[Storytelling realistyczny]Cień (Zakończona)

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
olympiaa
Marynarz
Marynarz
Posty: 203
Rejestracja: sobota, 20 stycznia 2007, 21:21
Numer GG: 2894983
Lokalizacja: z przypadku
Kontakt:

[Storytelling realistyczny]Cień (Zakończona)

Post autor: olympiaa »

Żeby nie tylko brać, postanowiłam dać też coś od siebie. Ogłaszam więc rekrutację do sesji storytellingowej w czasach obecnych (z drobnymi motywami fantasy ale o tym w trakcie sesji :P ), w Szkocji, a dokładniej Edynburgu, choć nie wykluczone że wyjdziemy poza to miasto. Jest to sesja dla 5-7 graczy, którzy nie będą zamulać Karty poproszę na PW, a co należy w nich uwzględnić znajdziecie gdzieś niżej w tym poście. A teraz fragmencik na zachętę. Pochodzi z jakiejś gry, ale zabijcie mnie, bo nie pamiętam jakiej

Fragment 1


Czy wpatrywałeś się kiedykolwiek w cień? Czy kiedykolwiek wpatrywałeś się cień drzewa w słoneczny dzień, albo w zacieniony kat w księżycowa noc? A gdyby ten cień miał duszę? Jaki by był? Czy tak mroczny, jak nocny cień tajnego przejścia, czy tak kojący, jak cień skały w letni żar? Czy cienie mogą być istnieniami? Eterycznymi, cichymi, wiecznymi...
Są jak projekcje innych światów, przenikających do naszego, tak cudownie bogatego w życie, światło i ludzi.
Czy kiedykolwiek zauważyłeś, jak inny jest cień tysiącletniego sfinksa?
Oczywiście, że nie. Czy ktokolwiek zauważa?


Fragment 2

Obrazek
Oto Edynburg, piękna stolica jeszcze piękniejszej Szkocji. Mówi się, że jest to najbardziej 'duszne' miasto na Ziemi. Mamy tu całą gamę różnych straszydeł. Mamy złośliwego Impa i Watchera w pubie, mamy ducha w pralni, mamy nawet jednorękiego mężczyznę na Dalry Road, który poszukuje drugiej ręki. Mamy płaczące dzieci za Muzeum. Jednak nas najbardziej powinien interesować McKenzie Poltergeist. To jego tajemnice będzie zgłębiać specjalna grupa ochotników. Ogłoszenie znajdziecie poniżej:

Poszukiwani są tak ludzie o wysokim wykształceniu, jak i utalentowani, acz bez dyplomu. Nadarza się okazja, aby pełniej zbadać, czy w Podziemiach Edynburga rzeczywiscie działają moce nadprzyrodzone, niebezpieczny i złośliwy McKenzie Poltergeist, czy to tylko grupa śmiałków i ich perfekcyjnie wykonane żarty. Patronat nad wydarzeniem obejmie Pani Redaktor Naczelna miesięcznika Paranormal - Allison Jordan. Koszta badań pokrywa organizacja, która prosiła, aby nie ujawniać ich nazwy. Jesli zatem chcesz stać się częscią wielkiego wydarzenia możesz przysłać swoje zgłoszenie do mnie.
Oto wzór formularza zgłoszeniowego:
Imię i nazwisko:
Płeć:
Wiek:
Narodowość:
Wygląd (zdjęcie nie wymagane,lecz bardzo mile widziane):
Czym mogę wesprzeć zespół badawczy (czyli Wasze wykształcenie, tematy,w których dysponujecie ogromną wiedzą, talenty):
Historia (koniecznie uwzględniająca jak znalazłeś/łaś się w Szkocji, gdyż jesteśmy otwarci również na obcokrajowców):
Na zgłoszenia czekam do 27.05 br
Podpisano: Szara Eminencja (czyt. MG )


Powyższy fragment wyjasnia sprawę rekrutacji. Pisząc zdjęcia mam na mysli zdjęcia postaci a nie graczy :P Zgłoszenia przyjmuję wstępnie do 27 maja 2007, ale w razie braku chętnych poczekam nawet dłużej (choć nie wykluczone, że w przypadku nadmiaru chętnych zamknę szybciej).

