"Miłość" nastoletnia

ODPOWIEDZ

Ocena

1
0
Brak głosów
2
1
50%
3
1
50%
4
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 2
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

"Miłość" nastoletnia

Post autor: kajtek Raulin »

yyyyyyyyyyyytttttttttttttt
Ostatnio zmieniony czwartek, 25 kwietnia 2013, 22:03 przez kajtek Raulin, łącznie zmieniany 1 raz.
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: "Miłość" nastoletnia

Post autor: Neprijatel »

Kajtuś, pilnie się uczyć. Gramatyki, historii. Czytać dużo, teraz masz czas. Z biegiem lat będzie go coraz mniej.

Ach, całe szczęście, że mi już siedemnastka w zeszłym roku stuknęła. Całe szczęście, mogę kochać ;)
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: "Miłość" nastoletnia

Post autor: kajtek Raulin »

ddddddddddddddddddddd
Ostatnio zmieniony czwartek, 25 kwietnia 2013, 22:03 przez kajtek Raulin, łącznie zmieniany 1 raz.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: "Miłość" nastoletnia

Post autor: Alucard »

Kajtek sie rozwija. Juz kiedyś mówiłem, że nie oceniam jego wierszy, ale traktuje je jak swoiste podwaliny pod coś, co za 3, 4 lata zaowocuje. Kiedy ja juz będę stary i brzydki, Aurora wyjdzie za mąż a Nep odda się bohemie krakowskiej (O Carchu nie wspomnę bo już go hoho nie widać...) to własnie Kajtek z reszta będą solą tego kącika.

Więc ucz się ucz. I czytaj.
A co polecić. Bursa dość trudny ale czytaj, jeżeli lubisz.
Ja bym polecił Stachurę- Bardziej bezpośredni, dotyka tematyki bliskiej każdemu dojrzewającemu człowiekowi. Miłości, natury, buntu...

Na Wojaczka i bohemę paryską, Różewicza i klasycystów chyba za wczeście ;)

A utworek lepszy niż poprzednie co świadczy o rozwoju :P
Oby tak dalej
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: "Miłość" nastoletnia

Post autor: Neprijatel »

Zgadzam się z Alusiem co do Stachury, trudno o kogoś lepszego na początek. A skoro już przy tych esdeemowych klimatach, poczytaj też Adama Ziemianina.

Z oceną utworku z kolei zgodzić się nie mogę, pal licho że to nie jest wiersz, bo to wiadomo i w ogóle, ale trzeba coś zrobić z potworkami językowymi w rodzaju "ten zauroczenie". Ja - podejrzewam, że wielu innych również - w wieku kajtka takich byków nie sadziłem. Powtórzę się: najpierw się uczyć i czytać, potem pisać. Ale nie przejmuj się, tego typu słowa można równie dobrze kierować do dwudziestolatków na polonistyce. Albo do doktorów nauk humanistycznych.
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
ODPOWIEDZ