Żółty

Żółty

1
4
67%
2
1
17%
3
0
Brak głosów
4
1
17%
5
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 6
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Żółty

Post autor: Alucard »

A propos gejów i miłości - najpewniej będę spał z Narmo. Nep - możesz się schować :P

A tak swoją drogą. Tematyka. Nie ma nakazu co do tematu wiersza i to jest piękne. Jeśli chodzi o odwagę i miłość (plus patriotyzm) to dość już po Europie chodziliśmy i szczękaliśmy łańcuchami. Każdemu może się znudzić.
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: Żółty

Post autor: Neprijatel »

Facet, zejdź na ziemię. Pisanie się wykonuje.
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
Narmo
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 386
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 14:56
Numer GG: 5450570
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków
Kontakt:

Re: Żółty

Post autor: Narmo »

pepe777 pisze:No i dlatego się powinno o tym pisać. Pisało się o odwadze, kiedy jej brakowało! O miłości, kiedy przychodziło zwątpienie! Pisało się ku pokrzepieniu serc!
pepe - zdecydowanie za dużo egzaltowanych wykrzykników jak na jednen post... można pisać o odwadze i miłości - ważniejsze jest jednak "jak" to się robi i jaką wizję owych wartości się kreuje. Możesz się zachwycać renesansem jako czytelnik, jako poeta zbliżysz sie wtedy to epigonizmu w najgorszym tego słowa znaczeniu.
Marcin Baran, Marcin Sendecki i Marcin Świetlicki pisze: Napisalibyśmy wiersze
pełne niezłych idei
lub jakichkolwiek.
Ale, drogi Julianie,
żadna nie stoi za oknem.
Tak, za oknem ni chuja idei
Alucard pisze:A propos gejów i miłości - najpewniej będę spał z Narmo.
Ciebie na chwilę zostawić samego.... moment nieuwagi i wszystko się wydaje! :lol: Alu oczarowałeś mnie muzyczną interpretacją "Mitu rodzinnego" :D
"jestem dzbanem pełnym żywej i martwej wody, starczy, bym się lekko nachylił, a cieką ze mnie same piękne myśli, (...) tak więc właściwie nawet nie wiem, które myśli są moje i ze mnie, a które wyczytałem" B. Hrabal
ODPOWIEDZ