[Fallout] Ready 2 Die!**zamknięta, komentarze**

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

[Fallout] Ready 2 Die!**zamknięta, komentarze**

Post autor: Serge »

Obrazek Tak, to znowu ja i moja próba wyjścia poza Warhammera ;)

Od razu mówię, że chociaż będę się starał do tego nie dopuścić, to sesja może się zakończyć przed czasem. Ale ale, będzie dość proste zabezpieczenie.

Otóż mam ochotę rozegrać sesyjkę w świecie Fallout'a. Jeśli będzie fajnie i przyjemnie a mi będzie dobrze się prowadziło, to może wyjdzie z tego jakaś kampania ;).

Wracając do rzeczy. Przyjmę 2-3 graczy (o tak, to moje zabezpieczenie). Takich, którzy będą odpisywać regularnie, szybko i bez opóźnień (planuję posty co 3-4 dni). Niech zgłaszają się tylko takie osoby, które są w stanie odpisywać w równym tempie. Wszystkie oferty przeanalizuję, lecz zastrzegam sobie możliwość nie rozpoczynania sesji, jeśli nie zgłosi się nikt odpowiedni! Nie wymagam jakichś olbrzymich, pełnych przemyśleń postów (ale nie trzymające klimatu 3 linijkowce też odpadają), więc nie bać się tego :P. Nie musicie pisać opowiadań, ważne by post był rzeczowy i coś wnosił do gry – lanie wody odpada ;).

Co do samej sesji i postaci. Proponuję ograny do bólu schemat krypty. Postać młoda, do 25 lat (to raczej max, wolałbym nawet młodsze, ale nie dzieci), nie znająca świata na powierzchni. Historia może być krótka (bo i co tu pisać) statystyki albo opisowe albo zgodnie z fallout pnp. Mile widziane avatarki obrazujące bohatera. Postać oczywiście początkująca. Mam nadzieję kreować bohatera razem z graczami podczas sesji, lecz niech przysyłane mi postaci mają rys charakteru i niech to nie będą miękkie, niewyróżniające się pierdoły; niechaj to będą postacie z krwi i kości. Niechaj mają rodziny i przyjaciół, niech mają w życiu jakieś cele, niech mają wrogów i osoby z którymi mają na pieńku. Niech mają środki do życia, zajęcie któremu oddają się na co dzień. Niech w końcu mają marzenia. Coś, co jest ich motorem napędowym i dla zrealizowania czego działają i do czego dążą. Niech żyją. I niech będą logicznie osadzeni w świecie.

Kartę postaci (na podstawowych zasadach) można stworzyć w oparciu o to:
http://hakaru.webpark.pl/pliki/start.html
Ewentualnie opisać jedynie fabularną jej część, zaznaczając w czym jest dobra, w czym słaba. Sesja storytellingowa, bez mechaniki – od jakości Waszych postów i ode mnie będzie zależeć co Wam się uda, a co nie. Broni sztuk dwie, choć dopuszczam tutaj pełną różnorodność – od noży, maczet, glocków, po m4A1 czy inne wynalazki (prócz bazook ;))

Rekrutacja potrwa pewnie kilka dni, jeśli nie będzie chętnych i postaci to pewnie uznam, że nie ma sensu prowadzić tego projektu. Więc proszę się sprężać, nie wymagam długo rozpisanych postaci i ich historii.

Czekam na zgłoszenia, mam nadzieję, że jakieś się pojawią.

Pozdrawiam,

Serge
Ostatnio zmieniony sobota, 24 maja 2008, 12:21 przez Serge, łącznie zmieniany 1 raz.
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Sergi
Bombardier
Bombardier
Posty: 836
Rejestracja: wtorek, 4 lipca 2006, 19:54
Lokalizacja: z ziem piekielnych
Kontakt:

Re: [Fallout] Ready 2 Die!

Post autor: Sergi »

Zgłaszam się Serge. Oczekuj naiedługo mojej karty^^
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: [Fallout] Ready 2 Die!

