[Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Matt_92
Mat
Mat
Posty: 554
Rejestracja: sobota, 18 sierpnia 2007, 17:35
Numer GG: 6781941
Lokalizacja: Duchnice k/Pruszkowa

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Matt_92 »

No cóż, niestety nie zdążyłem. :( Wszystko przez dzisiejszą burzę, która przeszła mi nad głową i odcięła dostęp do internetu. :? No, ale trudno. Może innym razem :)
Pozdrawiam i życzę miłej gry.
Mateusz
A d'yaebl aep arse!
Mrodnim
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 11:10
Numer GG: 2461120
Lokalizacja: Twisting Nether

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Mrodnim »

Heh przecież mogę cię wprowadzić do gry . Nie ma problemu :)

EDIT

Mimo, że gra się rozpoczęła, są jeszcze wolne miejsca dla grazy, więc śmiało można jeszcze przysyłać swoje KP.
"They themselves are miserable. That's why they need someone more miserable than them.Those are not human.Those are not people..."
Nazarian
Pomywacz
Posty: 64
Rejestracja: wtorek, 24 lipca 2007, 23:10
Numer GG: 2946336

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Nazarian »

Mam propozycję : ) Skoro jesteśmy wszyscy w tym samym miejscu, to może chwilowo zamiast oddzielnego opisu dla każdego gracza, będziesz nam, drogi Mistrzu Gry, opisywał reakcję NPC, na poczynania naszych postaci, a my, czytając wcześniejsze kawałki, postaramy się racjonalnie i w miarę rozsądnie poprowadzić postaci? Nie sposób przewidzieć zachowań pozostałych graczy, więc musimy pisać naprzemiennie. Bo trudno, by np. drow czekał z opisem swoich dalszych działań na rozwój sytuacji, skoro zastygł w półruchu ; ) Taki model interakcji. Mógłbyś np. dodać do swego posta informacje o tym, na jak dalece posunięte działania możemy sobie pozwolić, tzn. ile postów w danej akcji : ) Rozpatrzysz?
Ostatnio zmieniony czwartek, 23 sierpnia 2007, 23:10 przez Nazarian, łącznie zmieniany 1 raz.
Mrodnim
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 11:10
Numer GG: 2461120
Lokalizacja: Twisting Nether

Re: [Forgotten Realms] Przeszłość lubi się mścić

Post autor: Mrodnim »

Rozpatrzę, ale nie lubię mieć bałaganu na sesjach :P. A tak poza tym ten temat służy teraz do komentarzy na temat sesji ( do czego zachęcam:) ) oraz do wstawiania własnych propozycji, co byście zmienili w grze.

UWAGA!!!

REKRUTACJA DO SESJI JEST OFICJALNIE ZAMKNIĘTA.PROSZĘ NIE PRZYSYŁAĆ KART POSTACI.
"They themselves are miserable. That's why they need someone more miserable than them.Those are not human.Those are not people..."
Zablokowany