Modlitwa

Ocena

1
1
100%
2
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 1
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: Modlitwa

Post autor: Neprijatel »

Ech. Poeci.

:P
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
Gavrill
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:56
Numer GG: 3511208
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Re: Modlitwa

Post autor: Gavrill »

Ekhm... podobno ten temat miał być o popełnionej przeze mnie grafomanii, a nie o waszych problemach z otaczającym światem :P Państwa wyimaginowane problemy powinny być załatwiane na drodze analizy psychologicznej w odpowiednich gabinetach specjalistycznych a nie tu. Załóżcie sobie jakiś oddzielny temat: (Nie)Przyjaciele i spółka - jako przykład. Tam też obnażajcie swoje zboczone pomysły z kajdankami... Bo z pokojówką to nawet fajne... ;)
http://handinhand.co.91.com/link.php?uin=1345 Conquer Online - mmorpg warte zachodu.
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: Modlitwa

Post autor: Neprijatel »

Ale o tekście wiesz już wszystko! Jest zupełnie do niczego.

No, może do kosza. Te prawdy mogły poczekać nieobjawione, serio.
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
Gavrill
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:56
Numer GG: 3511208
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Re: Modlitwa

Post autor: Gavrill »

Skoro więc skończony temat, po co nabijać w nim posty? To potwierdza tylko słuszność mojego założenia o stworzeniu nowego tematu od rozwiązywania Państwa problemów.
http://handinhand.co.91.com/link.php?uin=1345 Conquer Online - mmorpg warte zachodu.
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: Modlitwa

Post autor: Neprijatel »

Masz sporo racji. Należy im jednak wybaczyć, bo są utalentowani, a talent rodzi odchyły. Poza tym, temat "Fantazje seksualne Aurory i Alucarda" nie licowałby z powagą tego miejsca.

Edycja:
Dołożę do tego siebie, choć ja w tę perwersyjną pogawędkę nie angażowałem. Ale o Poetów (hej, Gavril) należy dbać, więc po jego poniższej interwencji dołączam się do spisu winowajców, zaznaczając jednakowoż, iż z waszymi fantazjami niczego wspólnego nie mam. Po prostu jesteśmy na jednej polanie ;P
Ostatnio zmieniony niedziela, 16 marca 2008, 22:17 przez Neprijatel, łącznie zmieniany 1 raz.
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
Gavrill
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:56
Numer GG: 3511208
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Re: Modlitwa

Post autor: Gavrill »

To miało dotyczyć nie tylko wyżej wymienionych, ale i również Pańskiej osoby. Myślę, że tak błyskotliwa istota zdaje sobie z tego sprawę.
http://handinhand.co.91.com/link.php?uin=1345 Conquer Online - mmorpg warte zachodu.
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: Modlitwa

Post autor: Neprijatel »

Och. Niezrozumiany geniusz poetycki? Wrzuć na luz, ziooooooom.
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
Gavrill
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:56
Numer GG: 3511208
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Re: Modlitwa

Post autor: Gavrill »

Geniusze poetyccy są niestety już martwi albo na dobrej drodze by być martwi. Dla mnie wystarczy tytuł władcy świata. Jak opanuję naszą (niepotrzebnie użyłem tu zaimka "nasza", bo nie wiem czy odczuwa Pan jakiś związek z tą planetą) planetę to wtedy dopiero się wyluzuję. Pozdrawiam i liczę na nawiązanie przyjacielskich stosunków.
http://handinhand.co.91.com/link.php?uin=1345 Conquer Online - mmorpg warte zachodu.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Modlitwa

Post autor: Alucard »

Przepraszam bardzo, że nasze fantazje nie spasowały geniuszowi i go zniesmaczyły :twisted: Jeżeli bardzo Panu zależy Szanowne państwo może Panu wysłać rozmowy Szanownego Państwa na gg :P

Człowieku, coś się tak zeźlił. O wierszu wiadomo, że słaby i kiepski. Co było do powiedzenia, powiedziałem w sposób mam nadzieje kulturalny. Nie obraziłem Cię, Nie zaatakowałem, powiedziałem co sądze spokojnie.