Post autor: Sihamaah »

Zgłaszam się. Hm, prowadzi Serge, gra Sergi... :o

EDIT
Pytanko - gdzie dajemy karty itd.? Bo wypadałoby, żebyśmy się uzupełniali postaciami jakoś. Jak każdy weźmie taką samą to... :P Od razu mówię, że chcę być kimś w stylu komandosa ;)

EDIT2
Kurde, przekroczono limit transferu strony z tego adresu, który podałeś Serge :?
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Fallout] Ready 2 Die!

Post autor: Kawairashii »

Ulwiebiam klimat Fallout'a, mimo iż gameplay'u nienawidziłam i ostatecznie po wyjściu z bunkra i przejściu przez labirynt tyle się w niego nagrałam hehe xD (nawet nie pamiętam która to była częśc serii?)
Z tego właśnie powodu przydałaby mi się lekka pomoc w tworzeniu postaci.
Czego tak naprawdę wymagasz podczas jej tworzenia?
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Fallout] Ready 2 Die!

Post autor: Serge »

Sihamaah pisze:Zgłaszam się. Hm, prowadzi Serge, gra Sergi... :o

EDIT
Pytanko - gdzie dajemy karty itd.? Bo wypadałoby, żebyśmy się uzupełniali postaciami jakoś. Jak każdy weźmie taką samą to... :P Od razu mówię, że chcę być kimś w stylu komandosa ;)
Karty oczywiście na PW, zapomniałem dopisać w temacie głównym.
Sihamaah pisze:Kurde, przekroczono limit transferu strony z tego adresu, który podałeś Serge
Strona działa bez zarzutu, Sihamaah :). Przynajmniej u mnie ;)


Swoje karty opierajcie na tym schemacie.

[avatarek obrazujący postać]

Imię/Nazwisko:
Pseudonim
(opcjonalnie):
Wzrost/Waga/Wiek:
Wygląd:
Zachowanie:
Zawód/Zajęcie:

Cechy (wybieracie max. 2):
Umiejętności [Specjalizacje] (wybieracie max 3, przy czym te, które najbardziej przydadzą się Waszej postaci z racji tego, czym się zajmuje/zajmowała)
Broń (max. 2 sztuki, jedna krótka bądź biała, bez przegięć, do zatwierdzenia przeze mnie):
Ekwipunek: (jakiś podstawowy, same najniezbędniejsze rzeczy):
Historia:(nie musi być na 15 stron, ważne by ciekawa)

Jak zauważyliście, nie podałem w schemacie rasy, gdyż gracie jedynie ludźmi. Kartę uzupełniacie według podanej w pierwszym poście strony – jeśli ktoś będzie miał problem, chętnie pomogę. Czekam na karty, w razie pytań walcie tutaj bądź na PW.
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Esmeralda
Majtek
Majtek
Posty: 106
Rejestracja: piątek, 8 września 2006, 10:06
Numer GG: 0
Lokalizacja: Arcana Hereticae

Re: [Fallout] Ready 2 Die!

Post autor: Esmeralda »

Zapowiada się fajnie. Ja w to wchodzę - karta będzie niedługo :)
"Wymagajcie od siebie więcej, nawet jeśli inni nie wymagają". Jan Paweł II

Obrazek
Ouzaru

Re: [Fallout] Ready 2 Die!

Post autor: Ouzaru »

Hmm... Wstępnie się zgłaszam, ale gdyby była możliwość grania jakąś drugoplanową postacią lub kimś w rodzaju NPC z AI, to byłoby to dla mnie najlepsze rozwiązanie. Szczegóły omówimy na AQQ, nie? ;)
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Fallout] Ready 2 Die!

Post autor: Serge »

Garść ogłoszeń: do sesji na razie dostały się Ouzi (medyczka) i Kawairashii (łowczyni). Czekam na pozostałe karty.

