Post autor: Bussumarus »

Zgłaszam się i przygotowuję kartę skryby.
OLDSCHOOL!
ulger
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: niedziela, 18 maja 2008, 21:39
Numer GG: 0
Lokalizacja: R'lyeh

Re: [Warhammer 2.0] Serce Grozy

Post autor: ulger »

Trochę późno, termin upływa dziś o północy. Na twoje szczęście w chwili kiedy piszę te słowa mam tyle kart ile wynosi minimalny skład drużyny (cztery). Jeżeli do niedzieli (zaczynamy najprawdopodobniej w poniedziałek) napiszesz bardzo dobrą kartę postaci to, zgodnie z tym co napisałem na początku topica, gotów jestem przyjąć Cię do drużyny.
Obrazek
Bussumarus
Marynarz
Marynarz
Posty: 336
Rejestracja: piątek, 25 lipca 2008, 21:12
Numer GG: 2565250
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Warhammer 2.0] Serce Grozy

Post autor: Bussumarus »

To biorę się do roboty. Jutro ok. godziny 21-22 będziesz miał już moją kartę.
OLDSCHOOL!
Zablokowany