Teraz..

Oceń..

1
6
75%
2
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
5
1
13%
6
1
13%
 
Liczba głosów: 8
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Teraz..

Post autor: Dorre »

Teraz..


Teraz pokażę Wam jak łatwo kleić jest na poczekaniu rymy,
W życiu nie ustalilibyście tego tak szybko przyczyny,
Powiem Wam, że musisz mieć talent,
Bogatszym rekompensuje ewliwalent,
Jest to przekaz bardziej niż wiersz,
Ma Ci się udać? Posłuchaj co podpowiada Ci nocą świerszcz..

"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Teraz..

Post autor: Phoven »

Poległem. To jest takie ojapoległem, że poległem^2. A nawet ^3.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Teraz..

Post autor: Sihamaah »

Z takimi tekstami to na ulice freestylować a nie do tego kącika.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Teraz..

Post autor: Alucard »

Teraz pokażę Wam jak łatwo kleić jest na poczekaniu rymy,
W życiu nie ustalilibyście tego tak szybko przyczyny,

Autor chyba nas nie docenia. Otóż wiem jak na szybkości kleic rymy - wystarczy podstawowa znajomośc języka ojczystego i IQ wyższe niż pierwotniaa, chociaż i to niekoniecznie. Ale składac rymy tak, żeby się to kupy trzymao i jakiś poziom soba reprezentowało jest trudniej. Tutaj chyba tylko 'sk ładanie rymów na poczekaniu zostało.

Powiem Wam, że musisz mieć talent,
Będe nieskromny, ale dziwnie czuję się, kiedy widzę jak zając wilka uczy, jak polowac. Pitoli przy tym truizmy, bo co on tam o polowaniu wiedziec może.

Bogatszym rekompensuje ewliwalent,
Wydaje mi się, że chodziło o EKWIWALENT a nie o wypłatę pieniędzy za niewykorzystany urlop.

Jest to przekaz bardziej niż wiersz,
Jest to bełkot raczej

Ma Ci się udać? Posłuchaj co podpowiada Ci nocą świerszcz..
Puenta miażdży. Wiadomo dlaczego. W sumie ciekawie zbudowany kontrast - pseudohiphopowa zbitka słów i na końcu... prawie Mickiewiczowski KO.

Pójde za Phovenem, bo jego zwrot najbardziej poetycki w tym temacie mi sie wydał :

To jest takie ojapoległem, że poległem :)
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Re: Teraz..

Post autor: Dorre »

To na odpierdziel było - sam sobie jeden dam =] no maks 2 za chęci =D
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
gaudat
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 21 lipca 2008, 21:44
Numer GG: 12362182

Re: Teraz..

Post autor: gaudat »

To na cholerę wrzucasz tutaj ten shit ?
"Umysł rozkazuje ciału i ono jest posłuszne. Umysł rozkazuje sobie samemu i natrafia na opór."
- Lady Jessika Atryda, "Diuna" Herbert
AsiaWZieleni
Marynarz
Marynarz
Posty: 324
Rejestracja: wtorek, 3 maja 2005, 14:17
Numer GG: 0
Lokalizacja: z miejsca

Re: Teraz..

Post autor: AsiaWZieleni »

@up: Podejrzewam, że po to, by nauczyć się oceniać własne możliwości. To jest FORUM. Tu się każdy debil może wypowiedzieć, jeśli robi to w kulturalny sposób.
Dorre, podoba mi się to, że potrafisz przyjąć krytykę. Wiersz wyrzuć do śmieci. Zanim napiszesz następny, idź do biblioteki i wypożycz cztery dowolne tomy antologii polskiej poezji, byle nie lektury szkolne (chyba że podręczniki akademickie), w tym dwa z interpretacjami. Przeczytaj je od deski do deski. Dwa razy. Potem wróć do pisania. Jeśli jeszcze będziesz w stanie.
Nie ma tego złego, co do domu poszedł
gaudat
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 21 lipca 2008, 21:44
Numer GG: 12362182

Re: Teraz..

Post autor: gaudat »

@Asia - sam się przyznał że napisał to "na odpierdziel", i jego praca mu sie nie podoba. Logika podpowiada że jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej pracy to raczej się z nią nie obnosisz. Dlatego więc póki co mam nieodparte wrażenie że Dorre widząc jednoznaczna opinię userów stara się wyjść z tego z twarzą szukając kiepskich wymówek ;)
"Umysł rozkazuje ciału i ono jest posłuszne. Umysł rozkazuje sobie samemu i natrafia na opór."
- Lady Jessika Atryda, "Diuna" Herbert
Kamun
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 4 lipca 2008, 19:22
Numer GG: 0
Lokalizacja: na lewo od czakramu

Re: Teraz..

