Pies bazarowy

ODPOWIEDZ

Nie wiem po co to,skoro i tak nikt nie głosuje...

1
1
50%
2
1
50%
3
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 2
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Pies bazarowy

Post autor: kajtek Raulin »

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjhhhhhhhhhhhhhhhhh
Ostatnio zmieniony czwartek, 25 kwietnia 2013, 22:00 przez kajtek Raulin, łącznie zmieniany 1 raz.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Pies bazarowy

Post autor: Sihamaah »

Kajtek, nie można Ci odmówić pewnych rzeczy. Wszystkie wiersze które piszesz, tchną niebywałą świeżością, spostrzegawczością świata, której mogą Ci zazdrościć Etenasa czy Nepritajel. Nie popadasz w standardy. Oby tak było zawsze :)

Niestety, wiersz ten jest bardzo mierny... Podobały mi się chyba dwa Twoje ostatnie (ten o zombie rycerzu był niezły :P). Tutaj jest co prawda dość ciekawe przesłanie, ale jako wiersz jest to... no, niezbyt. Popracowałbyś nieco nad rytmem, nad rymami, nad samym tekstem przede wszystkim - i spokojnie dałbym Ci dobrą ocenę. A tak, cóż. 2+
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: Pies bazarowy

Post autor: Neprijatel »

Nie zazdroszczę; porównanie na dodatek mam za niestosowne, a komentarz za niepoważny :)

Ach, Sihamaah, pozwól, że spytam - jakież to są teraz standardy, hm? Pytam, bo ciekaw i z chęcią bym się dowiedział, przed jakimi standardami też mógłbym uciec. Bo, pisząc o ucieczce przed standardami, to wiesz, o czym piszesz, prawda?

kajtek, a Tobie powtórzę: w pierwszej kolejności dużo czytaj.
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 lutego 2008, 21:34 przez Neprijatel, łącznie zmieniany 1 raz.
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: Pies bazarowy

Post autor: kajtek Raulin »

Nie zazdroszczę; porównanie na dodatek mam za niestosowne, a komentarz za niepoważny :smile:
Popieram! :D
Wszystkie wiersze które piszesz, tchną niebywałą świeżością, spostrzegawczością świata, której mogą Ci zazdrościć Etenasa czy Nepritajel.
Nie wywołuj skandali Sihamaah,nie wywołuj... :D

Powiedzmy sobie szczerze:twórczość Etenasy czy Nepa(pozwól,że sobie skrócę) w porównaniu z moją to jak pudel z bokserem w walcę.

Nawet te porównanie mi psie wyszło.Schodzę już na psy? :smile:
Taki żart.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Pies bazarowy

Post autor: Alucard »

I tego sie trzymaj... psie porównania, schodzić na psy... bardzo ciekawe związki frazeologiczne, które po wpleceniu w wiersz bardzo ładnie by sie komponowały...

Ale jednego faktycznie odmówic nie można- bystrych oczu :D Dobrze, że zauważasz pewne oczywiste rzeczy i chcesz o nich pisać. To się chwali.

No, i standardowo czytaj.
A do tego jeszcze standardowe- nie oceniam...


W sumie to fenomen, że inni true-mroczni młodzi pisarze dostaja piękny zjazd, a Kajtek ostał się jeszcze ;] Chyba jestes tutaj bracie baaaardzo lubiany :D
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
ODPOWIEDZ