[Demon: The Fallen] Taniec z Diabłem

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

[Demon: The Fallen] Taniec z Diabłem

Post autor: Seth »

Ogień pochodni lata wokół, stos płonie, wokół tańczą ludzie. Jest noc, lecz gwiazd na niebie nie widać, a księżyc świeci oślepiającą niebieską barwą. Jest zaćmienie, mieszkańcy okolicznych wiosek zebrali się na pustej polanie w środku lasu, nie różniącej się niczym od dziesiątek innych. Jedna kobieta wyskakuje przed stos, wyjąc przeraźliwie i wymachując jakąś figurką w powietrzu. Głowę figurki kieruje ku księżycowi.

Los Angeles, 1999 rok.

Stuk, stuk, stuk. Odgłos kroków musiał się rozchodzić po całym domu. A był to stary, klasyczny amerykański dom, zamieszkiwany przez średniej klasy afroamerykaninów. Można było wręcz wyczuć przesiąknięte zapachem ciast ściany, oraz delikatną warstwę kurzu na każdym stopniu schodów. Wszędzie były zawieszone obrazy dziadków, wujków, babć, i innych członków rodziny którzy postanowili uwiecznić się na płótnie. Oczywiście największy obraz w domu był zawieszony tuż nad kominkiem, przedstawiając modlącego się Chrystusa.

Ale detektyw Kohanek nie przyszedł tu na ciasto. Przyszedł tu, bo tragedia nawiedziła poczciwą rodzinę Jeffersonów. Stukot jego własnych stóp wreszcie ucichł, a on skierował się korytarzem w kierunku dużych, białych drzwi. Ani przez chwilę nie spoglądał się na elegancki, brązowy dywan. Przeszedł jeszcze kawałek, słysząc jak z pokoju dobiega dobrze mu znany szmer. Wyjrzał jeszcze przez okno, wmawiając sobie że szuka tam sprawcy. Tak naprawdę jego wzrok skierował się ku Pani Jefferson, szlochającej na ramionach jego koleżanki z pracy. Wszedł do wielkiego pokoju, mijając dobrze mu znaną żółtą taśmę, jaką zabezpieczało się miejsca zbrodni.

Wewnątrz była dwójka mężczyzn i kobieta w płaszczu, fotografująca czerwone łóżko w centrum pokoju.
- Och, Chryste, kto tu wpuścił tą harpię? – Jęknął Kohanek, posyłając reporterce pełne wyrzutu spojrzenie.
Klnąc cicho pod nosem, klepnął w ramię pomarszczonego policjanta obok, bazgrzącego coś w notesie. Gdy ten odchrząknął, detektyw odniósł dziwne wrażenie że po prostu nie chce podnosić wzroku.
- Ty, powiedz mi gdzie jest detektyw Gorsky?
Policjant przestał ruszać ołówkiem. Lekko odwrócił się do rozmówcy, lecz nie spojrzał mu w oczy.
- Siedzi w kiblu i rzyga już od pół godziny.


Fala seryjnych morderstw spowiła Miasto Aniołów. Mieszkańcy boją się bardziej niż zwykle, bo gdy wyjdą z domu, nie jest wcale powiedziane że wrócą. Patrole policyjne się zaostrzyły, a stróże prawa mają obowiązek zatrzymać każdego podejrzanego osobnika. Media nagłaśniają całą sprawę, winę zrzucając na polityków. Ci z kolei bronią się, winę zrzucając na LAPD i obiecując że dzięki dofinansowaniu ich funduszy, będzie można schwytać sprawców.

Religijni fanatycy odczytują to jako znaki o końcu świata. Setki ewangelistów wyruszyło na miasto, zasypując przerażonych ludzi proroctwami o Armagedonie. W telewizji spekuluje się nad nadnaturalnym charakterem morderców, czy przesłaniem za ich czynami. Co gorsze, wszystkie śledztwa pozostawiają poszukiwaczy bez śladów, co prowadzi tylko do jednego wniosku… Nie stoi za tym jedna osoba.

*Inni* mieszkańcy LA także odczuwają narastający niepokój. Niektórzy podobnie jak ludzie, zaczynali się zastanawiać nad tożsamością morderców. Wszyscy są też zgodni w jednej sprawie.

Ktokolwiek to robi, musi zostać zatrzymany.

Niniejszym otwieram rekrutację do kroniki Demon: The Fallen. Nie muszę raczej przypominać zasad rekrutacji, nie?

Karty postaci proszę wysyłać na PW, z uwzględnioną pełną mechaniką oraz innymi ważnymi punktami. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, lecz nie znał systemu, niech zgłosi się do mnie a z przyjemnością go wprowadzę.
Ostatnio zmieniony piątek, 31 sierpnia 2007, 21:45 przez Seth, łącznie zmieniany 1 raz.
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: [Demon: The Fallen] Taniec z Diabłem

Post autor: BlindKitty »

Seth! Przecież wiesz że nie można mi ufać, więc jak Ci powiem, że za 14 + (randomize (5)) dni dostaniesz kartę, to uwierzysz i pozwolisz mi się zaciągnąć w trakcie sesji... Prawda? <błagalne oczka>
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Demon: The Fallen] Taniec z Diabłem

Post autor: Kawairashii »

Co najmniej jakbym oglądała „Zodiak” albo „Se7en” (a także czytała „48 stron” z tym Gorski'm to mnie powaliłeś)
Chętnie się zapiszę, o ile poznam system, zgłaszam się tutaj by wszystko było jasne.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Re: [Demon: The Fallen] Taniec z Diabłem

Post autor: Seth »

Podobieństwo nazwisk zamierzone, choć bardziej z mojego lenistwa, niż jakiegokolwiek nawiązania ;-)
Do Graczy z którymi nie miałem przyjemności się bawić - przyślijcie mi na PW próbkę waszych umiejętności w odgrywaniu opętanego przez demona człowieka. Oczywiście będę przeglądał wasze posty na innych sesjach, i głównie to będzie decydowało o waszym przyjęciu.

Do Kociaka i innych znajomych - w sierpniu będę mniej dostępny, a przypominam że sami tego chcieliście...
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Re: [Demon: The Fallen] Taniec z Diabłem

Post autor: Seth »

Z powodu małego zainteresowania sesją, będę zmuszony ją odwołać. Dam jeszcze kilka dni pożyć tematowi (może się ktoś znajdzie), a potem go skasuję.
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Ouzaru

Re: [Demon: The Fallen] Taniec z Diabłem

Post autor: Ouzaru »

Ja gram :) Nie, nie jest to związane z brakiem wyboru :P Lubię, jak mnie męczysz na Gadu o odpis na sesję ;)
Mi to przypomina pewną książkę, chyba koleś miał na nazwisko Graham. Coś z aniołem w tytule <myśli> Ale tam koleś popełniał zabójstwa na tle religijnym i był wyjątkowo obrzydliwy :] nvm ^^'

Nie bójcie się grać u Setha, on nie gryzie, jak się go ładnie poprosi :)
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Re: [Demon: The Fallen] Taniec z Diabłem

Post autor: scorez »

Seth, proszę ładnie, nie gryź.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Re: [Demon: The Fallen] Taniec z Diabłem

Post autor: Seth »

Wobec tego proszę o wysyłania kart postaci na PW ;-)

Gdybyście mieli jakieś pytania, walcie śmiało.
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Zablokowany