Skąd więc ta nienawiść Zioooooom.

Poza tym nabijane posty to juz problem (oj, dostanie mi sie za to, dostanie) administracji (zakazane słowo! ZAKAZANE SŁOWO! :D ), więc to nie do nas zażalenia. Otm jako zwykli userzy, dajemy si czasami ponieść.

Zreszta sam, panie zboczuś, powiedział, że pokojówjka jest spoko...
A Pan, Panie Nep dostanie Od Szanownego Państwa Szanowne Piekne kwiaty za solidaryzowanie się ze zboczonym klubem :P



Cosik czuje, że jak się Aurorka odezwie, To Szanowny poeta będzie miał wiele radości z polemiki na temat seksualnych perwersji i marzeń erotycznych u młodych, nastoletnich dziewczyn. Ja umywam ręce :twisted:

I mam dobry humor. Stąd tak rozbudowana wypowiedź :mrgreen:


Aha. Pierwszy i ostatni raz, bo sytuacja mnie do tego niemal zmusza: JOŁ
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Gavrill
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:56
Numer GG: 3511208
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Re: Modlitwa

Post autor: Gavrill »

Jaka nienawiść? Ja kocham wszystkich ludzi! Naprawdę... Jednych bardziej, drugich mniej, innym przyciąłbym głowy deską od klozetu, ale ich kocham. Żadnej nienawiści. Czysta zazdrość, że nie mogę być taki the bold and the beautiful jak Państwo.
http://handinhand.co.91.com/link.php?uin=1345 Conquer Online - mmorpg warte zachodu.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Modlitwa

Post autor: Alucard »

Gavrill pisze:Czysta zazdrość, że nie mogę być taki the bold and the beautiful jak Państwo.
Łu... Czyli co. Mamy zgode na dalsza konwersacje i statsiarstwo w tym temacie ? Dziekuje bardzo ;)

Cóż ja CI mam powiedzieć, mimo ironii przyznam Ci rację :D Taki juz ten świat zły i okrutny...

Kto juz jest świetny, wspaniały itp. to już zostawiam do analizy. Ja tego nie bede rozkładał na czynniki pierwsze.

Póki co doszliśmy tylko do tego, że jestemy zboczeni i nabijamy posty ;) (nie, ten podmiot zbiorowy nie odnosi sie do całego społeczeństwa)


No i pytanko. Czemu SZ.P. pisze o naszych "problemach" i "gabinetach". Mi pokojówka i kajdanki nie wydają się szczególnie nienormalne... ;)
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Gavrill
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:56
Numer GG: 3511208
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Re: Modlitwa

Post autor: Gavrill »

Hmm szczerze? Mi też nie :) Sam mam pluszowe kajdanki w domku :lol: A próbowałem podnieść własną samoocenę, że niby nie jestem taki nienormalny jak ta cała "spaczona grupa literackich krytyków". Zresztą... nie jestem. I to WY macie problem! Ja nie mam! Te głos już mi nic nie mówią! NIC! Rozumiecie?
http://handinhand.co.91.com/link.php?uin=1345 Conquer Online - mmorpg warte zachodu.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Modlitwa

Post autor: Alucard »

Heh :D
Ależ ja nie jestem "nienormalnym-superCOOL-niesamowicieZakręconym" krytykiem i chorym poetą. Nawet nie mam zamiaru się jakoś kreować... Ot, po prostu sobie czasami lubimy pożartować, coby na tym świecie weselej było. A jeżeli nie światu to nam. :P

Jam zwykly normalny szary człowiek, panie poet ;)

A tak serio- całkiem sprawnie się ironia posługujesz, panie złotousty :twisted:
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Gavrill
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:56
Numer GG: 3511208
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Re: Modlitwa

Post autor: Gavrill »

Ha... uwielbiam bawić się językiem. To metafora, proszę nie postrzegać tego jako jakąś chorą formę perwersyjnej(?) zabawy. A Pan, Panie draculA tylko wierszami się zajmuje, czy powieściami/opowiadaniami etc także?
http://handinhand.co.91.com/link.php?uin=1345 Conquer Online - mmorpg warte zachodu.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Modlitwa

Post autor: Alucard »

W sensie czy Pan Dracula pisze, czy ocenia?

