Teraz..

Oceń..

1
6
75%
2
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
5
1
13%
6
1
13%
 
Liczba głosów: 8
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Teraz..

Post autor: Brzoza »

popisywanie sie chamstwem to Twoja mocna strona, ale moze chociaz raz za czas sprobujesz zachowywac sie jak w miare cywilizowany czlowiek? Tak dla odmiany, wiesz - zeby sprobowac czegos nowego...
No nie, teraz to mnie obrażasz, ja nie jestem zwykłym chamem, albo głupim prostakiem. Ja staram się nie hamować w żaden sposób i być prostym człowiekiem. Jak cos mnie bawi to się śmieję, jak coś smuci to płaczę, jak coś bawi to tańczę, a jak coś mnie wkurwia to biję lub lżę. Czy to takie trudne?

EDIT:Chociaż wróć, ostatnio na smutek reaguję śmiechem.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Danai
Tawerniana Smoczyca
Tawerniana Smoczyca
Posty: 318
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 23:00
Kontakt:

Re: Teraz..

Post autor: Danai »

Z zupełnie niezrozumiałych dla mnie powodów uważasz, że istnieje jakaś widoczna różnica między chamem i prostakiem, a "prostym człowiekiem", który nie potrafi pohamować swoich instynktów.
Jestem ciekawa, czy kiedy KTOŚ Cię denerwuje, rzucasz się również na tych większych i silniejszych do siebie - czy też może próbujesz się wyładowywać tylko na tych, którzy nie mogą Ci się odgryźć.
I'm not a bitch. I just have low bullshit tollerance.
''Μῆνιν ἄειδε, θεά...''
www.smoczej.blogspot.com
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Teraz..

Post autor: Brzoza »

Myślę że odpowiedź jest prosta. Droga Koleżanko. Ale zależy rownież od tego jak bardzo mnie zdenerwuje oraz w jaki sposób. Z resztą miara spontanicznych uczuć i zachowań jest niewymierna słowami, generalnie jest zbyt chaotyczna żeby można było to łatwo na szybko objąć myslami, czy nie?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: Teraz..

Post autor: No Name »

Myślę że odpowiedź jest prosta. Droga Koleżanko. Przez internet można obrazić każdego i pisać co tam tylko na myśl przyjdzie.
Brzoza np. kiedy zobaczy że komuś jakiś wiersz się udał, życzy mu nagłej śmierci i stosunku. Hmm... naturalny odruch? Generalnie przeciętny człowiek go ignoruje gdyż jego postawa jest zbyt chaotyczna żeby można było to łatwo na szybko objąć myślami, czy nie?

Czy to przypadkiem nie jest offtop?
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Teraz..

Post autor: Brzoza »

Jeżeli komuś się coś udało, wierz mi raczej będe gratulował lub pożartowywał(OMG NIE MA TAKIEGO SŁOWA!) aniżeli kazał odciąć autorowi łopatą głowę i wsadzić kij od szczotki w dupę.

Co do udanych wierszy, śmierci i stosunków, wiesz, nie powiesz mi że ten wiersz jest do cholery udany?!
ObrazekObrazekObrazekObrazek
No Name
Bombardier
Bombardier
Posty: 676
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 20:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Kraków, Bielsko w weekendy i święta. :)

Re: Teraz..

Post autor: No Name »

Był nieudany i masz rację, ale chodzi o sposób wyrażania myśli, kulturę, słownictwo. Na forum wypadało by starać się wybierać odpowiednie słowa.
"Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!"

May the Phone be with you!
Danai
Tawerniana Smoczyca
Tawerniana Smoczyca
Posty: 318
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 23:00
Kontakt:

Re: Teraz..

Post autor: Danai »

Ok, first things first. Nie jestem Twoją koleżanką, Brzoza. Nie jestem nawet Twoją znajomą :) Nie interesuje mnie także w żadnym stopniu chaos panujący w Twojej głowie, ani jego fizyczne czy werbalne emanacje - interesuje mnie to, żeby nie było tutaj piaskownicy pełnej g...na. Wyrażaj emocje w sposób, który jest przynajmniej cenzuralny. Niemożność dokonania tego świadczy o pewnym społecznym upośledzeniu...Albo ubogim słownictwie.
Ale zgadzam sie, że wiersz nie był udany ^^

Ostatnie: tak, to jest offtop, kajam się i przepraszam - więcej się to nie powtórzy. ;)
I'm not a bitch. I just have low bullshit tollerance.
''Μῆνιν ἄειδε, θεά...''
www.smoczej.blogspot.com
Aurora
Mat
Mat
Posty: 503
Rejestracja: poniedziałek, 20 listopada 2006, 15:43
Numer GG: 1668791
Lokalizacja: Ziemia Niczyja
Kontakt:

Re: Teraz..

Post autor: Aurora »

Ale jakby ogarnął duet z Peją to jeszcze kase na tym zrobi ja Wam mówię :D

O matko.
Mam nadzieję, że to mi się tylko śniło ;P bo moje poczucie estetyki prosi o rekompensatę:D
Mój świecie rozpal duszę moją, aż do końca! Mój świecie zamień duszę w cząsteczkę słońca! Niech świeci w mroku, niech rozjaśnia dni parszywe! Chcę mięc gorączkę! (...) Ogrzej mnie, miłości, której nie znam jeszcze(...)ogrzej mnie!
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Teraz..

Post autor: Brzoza »

Aurora pisze:Ale jakby ogarnął duet z Peją to jeszcze kase na tym zrobi ja Wam mówię :D

O matko.
Mam nadzieję, że to mi się tylko śniło ;P bo moje poczucie estetyki prosi o rekompensatę:D
peja to zwykły ćwok.

Ja jestem ponad wszystkim poza.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Aurora
Mat
Mat
Posty: 503
Rejestracja: poniedziałek, 20 listopada 2006, 15:43
Numer GG: 1668791
Lokalizacja: Ziemia Niczyja
Kontakt:

Re: Teraz..

Post autor: Aurora »

Peja to kretyn, egoista, półmózg i hipokryta, który reprezentuje biedę latając prywatnym helikopterem. Mówi jak typowy .... i do tego wszystkiego przecinki zastępuje paniami z ulicy czerwonych latarni. Szkoda mi go, bo przy tym myśli, że jest fajny :}.
Mój świecie rozpal duszę moją, aż do końca! Mój świecie zamień duszę w cząsteczkę słońca! Niech świeci w mroku, niech rozjaśnia dni parszywe! Chcę mięc gorączkę! (...) Ogrzej mnie, miłości, której nie znam jeszcze(...)ogrzej mnie!
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Teraz..

Post autor: Brzoza »

Warstwa tekstowa jego piosenek błaga o pomstę do nieba. Kaliber 44 i jego Księga Tajemnicza Prolog ownuje cały polski hip hop imo
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