No, to chyba na tyle słowem wstępu. Jak macie jakieś pytania, to piszcze tutaj, lub łapcie mnie na gg.

Pozdrawiam - olympiaa

PS. Od razu zaznaczam, że od wtorkowego ranka do prawdopodobnie srodowej nocy będę niedostępna z powodu podróży. (Wracam do kraju JUPPIII :) )

PS2 Karty oczywiscie poprosze na PW
Ostatnio zmieniony czwartek, 24 maja 2007, 13:15 przez olympiaa, łącznie zmieniany 3 razy.
Ouzaru

Post autor: Ouzaru »

Brzmi interesująco i zachęcająco. Do 27 maja jest jeszcze trochę czasu na szczęście :) Zobaczę, jak ogarnę wszystkie sesje i jeśli będę w stanie, to z chęcią zagram. Kartę wyślę później, po co zaśmiecać MG PW, kiedy nie wiem, czy starczy mi czasu na wypełnienie reszty zobowiązań :)
Pozdrawiam i życzę udanej rekrutacji ;)
Filippo
Majtek
Majtek
Posty: 123
Rejestracja: niedziela, 7 stycznia 2007, 22:36
Numer GG: 2343993
Lokalizacja: Gród Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Filippo »

Ledwo cię spuszczam z oka a ty już z czymś wyskakujesz :wink: karte podeśle jak zrobie 8)
Obrazek
Atendi
Pomywacz
Posty: 63
Rejestracja: poniedziałek, 22 stycznia 2007, 22:25

Post autor: Atendi »

Zabieram sie za pisanie karty;]
"Obowiązek cięższy niż góra, śmierć lżejsza od pióra"
olympiaa
Marynarz
Marynarz
Posty: 203
Rejestracja: sobota, 20 stycznia 2007, 21:21
Numer GG: 2894983
Lokalizacja: z przypadku
Kontakt:

Post autor: olympiaa »

ooo... miło was panowie widzieć. Z niecierpliwoscia czekam na karty (btw Atendi sprawiłbyś sobie wreszcie jakiegoś avika :P )

@Ouz: mam nadzieje że się wyrobisz :)
Ouzaru

Post autor: Ouzaru »

Ja też mam taką nadzieję, lubię świetne pomysły i nie potrafię sobie odmówić gry na ciekawej sesji. A zapowiada się naprawdę interesująca gra :) Tylko oczywiście problem natury 'postaci'. Czy grać sobą czy kimś wymyślonym? :? Ale chyba wzięłabym swoją Baśkę, która miała dołączyć do sesji w ZC kiedyś.
Atendi
Pomywacz
Posty: 63
Rejestracja: poniedziałek, 22 stycznia 2007, 22:25

Post autor: Atendi »

Ja tam gram soba:P Jak ci sie nudzi oly to mozesz mi jakiegos poszukac:]
"Obowiązek cięższy niż góra, śmierć lżejsza od pióra"
olympiaa
Marynarz
Marynarz
Posty: 203
Rejestracja: sobota, 20 stycznia 2007, 21:21
Numer GG: 2894983
Lokalizacja: z przypadku
Kontakt:

Post autor: olympiaa »

Na chwilę obecną przyjęci są Alucard 666 i Filippo. Z niecierpliwością czekam na więcej kart :D
Tomdal
Pomywacz
Posty: 56
Rejestracja: niedziela, 22 kwietnia 2007, 19:22

Post autor: Tomdal »

Ja mogę napisać, ale wieczorem albo jutro po południu.
Obrazek
Obrazek
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

No to coś skrobnę, bo sesja zapowiada się ciekawie. Innemi słowy count me in.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Jak widzę moja karta sie przyjeła...

