[Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Mrodnim
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 11:10
Numer GG: 2461120
Lokalizacja: Twisting Nether

[Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Mrodnim »

Kolejna sesja made by Mrodnim. Zarys fabuły zamieszczę jutro, tymczasem...

Wzór karty postaci :

Imię:

Nazwisko rodowe: (nazwisko lub ksywa albo nazwisko + ksywa)

Rasa: (dowolna)

Poziom postaci: (zaczynamy od pierwszego)

Pochodzenie:

Klasa:

Bóstwo:

Charakter:

Wiek:

Wzrost:

Waga:

Włosy:

Oczy:

Znaki szczególne: (do opisu można dodać jakiś obrazek)

CECHY ( tutaj 80 punktów do rozdania)

Siła:

Zręczność:

Kondycja:

Inteligencja:

Roztropność:

Charyzma:

CZARY (jeżeli dotyczy)

Znane Czary:


PUNKTY ZDROWIA :

KLASA PANCERZA:


UMIEJĘTNOŚCI



ATUTY



WYPOSAŻENIE


Ubiór:

Broń:

Inne:

CECHY CHARAKTERU:


Zalety:

Wady:


HISTORIA:


[/b]

Chyba wszystko jasne. Pytania kierować na PW albo tutaj, dotyczy to też KP. Potrzebne będą przynajmniej 4 osoby.
"They themselves are miserable. That's why they need someone more miserable than them.Those are not human.Those are not people..."
Nazarian
Pomywacz
Posty: 64
Rejestracja: wtorek, 24 lipca 2007, 23:10
Numer GG: 2946336

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Nazarian »

Zgłaszam się : ) nie mam jeszcze postaci, a nie mam weny, by ją dzisiaj kreować, więc pozwolisz, że zagram weteranką : ) o ile życzysz sobie mnie w tej sesji
(pierwsza... masz, co chciałeś xD)
Mr.Zeth
Bosman
Bosman
Posty: 2312
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:15
Numer GG: 2248735
Lokalizacja: z Wrocławskiej Otchłani
Kontakt:

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Mr.Zeth »

hmm... zapomniałęś podać jakichkolwiek limitów... mozliwe że koło ciećka w skórzni ze sztyketem w dłoni stanie CZempion Thorma w Adamantynowym pancerzu z Gniewem Niebios jako bronią podstawową...
UWAGA -ZŁOŚLIWY MG!

Mr.Z pisze posta
Obrazek

Miałeś to w upie? Nie miej tego w d*pie!
Mrodnim
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 11:10
Numer GG: 2461120
Lokalizacja: Twisting Nether

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Mrodnim »

Napisałem, że zaczynamy od poziomu pierwszego, czyli nie będziecie wymiatać z mieczami +2 do ataku i dodatkowe obrażenia od ognia.
"They themselves are miserable. That's why they need someone more miserable than them.Those are not human.Those are not people..."
Gabriel-The-Cloud
Marynarz
Marynarz
Posty: 348
Rejestracja: niedziela, 5 sierpnia 2007, 21:29
Numer GG: 5181070
Lokalizacja: Gliwice/Ciemnogród

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Gabriel-The-Cloud »

Zgłaszam się ;) Kartę wyślę pewnie dzisiaj, najpóźniej jutro ;)

Mr.Z - sądzę, że gracze są na tyle rozsądni, aby nie kozaczyć z postaciami ;)
Nazarian
Pomywacz
Posty: 64
Rejestracja: wtorek, 24 lipca 2007, 23:10
Numer GG: 2946336

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Nazarian »

Mistrzu... a to obiecane wprowadzenie?
Gabriel-The-Cloud
Marynarz
Marynarz
Posty: 348
Rejestracja: niedziela, 5 sierpnia 2007, 21:29
Numer GG: 5181070
Lokalizacja: Gliwice/Ciemnogród

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Gabriel-The-Cloud »

