***

ODPOWIEDZ

Ocena:

1
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
3
1
33%
4
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
6
2
67%
 
Liczba głosów: 3
Awatar użytkownika
Katarzyna
Majtek
Majtek
Posty: 109
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 19:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: Słupsk

***

Post autor: Katarzyna »

...................
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 marca 2013, 18:07 przez Katarzyna, łącznie zmieniany 1 raz.
AsiaWZieleni
Marynarz
Marynarz
Posty: 324
Rejestracja: wtorek, 3 maja 2005, 14:17
Numer GG: 0
Lokalizacja: z miejsca

Re: ***

Post autor: AsiaWZieleni »

1. Dlaczego czas przyszły?
2. Co oznaczają drzazgi w plecach? Czy osoba mówiąca nosiła na nich pudła z nieheblowanych dech? Po co były jej te pudła? Co się w nich kryło?
A może (odpukać!) są to ślady po dłutem rzeźbionych skrzydłach?
3. Brutalny erotyzm? Znowu.

4. Ach, zapomniałabym: do spalenia to to nie jest.
Nie ma tego złego, co do domu poszedł
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: ***

Post autor: Neprijatel »

Tekst do przepracowania i suszenia. Nie będę tłumaczył, dlaczego, bo będzie to odebrane jako obraza.

A AWZ gratuluję drugiego punktu, fajny jest ;P
Ostatnio zmieniony sobota, 15 marca 2008, 16:02 przez Neprijatel, łącznie zmieniany 1 raz.
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Majtek
Majtek
Posty: 109
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 19:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: Słupsk

Re: ***

Post autor: Katarzyna »

................
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 marca 2013, 18:07 przez Katarzyna, łącznie zmieniany 1 raz.
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ***

Post autor: krucaFuks »

Ocena: można, ale po co?

Etenaneso,
wydaje mi się, że nie do końca rozumiesz, czym jest publikacja wiersza. Co innego napisać sobie wiersz, aby utrwalić jakąś emocję, wrażenie. Czym innym jest publikowanie tego i podawanie pod osąd innych. Wiersz może być ważny dla Ciebie, może też spodobać się kilku innym, dobrze znającym Cię osobom - ale być czystą grafomanią kompletnie bezwartościową dla większość potencjalnych odbiorców. Poetę poznaje się nie po tym co publikuje, ale po tym co zostawia w szufladzie. Wierszy takie jak ten, powstały tysiące (a raczej setki tysięcy), większość autorów niestety ochoczo chwali im się na lewo i prawo. Odpowiedz mi proszę na jedno pytanie - jaką wartość może dla mnie mieć ten wiersz? Zaręczam ci, że drzazga w plecach podczas upalnego lata to nic niezwykłego, rzekłbym nawet, że występuje dość często w połączeniu z winem pitym we dwoje. Więc powtarzam - jaką wartość dla potencjalnego czytelnika ma Twój wiersz? Rozumiem, że jest on zapisem chwili/marzenia/wspomnienia dla Ciebie. Ale jeżeli nie jest niczym więcej, to jego miejsce jest w Twoim pamiętniku albo szufladzie, a nie na forum publicznym.

ps. Nie panujesz nad słowami (może to też kwestia braku poprawek :P). Zahaczanie to raczej mało intymna czynność. Chodzi o samo brzmienie słowa chociażby. A już zahaczanie językiem o wystającą łopatkę kojarzy się z jakimiś anomaliami anatomicznymi... a chyba nie to było twoim celem :D
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Katarzyna
Majtek
Majtek
Posty: 109
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 19:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: Słupsk

Re: ***

Post autor: Katarzyna »

..........................
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 marca 2013, 18:08 przez Katarzyna, łącznie zmieniany 1 raz.
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: ***

Post autor: Neprijatel »

Nie, oj, nie, tylko nie to, nie rób tego, nie, proszę.
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Majtek
Majtek
Posty: 109
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 19:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: Słupsk

Re: ***

Post autor: Katarzyna »

..........................
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 marca 2013, 18:08 przez Katarzyna, łącznie zmieniany 1 raz.
AsiaWZieleni
Marynarz
Marynarz
Posty: 324
Rejestracja: wtorek, 3 maja 2005, 14:17
Numer GG: 0
Lokalizacja: z miejsca

Re: ***

Post autor: AsiaWZieleni »

Eh, pytania moje zostały zadane, by zwrócić Twoją uwagę, Et, że w wierszu są dla mnie pewne niejasności. Jeśli analiza wiersza nie rodzi pytań... Ach, przecież wiecie, a ja jak głupia się wymądrzam.
Neprijatel pisze:Tekst do przepracowania i suszenia. Nie będę tłumaczył, dlaczego, bo będzie to odebrane jako obraza.

A AWZ gratuluję drugiego punktu, fajny jest ;P
Teraz to dopiero mnie uraziłeś :P
Nie ma tego złego, co do domu poszedł
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: ***

Post autor: Neprijatel »

Przepraszam więc i stópki całuję.
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
Aurora
Mat
Mat
Posty: 503
Rejestracja: poniedziałek, 20 listopada 2006, 15:43
Numer GG: 1668791
Lokalizacja: Ziemia Niczyja
Kontakt:

Re: ***

Post autor: Aurora »

Jezu co to za moda na wiersze o papierosach?
(wykluczyc to z repertuaru.. - wykluczone!)


yyy... w sumie to po co gryzl skoro lopatki takie wystające to i na udach nic do gryzienia.. ?

Swoją droga jakies to takie pseudopsychodeliczne, pseudoerotyczne i ogolnie PSEUDOPOETYCKIE.

Nie podoba mi sie w ogole...

Pozdro.
Mój świecie rozpal duszę moją, aż do końca! Mój świecie zamień duszę w cząsteczkę słońca! Niech świeci w mroku, niech rozjaśnia dni parszywe! Chcę mięc gorączkę! (...) Ogrzej mnie, miłości, której nie znam jeszcze(...)ogrzej mnie!
ODPOWIEDZ