Post autor: Kamun »

Dorre, no czemu mi to zrobiłeś, czemu,
ja tu zaglądam raz na miesiąc, coś ładnego pooglądać i poczytać, i co? Co wisi na wierchu?
Ja nie o tym tu, bo to wiadomo na odwalcie się, napisane, ale to poprzednio. No zlituj się. Co to ja wszechwiedzący jakiś medium jestem, żeby po tym co napisałeś, domyślić się co chciałeś napisać. Bo to nijak nie wynika. Pisz dla ludzi jak chcesz żeby ktoś cię czytał. A przy okazji po polsku. A jak jeszcze byś coś z poetyki. Ja już nie mówię: timing i kompozycja, albo żeby nie walić wiejkopomnymi, genialnymi prawdami przez potylicę (oj, zawsze to lubiłem, ale tylko we własnym wykonaniu).
To nawet nie to, że coś, tylko to, że nicość, a jak coś to nie wiadomo co, bo to, co, co, się gubi w tym co nic. No i kicha.
A przy okazji, jakiś alien, albo wredny goblin zeżarł dolny pasek foruma ze statystykami i ostatnio obecnymi nickami. Świat się kończy. A zwykle takie fajne boty tu rządziły.
Szasza
Bombardier
Bombardier
Posty: 639
Rejestracja: niedziela, 1 października 2006, 17:54
Numer GG: 10499479
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Teraz..

Post autor: Szasza »

Aj kamienujecie chłopaka.
No cóż... poczuł moc, chciał nauczyć TRPG pisać wiersze, skoczył, a potem przypomniano mu, że nie umie latać.
Ludzkie.
Uczcijmy go ciszą ;)
Obrazek
AsiaWZieleni
Marynarz
Marynarz
Posty: 324
Rejestracja: wtorek, 3 maja 2005, 14:17
Numer GG: 0
Lokalizacja: z miejsca

Re: Teraz..

Post autor: AsiaWZieleni »

wiejkopomnymi
Dobrze powiedziane. Wiejkopomne niech zapomnianym zostanie.
Nie ma tego złego, co do domu poszedł
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Re: Teraz..

Post autor: Dorre »

Heh... Cóż mogę Wam powiedzieć? Tylko to, że próbuję pisać "coś" i wstrzymuje się narazie z pisaniem (Tak, tak możecie festyn odprawić... ) Pytałem o wskazówki i o porady... Jedynymi ludzmi, którzy pomogli mi troszkę i jestem im wdzięczny to Narmo, Asia i o dziwo Alucard. Pozostałym dziękuję za wszelkie powieszone na mnie psy. Nie mówię, że przestaję pisać. Odczekam. Poćwiczę... Z Bogiem...
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Teraz..

Post autor: Brzoza »

umrzyj, udław sie szmatą albo odetnij sobie palce i więcej nie pisz. albo jak ktos juz zauwazył na tawernie idz zaruchac pierwszy raz w zyciu to przejdzie Ci ochota na wiersze.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Orri
Pomywacz
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 7 kwietnia 2009, 16:00
Numer GG: 3206283

Re: Teraz..

Post autor: Orri »

Brzoza pisze:umrzyj, udław sie szmatą albo odetnij sobie palce i więcej nie pisz. albo jak ktos juz zauwazył na tawernie idz zaruchac pierwszy raz w zyciu to przejdzie Ci ochota na wiersze.
Dobra, "wiersz" jest mierny, ale to nie zmienia faktu, że jego autor zasługuje na nieco szacunku. Czemu tego typu obraźliwe i wulgarne wycieczki są tolerowane i jakby niezauważane? Niedawno spotkałem się z psioczeniem na osoby psujące reputację forum, a to niby co jest?
Brzoza, opanuj się, nawet jeżeli swoim domownikom na powitanie mówisz: "umrzyj, udław się szmatą", to nie znaczy, że tutaj też masz wypisywać takie teksty.
Jakiekolwiek byłoby źródło mej głupoty, jeszcze się nie wyczerpało.
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Teraz..

Post autor: Brzoza »

Orri pisze:
Brzoza pisze:umrzyj, udław sie szmatą albo odetnij sobie palce i więcej nie pisz. albo jak ktos juz zauwazył na tawernie idz zaruchac pierwszy raz w zyciu to przejdzie Ci ochota na wiersze.
Dobra, "wiersz" jest mierny, ale to nie zmienia faktu, że jego autor zasługuje na nieco szacunku. Czemu tego typu obraźliwe i wulgarne wycieczki są tolerowane i jakby niezauważane? Niedawno spotkałem się z psioczeniem na osoby psujące reputację forum, a to niby co jest?
Brzoza, opanuj się, nawet jeżeli swoim domownikom na powitanie mówisz: "umrzyj, udław się szmatą", to nie znaczy, że tutaj też masz wypisywać takie teksty.
[rzepraszam więcej nie będe :(
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Thurs
Mat
Mat
Posty: 470
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2007, 09:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: poza zasięgiem

Re: Teraz..

Post autor: Thurs »

Mnie rozbawił do łez :lol:

Ode mnie masz za to pięć
Danai
Tawerniana Smoczyca
Tawerniana Smoczyca
Posty: 318
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 23:00
Kontakt:

Re: Teraz..

Post autor: Danai »

@ Dorre : Jezeli chcesz pisac, to sie postaraj. Wrzucanie tekstow, ktore sam oceniasz na pale swiadczy o braku szacunku do czytelnika - a przynajmniej ja to tak odbieram. No, chyba ze chcesz nam zafundowac historie w stylu "od zera do bohatera", wtedy moze zostanie Ci wybaczone ;)

@Brzoza : popisywanie sie chamstwem to Twoja mocna strona, ale moze chociaz raz za czas sprobujesz zachowywac sie jak w miare cywilizowany czlowiek? Tak dla odmiany, wiesz - zeby sprobowac czegos nowego...
I'm not a bitch. I just have low bullshit tollerance.
''Μῆνιν ἄειδε, θεά...''
www.smoczej.blogspot.com
ODPOWIEDZ