[Wiedźmin:Gra wyobraźni]: Diabelska umowa

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
Trzy kawki
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 20:45
Numer GG: 579515

[Wiedźmin:Gra wyobraźni]: Diabelska umowa

Post autor: Trzy kawki »

Witam wszystkich :)

Poprowadzę sesję Wiedźmina, dla trzech graczy. Jeśli jest ktoś chętny, zapraszam :)
Wymagania co do karty postaci i samych postaci:

39 punktów na cechy
Obowiązkowa historia i opis waszego bohatera, ale oczywiście nie musi to być esej na 4 strony ;-)
co do opisu, prosiłbym o szczególne skupienie się na emocjach i uczuciach bohatera, dotyczących takich rzeczy jak morderstwo (czy postać kogoś zabiła w przeszłości? czy może na widok trupa zaczyna się pocić, trzęsą jej się ręce, a utrata świadomości to kwestia czasu?) , miłość (stałość w uczuciach, wierność, uczciwość? zdrada, zmienność?a może została przez kogoś bardzo zraniona pod względem uczuciowym?), więzy rodzinne etc.etc.
Ekwipunek dobierzcie sami wedle własnego uznania. Oczywiście jeśli zobaczę zbyt przepakowany plecak,to szansa na zostanie okradzionym już w pierwszym poście, gwałtownie wzrośnie ;-)

Co do samej drużyny, wolałbym aby była raczej zróżnicowana pod względem "klasy" - czyli np. opcja "trójka bardów" odpada.
Granie wiedźminem jak najbardziej dopuszczalne :)

Do tworzenia postaci polecam program W:GW Generator postaci ze strony http://www.wiedzmin.rpg.pl/wiedzmin_rpg ... &id_art=94.


EDIT
O drugiej w nocy byłem w stanie 'co najmniej zmęczonym', przez co zapomniałem ( :? )wspomnieć o dwóch ważnych sprawach

1. Czas - scenariusz będzie rozgrywany w latach czterdziestych XIII wieku
2. Kiedy zaczniemy? - zaczniemy 22 bądź 23 (lipca). 15 wyjeżdżam na tydzień, a nie chcę robić tak długiej przerwy w sesji. Ten dłuższy czas poświęcę na dopracowanie scenariusza :wink:
Ostatnio zmieniony czwartek, 5 lipca 2007, 15:02 przez Trzy kawki, łącznie zmieniany 4 razy.
Turek
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: czwartek, 22 lutego 2007, 16:10
Numer GG: 9601340

Re: [W:GW]: Diabelska umowa

Post autor: Turek »

To jest to na co czekałem od dawna sesja W:GW.
Zgłąszam się, karte powiniemen podesłąć niedługo.

EDIT:
Niestety czekałem na sesje wiedzmina le musze zrezygnować, nie mam absolutnie zadnego pomysłu na historie.
Pozdrowienia od Gretunda z Forum Poltergeist.
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Re: [Wiedźmin:Gra wyobraźni]: Diabelska umowa

Post autor: Kaczor »

Trzymaj dla mnie miejsce, bardzo chetnie zagram, ale nie wiem czy bede mial sile i czas zrobic karte w tym tygodniu.







Aha. Przezyjesz jakos ze wyjezdzam ok 14 i wracam pod koniec sierpnia?(29?)


EDIT:przezyjesz, bo nie chce mi sie brac kolejnej sesji, nie gram:)
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
Isengrim Faoiltiarna
Bombardier
Bombardier
Posty: 692
Rejestracja: niedziela, 11 grudnia 2005, 17:49
Numer GG: 2832544
Lokalizacja: The dead zone

Re: [Wiedźmin:Gra wyobraźni]: Diabelska umowa

Post autor: Isengrim Faoiltiarna »

Piszę się na to, chociaż szczerze mówiąc lepszy byłby storytelling :) Wygląda na to, że jak na razie jestem sam...
"Beg for mercy! Not that it will help you..."
Hoist the banner high!! For Commoragh!
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Wiedźmin:Gra wyobraźni]: Diabelska umowa

Post autor: Azrael »

Jak podwyszysz punkty do 60 to też zagaram. ( i nie chodzi tu o stopień trudności, lecz o to, że nie chce mi się tworzyć nowej postaci[taką z 60 p. już mam])
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Zablokowany