[Siergiej Łukjanienko] Nocny patrol [Sesja teatralna(?)]

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

[Siergiej Łukjanienko] Nocny patrol [Sesja teatralna(?)]

Post autor: scorez »

Sesja Teatralna

Mam zamiar przedstawić sesję teatralną książki Siergieja Łukajenko pt.: Nocny Patrol.
Będzie to pierwsze z trzech 'opowiadań' zawartych w tej książce.

Kogo potrzebuję?
Jedna osoba która przeczytała tę książkę [najlepiej żeby jeszcze w oryginale] i jest przygotowana za jednoczesne odgrywanie i prowadzenie gry.

Jak to ma wyglądać?
To nie ma być sesja jak inne. Nie będzie gracza i mistrza gry. Ja i gracz mamy po prostu 'opowiadać sobie' fragmenty książki. Im krótsze [ale bez przesady] i bardziej rozbudowane tym lepiej. Fragmenty będziemy opowiadać sobie w kolejności chronologicznej by nie pomijać żadnych fragmentów. Styl pisania i opowiadania dowolny.

Ma być karta?
Jako kartę postaci przyjmę z radością jakiś dowolny opowiedziany fragment z książki. [Uwaga! Plagiaty będą karane.] Karty wrzucać tutaj.

Po co taka sesja?
Aby sprawdzić się w roli opowiadacza i nauczyć się opowiadać własnymi słowami jakieś zdarzenia. [Wielu tawerniaków ma w brew pozorom z tym pewne kłopoty ;p]

I dygresja.
Mam nadzieję że wiecie iż ogromny wachlarz słów i porównań będzie decydujący.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: [Siergiej Łukjanienko] Nocny patrol [Sesja teatralna(?)]

Post autor: Phoven »

Ночной Дозор, да?
Wbrew pozorom nie czytałem dzieła Łukanienki w jego ojczystym języku - nie te progi ;) Jednakże samą ksiażkę znam i lubię - tylko mam kłopot ze zrozumieniem Twych intencji. Mamy opisywać orginalnych ksiażkowych bohaterów? Czy raczej wykreować własne postacie w świecie Innych?
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Re: [Siergiej Łukjanienko] Nocny patrol [Sesja teatralna(?)]

Post autor: scorez »

Chodzi o to że dwie osoby będą opisywały po kolei fragmentami (chronologicznie, bez pomijania jakichkolwiek wątków) wydarzenia zawarte w książce i w momencie kiedy gracz-mg skończy drugi gracz-mg podejmie wątek.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Zablokowany