Nazarian pisze:Mistrzu... a to obiecane wprowadzenie?
Na żywca będzie zabawniej :twisted:
Nazarian
Pomywacz
Posty: 64
Rejestracja: wtorek, 24 lipca 2007, 23:10
Numer GG: 2946336

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Nazarian »

Nie broń go, on mi obiecał zarys fabuły już tydzień temu : p poza tym, fajnie, że jesteś : *
Mrodnim
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 11:10
Numer GG: 2461120
Lokalizacja: Twisting Nether

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Mrodnim »

Hmmm...powiedzmy, że zainteresował mnie pomysł Gabriela :)
"They themselves are miserable. That's why they need someone more miserable than them.Those are not human.Those are not people..."
Gabriel-The-Cloud
Marynarz
Marynarz
Posty: 348
Rejestracja: niedziela, 5 sierpnia 2007, 21:29
Numer GG: 5181070
Lokalizacja: Gliwice/Ciemnogród

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Gabriel-The-Cloud »

Mrodnim pisze:Hmmm...powiedzmy, że zainteresował mnie pomysł Gabriela :)
"pomysł Gabriel/Gabrieli" - jestem samiczką ;) I zdradź mi, Mistrzu, co należy wpisać w kratce "pochodzenie" - warstwę społeczną czy region?

Nazarian - ciebie też miło widzieć ;) Dzięki za opiekę nad Abachtą.
Mrodnim
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 11:10
Numer GG: 2461120
Lokalizacja: Twisting Nether

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Mrodnim »

Gabriel-The-Cloud pisze:
Mrodnim pisze:Hmmm...powiedzmy, że zainteresował mnie pomysł Gabriela :)
"pomysł Gabriel/Gabrieli" - jestem samiczką ;) I zdradź mi, Mistrzu, co należy wpisać w kratce "pochodzenie" - warstwę społeczną czy region?
Nie wiń mnie, zwykle Gabriel kojarzy mi się z...Gabrielem :) .Jeśli chodzi o pochodzenie, to wpisz region, w którym się urodziłaś.
Będzie dobrze jeśli znajdzie się jeszcze jeden gracz, ponieważ chciałbym zacząć jeszcze przed D-day( szkoła).
"They themselves are miserable. That's why they need someone more miserable than them.Those are not human.Those are not people..."
Nazarian
Pomywacz
Posty: 64
Rejestracja: wtorek, 24 lipca 2007, 23:10
Numer GG: 2946336

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Nazarian »

Mistrzu, chciałabym zauważyć, że gdybym Cię nie znała/ nie lubiła, to bym się nie zgłosiła na sesję, w której nie ma słowa wstępu : pp myślę, że gracze znajdą się, gdy coś nie coś nam o sesji napiszesz : ) nie, że się czepiam, nie ; ) jestem w stanie grać bez narracji, ale możemy mieć problem z doborem kadry.

@Gab <przytul>
Mr.Zeth
Bosman
Bosman
Posty: 2312
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:15
Numer GG: 2248735
Lokalizacja: z Wrocławskiej Otchłani
Kontakt:

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Mr.Zeth »

Niech sie stanie full random... dzis postać wyślę.
UWAGA -ZŁOŚLIWY MG!

Mr.Z pisze posta
Obrazek

Miałeś to w upie? Nie miej tego w d*pie!
Mrodnim
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 11:10
Numer GG: 2461120
Lokalizacja: Twisting Nether

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Mrodnim »

Mały wstęp, do tego co się będzie działo:

Obrazek
"They themselves are miserable. That's why they need someone more miserable than them.Those are not human.Those are not people..."
Nazarian
Pomywacz
Posty: 64
Rejestracja: wtorek, 24 lipca 2007, 23:10
Numer GG: 2946336

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Nazarian »