Teraz chyba nie będziesz miał dylematu, którą profkę wybrać, nie, Sergi? ;)
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
FatMan
Majtek
Majtek
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 11:50
Numer GG: 0
Lokalizacja: Antwerpia

Re: [Fallout] Ready 2 Die!

Post autor: FatMan »

Też się zapisuję.
Nie odpuszczę czegoś falloutowego.
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Fallout] Ready 2 Die!

Post autor: Kawairashii »

No dalej słać te karty! Co jest dechu wam w płucach zabrakło? Jazda, migiem, arriba andale andale..
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: [Fallout] Ready 2 Die!

Post autor: Alucard »

Pakuje się w to... za 4 dni mi zdejmą szwy z ręki i ponownie zacznę się udzielać na tawernie.
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Fallout] Ready 2 Die!

Post autor: Serge »

Rekrutacja i tak trwa już za długo, więc jeśli do jutra nie dostanę kart tych, którzy się zapisali, to zaczniemy w mniejszym składzie. Artos, podrzuć mi kartę, miejsce wciąż jest.

Czekam na Wasze karty!

**EDIT**

Rekrutację oficjalnie zamykam. Do gry dostali się: Ouzaru, Kawairashii, Alucard i Sergi. Start sesji prawdopodobnie jeszcze dzisiaj.
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Fallout] Ready 2 Die!**zamknięta, komentarze**

Post autor: Kawairashii »

Nauczyła mnie czegoś ta rekrutacja, oraz obie własne.
Jeśli nie natkniesz się definitywnie na chętnych do gry w „MG poszukiwany/poszukiwana!”, nie ma co się łudzić.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Fallout] Ready 2 Die!**zamknięta, komentarze**

Post autor: Serge »

Kawairashii pisze:Nauczyła mnie czegoś ta rekrutacja, oraz obie własne.
Jeśli nie natkniesz się definitywnie na chętnych do gry w „MG poszukiwany/poszukiwana!”, nie ma co się łudzić.
Dlatego nie zamierzam więcej eksperymentować, bo to nie ma sensu. Na Tawernie najlepiej schodzi D&D, wszelkie wynurzenia Mangi/Anime i jakieś autorskie projekty (choć nie do końca, vide Twoja rekruta do Residenta, swoją drogą dobra, ale gracze dali...sama wiesz). Dobra, ciach temat, bo to temat żaden. Post do Fall'a za kilkanaście minut.
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Fallout] Ready 2 Die!**zamknięta, komentarze**

Post autor: Kawairashii »

Stworzyłam postać, niestety przez niedopatrzenie opisałam jej historię życia na powierzchni, mimo to karta ci się podobała, czy powinnam wyimprowizować sobie zasymilowaną alternatywną wersję do wydarzeń w krypcie? Czy może stworzyć ją od nowa i wysłać z edytowaną postacią?
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Re: [Fallout] Ready 2 Die!**zamknięta, komentarze**

Post autor: Artos »

Mam ten sam problem co Kawairashii ^^" dać swojej postaci jakiś zanik pamięci czy zmienić historię?
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Fallout] Ready 2 Die!**zamknięta, komentarze**

Post autor: Serge »

Ech, improwizujcie, improwizujcie. Wiem, że dacie radę odnaleźć się w tej 'nowej' rzeczywistości ;)

**EDIT**

Jeden z modów przypadkowo usunął mojego pierwszego posta do sesji, a ja nie zamierzam się po raz drugi produkować (zwłaszcza że i tak niemal wszyscy już odpisali), więc zostawiam jak jest. Dzisiaj, ew. jutro pojawi się kolejny post (mam nadzieję, że tym razem nie zniknie ;)). Normalnie aż mnie zatkało jak zobaczyłem jako założyciela tematu Sergiego :D - w pierwszej chwili myślałem że już mi całkiem na oczy padło :).

Dzięki Ci Wielki Moderatorze! ;)

Polecam się na przyszłość. :P
Zablokowany