Mam tylko pytanie- czy karty postaci będą jakoś ogólnie dostepne, bo lepiej wiedzieć chyba z kim sie po zameczku i nie tylko chodzi... ?
olympiaa
Marynarz
Marynarz
Posty: 203
Rejestracja: sobota, 20 stycznia 2007, 21:21
Numer GG: 2894983
Lokalizacja: z przypadku
Kontakt:

Post autor: olympiaa »

Alucard 666 pisze:Mam tylko pytanie- czy karty postaci będą jakoś ogólnie dostepne, bo lepiej wiedzieć chyba z kim sie po zameczku i nie tylko chodzi... ?
Całe karty nie, ale niezbędne informacje napewno zostaną Wam udostępnione.

Więc narazie lista chętnych wygląda tak:
Alucard 666
i Filippo, których karty już mam, a poza nimi:
Tomdal,
Perzyn,
Atendi,
Ouzaru, jeśli ogarnie wszystkie swoje inne sesje.

Więc jak dobrze pójdzie, to rekrutacja zakończy się przed weekendem, a jak będę miała już wszystkie karty to sesja ruszy w ten weekend lub na początku przyszłego tygodnia. Pozdrawiam :)
Filippo
Majtek
Majtek
Posty: 123
Rejestracja: niedziela, 7 stycznia 2007, 22:36
Numer GG: 2343993
Lokalizacja: Gród Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Filippo »

No to kiedy zaczynamy? :twisted:
Obrazek
olympiaa
Marynarz
Marynarz
Posty: 203
Rejestracja: sobota, 20 stycznia 2007, 21:21
Numer GG: 2894983
Lokalizacja: z przypadku
Kontakt:

Post autor: olympiaa »

Ja jestem gotowa :P Tylko czekam na karty Atendiego. Perzyna, i Tomdala, bo ze Ouz będzie grała to wątpie (praca, wyjazd do Pl, wszystkie inne sesje, wiec dosc ma dziewczyna na glowie). No chyba ze mnie jednak zaszczyci swoją obecnoscią? :>

Więc zaczniemy jak tylko dostanę karty wyzej wymienionych ludzi, no chyba ze ktos jeszcze chce sie zglosic, to zapraszam :)

Pozdrawiam
Ouzaru

Post autor: Ouzaru »

Już chciałam zrezygnować (Hiku widząc odpaloną stronę TRPG dostaje konwulsji o_O), ale widząc, że Perzyn chce wziąć udział w sesji... biorę się za pisanie postaci ;) Można grać 'sobą' mam nadzieję? W sumie nigdy tego nie robiłam i może to być ciekawe doświadczenie :D Tylko jak ja się nagle pozbędę swej drugiej połówki na sesji? ;)
...karta w toku...
olympiaa
Marynarz
Marynarz
Posty: 203
Rejestracja: sobota, 20 stycznia 2007, 21:21
Numer GG: 2894983
Lokalizacja: z przypadku
Kontakt:

Post autor: olympiaa »

No chyba mozesz grać 'sobą'. Najwazniejsze zeby postac miala 'to cos' pasujace do paranormalnych klimatow sesji. A druga polowka... To zawsze mozesz przemilczec/wyslac na urlop/w delegacje/na pogrzeb zmarłego kotka babci itp. :P
Filippo
Majtek
Majtek
Posty: 123
Rejestracja: niedziela, 7 stycznia 2007, 22:36
Numer GG: 2343993
Lokalizacja: Gród Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Filippo »

A nie prościej zadźgać/zastrzelić/zajeździć/udusić udami/utopić w śledziach? :twisted:

Ale lepiej zajmij się pisaniem karty :p a nie zostawianiem wdówką 8)
Obrazek
Zablokowany