Bez tytułu2

ODPOWIEDZ

?

1
1
50%
2
1
50%
3
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 2
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Bez tytułu2

Post autor: Deep »

Wytłumaczenie tutaj: viewtopic.php?f=21&t=5784&p=155173#p155173

***
widzisz
inaczej
.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Bez tytułu2

Post autor: Deep »

Wiem, że wiersz strasznie jest krótki. Ale dla mnie on znaczy dużo więcej niż się wydaje.
.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Bez tytułu2

Post autor: Sihamaah »

I dlatego, mimo, że sam coś napisałem, nigdy nie zrozumiem poetów :P Zresztą "oni" sami siebie pewnie nie rozumieją...

Wiersze oba raczej nie do oceny, gdyż branie je pod jakieś standardy byłoby jak ocenianie kubistów na podstawie form klasycznych.

Jednak. Nie podoba mi się. Coś takiego imo byłby w stanie napisać każdy, nie ma w tym specjalnie nic oryginalnego ni przyciągającego uwagę.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Bez tytułu2

Post autor: Deep »

Sihamaah pisze: Jednak. Nie podoba mi się. Coś takiego imo byłby w stanie napisać każdy, nie ma w tym specjalnie nic oryginalnego ni przyciągającego uwagę.
Masz rację. Dla mnie on jednak coś znaczy. I nie mam zamiaru tłumaczyc co bo i tak mi nie wyjdzie. Po prostu chciałem gdzieś to umieścić na wypadek, gdyby kartka, na której miałem to wsyztsko zapisane sie gdzieś zgubiła.
.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Bez tytułu2

Post autor: Alucard »

A mnie ruszyło nawet.
Nie, nie- Nie wystawie oceny. Ale Wojaczek też pisywał dwuwersowe formy i to, że każdy mógłby coś taiego napisac to nie argument. Bursa początkowo też nie miał wyrobionej dobrej formy i to co płodził, też mogłoby napisac wielu (Dlatego czwórka literatów zmiażdżyła go recenzją). Ale nie napisali i to sie liczy. A ten tekst w kontekście poprzedniego ma głębszy sens. Sam pozostawiony sobie, nie bardzo.

Dlatego proponuje połączyc.

Powodzenia Deep w dalszej zabawie słowem ;p Joł joł
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Bez tytułu2

Post autor: Eglarest »

o hej Alu ;) znów wyręczasz w komentarzach wszystkim ;)
jak dla mnie tez jest ciekawe i w zupełności się zgadzam ze obydwa teksty lepiej by współgrały w sumie nie bez powodu chyba dałeś od razu linki...
ODPOWIEDZ