"Popkultura"

Ocena:

1
1
25%
2
1
25%
3
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
5
2
50%
6
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 4
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: "Popkultura"

Post autor: Neprijatel »

AWZ mówi dobrze. A Aurora z retoryką poststrukturalizmu też wyszła niezgorzej, tylko, tego, tekst fatalny.

Btw, co Siwego, Asiu, czytałaś? Ja go trawię do trzeciej książki góra. Ostatnia była dla mnie mordercza.
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
AsiaWZieleni
Marynarz
Marynarz
Posty: 324
Rejestracja: wtorek, 3 maja 2005, 14:17
Numer GG: 0
Lokalizacja: z miejsca

Re: "Popkultura"

Post autor: AsiaWZieleni »

Tylko ostatni. Fantasmagoryczne wizje zrobiły na mnie wrażenie (jak i miłość kumpla geja do autora poezji, notabene). Nie pamiętam konkretów, bo tomik w ręku miałam tylko raz, ale na wieczorek ze znajomymi w zadymionej piwnicy wrocławskiej Mleczarni Siwczyk pasował jak ulał. Moim zdaniem zawiłość języka jest znacznie w tym tomie przesadzona, ale raz na jakiś czas i na taki typ rozrywki intelektualnej można sobie pozwolić.
Nie ma tego złego, co do domu poszedł
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: "Popkultura"

Post autor: Alucard »

A ja polecam Krynickiego i Zagajewskiego - pokażą ci jak można być jedną osobą o tysiącu duszach.
WOroszylski by pokiwał smutno głową - trzeba ewoluowac. No kurde trzeba niestety. Ale ja nie polecę porzucenia poezji, Walnij sie po twarzycce i próbuj kombinować z formą i tematyką...

Zresztą jaki ze mnie autorytet - sama wiesz co trzeba robic tylko lenistwo zabrania ci ruszyc sie z miejsca ;)
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
ODPOWIEDZ