[brak] smokiem być...

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [brak] smokiem być...

Post autor: Nekonushi »

Heh jak Ardel wróci, to będzie miał w czym wybierać. Cóż, niech wygra(ją) najlep(szy/si)
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: [brak] smokiem być...

Post autor: Mekow »

Będzie jeszcze trzeba zaczekać na decyzję MG - potrzeba dużo czasu na przeczytanie tego wszystkiego (a raz może nie wystarczyć).
A do waszych kart dojdzie jeszcze moja - sama historia postaci zajmuje mi 4 strony worda :D ale spoko - sądze, że jestem dalej niż w połowie :D :D :D

Wpadł mi do głowy głupi pomysł, żeby dla odmiany zagrać facetem - teraz w drużynie (zakładając że będzie drużyna) będzie tylko jedna smoczyca. Niby to nie szkodzi, ale chyba lepiej prowadzi się bardziej mieszane drużyny. No cóż, nie ma co się przejmować na zapas, zresztą mam tyle wymyślone i napisane, że już za późno żeby wszystko zmieniać.
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [brak] smokiem być...

Post autor: Kawairashii »

Mekow pisze:Będzie jeszcze trzeba zaczekać na decyzję MG - potrzeba dużo czasu na przeczytanie tego wszystkiego (a raz może nie wystarczyć).
A do waszych kart dojdzie jeszcze moja - sama historia postaci zajmuje mi 4 strony worda :D ale spoko - sądze, że jestem dalej niż w połowie :D :D :D

Wpadł mi do głowy głupi pomysł, żeby dla odmiany zagrać facetem - teraz w drużynie (zakładając że będzie drużyna) będzie tylko jedna smoczyca. Niby to nie szkodzi, ale chyba lepiej prowadzi się bardziej mieszane drużyny. No cóż, nie ma co się przejmować na zapas, zresztą mam tyle wymyślone i napisane, że już za późno żeby wszystko zmieniać.
BŁAGAM nieeeee... (4 strony word'a)
Prosze postaraj się nie torturować ludzi.
Twoja postać jest tym bardziej interesująca im mniej ma do powiedzenia, taka skromna porada.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: [brak] smokiem być...

Post autor: Mekow »

Spokojnie Kawairashii :)
Kartę wyślę na PW i tylko MG będzie miał ją do przeczytania.
Ale że podstawowa zasada mówi "nie denerwować MG", wezmę twoje słowa pod uwagę. Zrobię całą resztę karty i zagadam z MG przed jej wysłaniem. MG i tak będzie czytać wasze, więc znajdzie się czas na ewentualne poprawki - czyli skrócenie (lub od razu napisanie krótszej wersji) historii.
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Szasza
Bombardier
Bombardier
Posty: 639
Rejestracja: niedziela, 1 października 2006, 17:54
Numer GG: 10499479
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: [brak] smokiem być...

Post autor: Szasza »

Poziom kart jest wysoki. Ardela czeka trudny wybór i wątpię abym się załapał.
Obrazek
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [brak] smokiem być...

Post autor: Nekonushi »

To się wycofaj, więcej szans dla mnie :P

A co do 4 stron worda - może w takim razie przez te dwa tyg. nad morzem odrobinę poszerzę mój opis Dragon Paradise ..... Ale arty napewno się zrobią. Moimi prostokątnymi rozpikselowanymi pokolorowanymi brakiem umiejętności w Photoshopie zaprezentuję formy Ryuu :wink:

Jedno jest pewne - Ardel zawiódł się na mnie w jednej z poprzednich sesji, więc wypada będzie się postarać (tym bardziej, że ilość kart + jakość niektórych + bycie częścią "Tawernianej RPG-owej śmietanki i to płci niemęskiej" oraz zapewnienie Ardela "4 karty, a raczej mniej" nie gwarantuje sukcesu)

Jak tak dalej pójdzie, to rekrutacja odniesie większy sukces niż sesja :D

Kończąc dodam, że chyba krótszą wersję w rekrutacji zostawię a Ardelowi wyślę dłuższą :P to samo polecę Kawairashii (Mekow już robi) bo chętnie wziąłbym z wami udział w sesji :)
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [brak] smokiem być...