Bo pisać, to owszem, cos sie tam bawie, ale nie publikuje, bo nie jestem zadowolony z tego jeszcze.
A oceniać, to nie, ale mam w planach zacząć, bo zauważam, że dość wiele ciekawych tekstów się rodzi na łamach TRPG...
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: Modlitwa

Post autor: Neprijatel »

Ejże, Gavril, dziwne. W postach poczynasz sobie sprawnie z tym językiem, a w tekście tak nieudolnie. Poza tym, idźcie stąd precz, panowie Gavril i Aluś - czas wziąć się za pisanie czegoś konkretnego, a nie takich pierdół ;P

A Ty, Aurorko, jak tu zajrzysz... ach... zresztą...

Ok, ubieram melonik i chwytam laseczkę. Powaga, szyk, styl i wdzięk a'la Dehnel.
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
Nyano
Mat
Mat
Posty: 589
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2006, 11:51
Numer GG: 3030068
Lokalizacja: Z ukrycia i cienia

Re: Modlitwa

Post autor: Nyano »

Neprijatel pisze:I, na Boga, jak już walisz tymi przykładami, to nie ze staropolki może? Gdybyś coś ze współczesności rzucił na obronę swoich tez, byłby to zabieg sensowny. Tak - nie jest.
O, cholera, faktycznie! Rację trza przyznać.
Wszak tekst nie może być dobry skoro pochodzi z innej epoki.
Po jakiego wała ci durni klasycy wzorowali się na antyku!?
Matko, a ci żałośni romantycy... Mogliby się odpieprzyć od Shakespeare'a...
No i obowiązkowo wywalić ze szkół Homera i wprowadzić na jego miejsce Rowling. Będzie bardziej wartościowo, bo współcześnie!

Akurat po Neprijatelu niczego mądrzejszego się nie spodziewałem, ale i tak mnie zaskakuje.

Panie Gavrill, proszę koleżkę nawrócić na Jedyną-Słuszną-I-Prostą-Drogę albo od razu na stosie spalić.
Można jeszcze dorzucić tortury, ale to już dla własnej przyjemności.
AsiaWZieleni pisze:Na miejscu Pana N. wzięłabym wiersz osobiście :twisted:
Ja rozumiem, że dawno mnie tu nie było, ale nie można zapominać, że to mnie, również tawerniacy, nazywają Panem N., nie zaś Neprijatela i proszę mnie z nim nie mylić.


Gavrill, a słyszałeś może, że Szanowny Tatuś dał człowiekowi 'bajer' nie gorszy niż rozum - wolną wolę.
To takie coś, co pozwala ludzkości pełzać nawet po najbardziej krętych ścieżkach zgodnie z upodobaniami.
A że ktoś pozwoli się namówić na zejście z drogi, którą uważa za prostą to już kwestia jego debilizmu, nie zaś sprawa Twojego Ojca.

Nie wiem jak Ty, ale ja nie utożsamiam się z zaprezentowanym przez Ciebie portretem człowieka.
Próbujesz stawiać ludzkości jakieś dziwne zarzuty argumentując to jakimiś obserwacjami, cytując Bellicka z Prison Breaka, wyciągniętymi z d*py.
A nie rozumiejąc ludzkiej natury masz malutkie pole do popisu.


Nawiązując do metafory Aurory - do zobaczenia w następnej edycji.
Mam nadzieję, że zaprezentujesz nam coś o człowieku, a nie jakieś kwiatki, ptaszki, pszczółki, kotki, pieski.



Wielka i dorodna PAŁA
Bóg na Krzyżu był tylko kolejną religią, która uczyła że miłość i morderstwo są nierozłącznie związane - że w końcu Bóg zawsze pije krew
ODPOWIEDZ