Hmmm... moze by jakas nowa sesja...

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Hm, Eperowi chodziło raczej o to, żeby wybrać świat i grać bez statystyk szczególnych, ostatecznie podstawy. Wiadomo, ze będzie się grało szybciej. Ale sam nie wiem czy jest to najlepsze, i moze faktycznie weźmiemy WFRP. Ale póki co Epera nie bedzie przez dwa tygodnie ponad, to ja sie zajme przygoda, a jak przyjdzie to ustalimy syystemik i moze sesja ruszy.
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Eperogenay
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 27 grudnia 2004, 14:46
Numer GG: 3206842
Lokalizacja: Zapomniana planeta na obrzeżach galaktyki :)
Kontakt:

Post autor: Eperogenay »

Heh...narazie siedze u kumpla...nie wiem kiedy znow bede ale w tej chwili (gdy to piszę) mam około trzech godzin darmowego netu :D Jak mi sie uda z kolegą jakoś dogadać to będę częściej...ale wszystko zależy od Niego...życzcie mi szczęscia (i troszki wiecej czasu na necie) A co do sesji...swiat mamy...a jesli chodzi o system...znam tylko WFRP i to tez niezbyt dobrze (choś moi gracze mowią ze jestem niezly...ale chyba sie mylą)Sorka że nie piszę zbyt poprawnie ale w tej chwili sie dosc spieszę... Jesli chodzi o warhammera to wszystko jest ok,ale ja nie lubie za bardzo tych wszystkich cyferek :D (o gustach sie nie dyskutuje) Dobra jak coś to do mnie lub Carchmage na PW wszystkie pomysly,podpowiedzi itp. będą zanalizowane,przestudiowane...Chcę żeby sesja była dla graczy a nie dla Mistrza Gry...w końcu to ma być zabawa dla każdego (czemu gadam o rzeczach oczywistych...zle ze mną) :twisted:
Obrazek kIEpski musi odejść!

"...and those who are prideful and refuse to bow down shall be laid low and made unto dust." - Book of Origin

"You know, you blow up one sun and suddenly everyone expects you to walk on water."
Zablokowany