Post autor: Kawairashii »

Dzięki tym razem zagram w otwarte karty ^^
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Re: [brak] smokiem być...

Post autor: Ardel »

Chisus!!!

Zalaliście mnie tym...

To oznacza, że kolejna zarwana nmoc na czytaniu mi zejdzie.

Więc wyniki rekrutacji będą po poniedziałku chyba
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [brak] smokiem być...

Post autor: Nekonushi »

Tak tylko spytam - czy rozpisanie karty i wysłanie na PW zwiększy moje szanse :D ?
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Re: [brak] smokiem być...

Post autor: Ardel »

zawsze możesz próbować...

OD RAZU MOWIĘ!! PROSZĘ TERAZ NIE ZASYPYWAĆ MNIE GRADEM CHOLERNYCH PW!!!

to na tyle ;)
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [brak] smokiem być...

Post autor: Nekonushi »

.... to ja pójdę do domu (internet jest w bibliotece) albo chociaż zabiorę się za nowego userbarka :D Jeszcze tylko raz się powtórzę - niech wygrają najlepsi.
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [brak] smokiem być...

Post autor: Azrael »

Ja również się do śmietanki nie zaliczam (wręcz przeciwnie czarna owca jestem :P) i mam małe szanse przyjęcia, lecz kto wie? Może jednego z graczy pogryzą chomiki? Dorwą aborygeni? Spalą smoki?
Wszystko się może zdażyć więc karta jutro.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [brak] smokiem być...

Post autor: Azrael »

Imię : Do wymówienia tylko przez smoki z jego gatunku (wiiiizg), ale można na niego mówić Fortr.
Ród : Bewlaruk, z gatunku SmokówLleśnych z rodziny Eglaktursów
Oddech + rodzaj : Świeży o zapachu ziół, zwierzęcych i ludzkich "przestępców". ( Omijając fakt, że dzięki swoim stunom głosowym może piszczeć [jak Nazgule] oraz emitować fale dźwiękowe bardzie skoncentrowane [ szkło to pęka zanim otworzy paszcze]
Wiek : 467 ( no przypuśćmy w każdym razie od dziesięciu lat jest samodzielny)
Wygląd :http://priv.twoje-sudety.pl/~mysticeart ... one/09.jpg
Opis miejsca zamieszkania: Wielka puszcza... ( właściwie to tu można by skczyć :/) Słynna z wielkiej populacji zwierząt oraz wielkiego bogactwa natury. Wielu patrycjuszy/burmistrzów/cesarzów/królów próbowało zagarnąć sobie te bogactwa, gdyż poza "niezliczonej"(znaczy przez ludzi Fortr to zrobił) fauny i flory znajduje sie tam złoto i mithril.
Na szczęście Fortr jak każdy z Eglaktursów bronił swojego lasu i do dziś nikt go nie zniszył.
Historia: Nic specjalnego... wszysto tak jak od wieków w jego gatunku. Jego ojciec karał wilki za kolejną zabitą łań (pomimo iż był to wyjąkowo zły rok dla jeleni), aż tu nagle... Matka Fortra wreszcie znalazła drugiego przedstawiciela swojego gatunku. Wizgom i skrzekom nie było końca i wreszcie po wielu latach wykluły się trzy ( to jest max choć w jednym miocie zawsze jest jeden samiec [ w przeciwnym razie mniejszy uznawany jest za anomalie i zostaje zabity]) wyjątkowo zdrowe leśne smoki. Tym jedynym samcem był Fortr i to jemu po wielu latach przygotowań przyszło objąć straż na lasem i porządkiem w nim. Siostry poleciały szukać "mężów" ojciec wraz z mamusią ruszyli na emeryture, a jeden smok musiał teraz pilnować drzew rodzinnych i całego boru. (Każdy z Eglarktusów ma swoje drzewo które umiera wraz z nim [ i na odwrót], a w przypadku Bewlaruków jest to zawsze magiczny dąb.)
Jego życie choć przeciętne było pełne emocji, każde miasto w promilu 100km. ma chętke na bogactwatego lasu, a wilki niedźwiedzie w jego regionie są wyjątkowo uparte. Co_dzień jak każdy Bewlaruk,Forter patroluje z góry las, wpuszcza i nie_wpuszcza niektórych ludzi, rozkazuje (telepatycznie) zwierzętom liczy populacje zwierząt i co cenniejszych roślin (rośliny to nie jego wróżka tylko: Entów, skrzatów, krasnoludków czy co MG sobie życzy).
Pewnie zastanawia was jak sobie z tym radzi? Otóż nie musi latać po całym lesie, aby widzieć co się dzieje.
Jego gatunek (jak mówią na nich ludzie -"Strażnicy lasu" bądź "Smoczy Leśniczy") Ma doskonały wzrok więc z góry widzi czy żaden człowiek nie zbliża się do lasu, dzięki telepatii ( w stosunku do zwierząt może im rozkazywać[chodź co cwańsze się buntują, natomiast z ludźmi może tylko rozmawiać) odbiera wszystkie mocne sygnały od zwierząt w "jego lesie"(na taką skale jest to możliwe tylko w lesie, a jego moce[magiczne] słabną wraz z oddalaniem się od jego "dębu życia") oraz może wyczytać jak pachniał wilk który zagryzł zagrożony w tym roku gatunek, bądź jak wyglądał zając który podskubał "szczaw królewski".
Jak reagują pobliskie wioski/miasta/zwierzęta: Wieśniacy go uwielbiają i składają mu danine, ponieważ dzięki niemu zawsze mają co jeść. Miasta go nienawidzą, gdyż przez niego nie mogą się wzbogacić. Zwierzęta go szanują, choć obgadują, gdy śpi - " Zagryzł Szarika tylko dlatego, że ugryzł Borewicza"
Cecha charakterystyczna: Szybkość. Chodź w innych dziedzinach smoczego życia jest przeciętny, to jego prędkość jest porażająca. Śmiga zarówno w locie jak i w biegu.
Upodobania: Jego praca, śpiew, fruwanie i pływanie.