Imię: Cisza Ponad Stal (plagiat z ID II, ale Tańcząca z Żubrami nie brzmiało...)
Nazwisko rodowe: ksywa? Jeśli nie liczyć docinków czystokrwistych mieszkańców tego padołu, to zwracają się do niej zazwyczaj po imieniu (w skrócie, oczywiście – Cisza)
Rasa: Tiefling (półdemon, półczłowiek)
Poziom postaci: 1
Pochodzenie: Sigil
Klasa: Mnich
Bóstwo: św. Cuthbert
Charakter: Praworządny Dobry
Wiek: 19
Wzrost: 170
Waga: 60
Włosy: czarne
Oczy: niebieskie
Znaki szczególne: Poroże. Pionowe źrenice. Ogon ? Poza tym nic szczególnego : )
WYPOSAŻENIE
Ubiór: Czarna koszula, czarne spodnie, ciężkie obuwie, też czarne... (będzie za to plus do ataku? Glany +2?), srebrne bransolety na nadgarstkach i kostkach (noszone bezcelowo) Będąc mniszką, niestety, nie może na siebie włożyć nic poza tym o0
Broń: przewieszone przez plecy dwie katany. Które, zazwyczaj, pełnią rolę alternatywnej biżuterii, bo dziewczyna woli walczyć wręcz.
Inne: butelka porzeczkowego wina. Albo lepiej dwie :pp i własny destylator w klasztornej komnacie xD
CECHY CHARAKTERU:
Jest dobroduszna, cierpliwa, ma męczeńskie skłonności (zaleta) -> jest naiwną altruistką (wada)
Wychowała się w zamkniętym klasztorze, nie skaziło ją zło świata zewnętrznego (zaleta) -> podchodzi do świata jak Mały Książę, łatwo ją skrzywdzić, zranić (wada)
Jest tyleż egzotycznie „ładna” (zaleta) -> co inna, na pozór zła i groźna (bo półdemon) (wada)
Doskonale posługuje się wieloma rodzajami broni (zaleta )-> brak instynktu samozachowawczego, furiatka (wada)
Niewiele mówi (zaleta) -> nie przywykła do rozmów; nie jest obyta, nie zna etykiety (wada)
Brzydzi się pieniędzmi (zaleta) -> można ją oszwabić na najmniejszej nawet transakcji (wada)

Tyle względem przedstawienia Ciszy współgraczom : ) informacje prywatne do wglądu Mistrza : p
@Mrodnim – *psioczy* i Ty marudziłeś, że Ci wstęp nie wyszedł...? zuch chłopak : *

@Gab - już nie jest wyższa : ) i ma eliksir praaaawdyy...
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 20:22 przez Nazarian, łącznie zmieniany 2 razy.
Gabriel-The-Cloud
Marynarz
Marynarz
Posty: 348
Rejestracja: niedziela, 5 sierpnia 2007, 21:29
Numer GG: 5181070
Lokalizacja: Gliwice/Ciemnogród

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Gabriel-The-Cloud »

Nazarian, patrząc na nasze karty mam miejscami wrażenie, że się zmówiłyśmy ;) Wiesz, że przez pewien czas wahałam się między Heironeousem a Św. Cuthbertem? ;)

A oto, co gracze powinni wiedzieć o Abachcie:
Imię: Abachta
Nazwisko rodowe: nazwiska nie używa, wołają go „Płomyk”
Rasa: elf
Pochodzenie: Abachta urodził się, wychował i większość życia spędził w Ilinvur (na wschód od pustyni Anauroch), później kilka lat mieszkał Calimshanie.
Klasa: wojownik
Bóstwo: Heironeous
Charakter: praworządny dobry.
Wiek: około 140
Wzrost: około 170 centymetrów
Waga: 56 kilo
Włosy: blond
Oczy: szare
Znaki szczególne: (pozwolę sobie w tym miejscu przekopiować opis z poprzedniej sesji) Abachta to raczej przeciętnej urody elf – wzrost około 170 centymetrów, szczupły. Paradoksalnie jego blond włosy nie są wcale długie i lśniące – który wojownik by się bawił w ich utrzymanie. Włosy Płomyka zalicza się bardziej do tych zawsze krótkich i zawsze nieuczesanych – jedynie fakt, iż elf zaczesuje je czasami do tyłu ręką sprawiają wrażenie jako-takiego ładu. Oczy... oczywiście szare, ale nie jak burzowe niebo, czy stal – zwyczajnie szare. Abachta lubi ubierać się w odważne kolory – czerwienie, fiolety, mocne odcienie niebieskiego. Ciekawostka: Abachta ma tatuaż, jednak bardzo dyskretny i niewiele osób go widziało. gdzie i jak on wygląda – tajemnica.

WYPOSAŻENIE
Ubiór: jeśli chodzi o to, co ma aktualnie na sobie, to czerwona kurtka ze skóry, oficerki tego samego koloru i czarne spodnie. Oprócz tego ma kilka koszul na zmianę, głównie fioletowych, kilka czerwonych i czarnych.
Broń: rapier
Inne: zbroja skórzana ćwiekowana, 2x mikstura leczenia lekkich ran, pochodnia, flaszka wina (nie mogłam się powstrzymać ;))

CECHY CHARAKTERU:
Zalety: niewątpliwie spokój buddyjskiego mnicha, uczciwość, dobre maniery
Wady: małomówność, słaba głowa (lepiej nie pytać, co robi po butelce wina ;)), lubi, jak ludzie go zauważają

HISTORIA:
Z początku życie Abachty nie miało być ani ciekawe, ani pełne przygód. No bo cóż ciekawego może się dziać na arystokratycznym dworze, no co? Uwodzenie pokojówek, szermierka i bankiety każdemu mogą się znudzić. Całe szczęście niewiele osób interesowało się mrukliwym i zamkniętym w sobie Abachtą – mógł bez problemu wymykać się na parę godzin poza rezydencję. Z pozoru nic złego, gdyby pewnego dnia Abachta nie poznał Aylar – pięknej, tajemniczej kobiety, będącej... ekskluzywną kurtyzaną. Między nimi nie było miłości, brońcie bogowie, raczej niezdrowe pożądanie. Abachta poznał zupełnie inny świat, niż ten, w którym żył do tej pory. Co gorsza, spodobał mu się – jak zahipnotyzowany potrafił słuchać opowieści żołnierzy i poszukiwaczy przygód, z godziny na godzinę utwierdzał się w przekonaniu, że też tak chce. Rodzicom Abachty bardzo się to nie podobało, próbowali zatrzymać syna prośbą i groźbą, włącznie z wydziedziczeniem – na próżno. Abachta twardo oświadczył, że bez nazwiska się obędzie, ale chce spróbować. No i spróbował. Już parę lat tuła się po świecie i jest mu z tym bardzo dobrze. Nauka szermierki bardzo ułatwiła mu życie, mógł najmować się jako ochroniarz (maksimum dyskrecji, wszak rapier czy szablę łatwo schować) albo zwykły najemnik szukający przygód.

Nie chciało mi się wlepiać rozszerzonej historii (szesnaście stron worda, muahaha), dostaniecie tylko skróconą ;)

EDIT:
Mistrzu, w karcie mam chochlika - zamiast "uników" miała być "finezja w walce" w atutach ;)
Matt_92
Mat
Mat
Posty: 554
Rejestracja: sobota, 18 sierpnia 2007, 17:35
Numer GG: 6781941
Lokalizacja: Duchnice k/Pruszkowa

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Matt_92 »

Hej, miszczu, są jeszcze wolne miejsca?
Bo chętnie bym się przyłączył, D&D obce mi nie jest.



Jeśli są, to ja chętnie bym zagrał, kartę postaci postaram się zrobić na jutro, ale na pewno będzie to półelfi łotrzyk.
A d'yaebl aep arse!
Zablokowany