P.S Raz do roku, "Smoczy Leśniczy" ma prawo wziąć sobie tydzień wolnego. (Od dziesięciu lat Fortr nie wykorzystał anie jednego dnia[i tak w zime nie było nic do roboty])
P.S2 Sorx, że post pod postem, ale nie mogłem zedytować poprzedniego.
P.S3 Sorry za orty następnym razem wpierw przez worda przepuszcze
Ostatnio zmieniony wtorek, 7 sierpnia 2007, 18:49 przez Azrael, łącznie zmieniany 7 razy.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Re: [brak] smokiem być...

Post autor: Ardel »

Boziu...

Wy mnie nie lubicie? Ja lubię czytać, no ale bez przesady. I jak będę miał wybrać, żeby tu nikogo nie urazić?
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [brak] smokiem być...

Post autor: Azrael »

Wybierz mnie, a ja się zajme nimi. Zobaczysz ani jednej skargi nie będzie 8)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: [brak] smokiem być...

Post autor: Mekow »

Ech - były tymczasowe kłopoty z netem (nie było mnie w piątek i sobotę).
Na szczęście sam komp działał i karta jest już prawie zrobiona. Historia zajęła 6,2 stron worda :) no krócej się nie dało (ale dla MG mogę dołączyć streszczenie). Dobrze, że IrvineNunescouAurum ma niewiele ponad 100 lat, bo gdyby miał mieć 1000 :shock: :shock: :D :D

Jeszcze ostatnia kosmetyka i za jakąś godzinę (najwyżej dwie) wyślę kartę. Mam nadzieje, że "lepiej późno niż wcale".
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [brak] smokiem być...

Post autor: Kawairashii »

@Ardel - Na początek powiedz, kto się zalicza by uspokoić nielicznych.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Zablokowany