Anioł

ODPOWIEDZ
Azuma Karami
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 24 stycznia 2008, 10:00
Numer GG: 0
Lokalizacja: Przedsionek Piekła

Anioł

Post autor: Azuma Karami »

Spoglądam w gwiazdy szukając ciebie,
Anioła o skrzydłach czarnych,
Lecz widzę tylko pustke i ciemność,
W tym świecie co nie ma nazwy.
Wśród gwiazd spadających,
Wśród myśli i czasu,
Szukam cię nieustannie,
By pustke zabić co w sercu straszy,
I miłość znależć gdzieś na dnie.

Jak oceniasz ten wiersz?
1
2
3
4
5
6
Jeśli kochasz to całym sercem, jeśli nienawidzisz to z całej duszy, jeśli walczysz to z całych sił, jeśli umierasz to nie pozwól by poszło to na marne.
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: Anioł

Post autor: Neprijatel »

Niech Autor nauczy się robić ankiety, po pierwsze.
Niech Autor najpierw czyta, a potem pisze, po drugie.

Ale dawno nie było żadnego anioła, to po trzecie :)

Tekst zasługuje na zero absolutne :)
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
AsiaWZieleni
Marynarz
Marynarz
Posty: 324
Rejestracja: wtorek, 3 maja 2005, 14:17
Numer GG: 0
Lokalizacja: z miejsca

Re: Anioł

Post autor: AsiaWZieleni »

Nep, jesteś okrutny, ale masz rację, to kolejna przepastna otchłań. Już gdzieś to widziałam; "pustka ciemności", "śmierć i tragedia"...
Do autora: takie uczucia są zgubne, także dla wiersza. Radzę pomyśleć o czymś pozytywnym ;)
Nie ma tego złego, co do domu poszedł
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Anioł

Post autor: Alucard »

Jeżeli moge cos powiedzieć.

Teraz mam renesans życia, kocham piwo, cieszy mnie głód studencki i to, że zerwałem z dziewczyną :D
Ale miałem zły okres. Kiedys tam, ze 2 lata temu. Żeby nie robic tasiemca- piłem jak popier***ony, żarłem sie z estarszymi, nie wracałem przez kilka dni do domu.

I powiem Ci, że nie było w tym nic z "pyustki, mroku, ciemności, otchłani"
Ludzie, skąd wy to bierzecie? Jak mozna PATETYCZNIE NAZYWAĆ TO, CO JEST GÓWNEM



Ty tyle dywagacji na temat formy.

Co do treści to usiąde i zapłaczę.
Tak, jestem chamski i okrutny.
Jednak więcej niz Nep. Nie 0. Dam 1.
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Anioł

Post autor: Szelmon »

"Ale miałem zły okres. Kiedys tam, ze 2 lata temu. Żeby nie robic tasiemca- piłem jak popier***ony, żarłem sie z estarszymi, nie wracałem przez kilka dni do domu."

A oto zdjecie sprzed 2 lat :D, ciekawe ile to juz dni poza domem? :D :
Obrazek

Po jaka k**we nedze udajesz kogos kim nie jestes? Masz jakies kompleksy?
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Anioł

Post autor: Sihamaah »

Wiesz, Szelmon, może to się nie odbiło jakoś na wyglądzie zewnętrznym. Albo miał po prostu łagodniejsze momenty w tamtym okresie. Każdy to przechodzi inaczej, ale musi przejść, jeśli chce być dojrzałą jednostką.
Alucard pisze:Jak mozna PATETYCZNIE NAZYWAĆ TO, CO JEST GÓWNEM
Chyba wszyscy to robią :P A motyw poszukiwania miłości w tym złym i okrutnym świecie jest już przestarzały. Zresztą, Al, zaraz się wypowiem w Twoim miejscu o miłości na temat schematyczności... :P Sam też te błędy popełniasz. Wiersz nie jest zły, nawet "jakie takie" rymy są :D Ja dam 1+.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Anioł

Post autor: Alucard »

Hej :]
To było zaraz po tym jak uciekłem z bidula a skiny ukradły mi 2 litry wódki. Tak sobie postanowiłem błąkając się samotnie wziać udział w konkursie... ;>

Zresztą co za różnica. Coby nie robic offtopu, to miałem wtedy gorszy okres. Zdjęć niestety nie mam, a wiem, że chętnie bys zobaczył. Nie chodzi mi o lan (Bo czym się tu chwalić) tylko o pokazanie bezsensu hiperbolizowania bólu i zbędnego patetyzmu. Nie wiem skad się wzięła ta tendencja, chyba jeszcze od francuskich romantyków a potem ja przejęto. Przeciez to budzi odwrotny efekt. Tworzenie ze zła i mroku czegoś pięknego staje się śmieszne.

Chętnie popolemizuje na temat wiersza.

Do Shimaha- Masz racje. Wiem, ze popełniam błędy. Nawet schematyczność mi się zdarza. Tylko chodzi o to, ze wierszy takich jak ten są setki, tysiące. I od razu nastraja to negatywnie. Kiedy widzi się coś, co mimo woli czytało się dziesiatki razy i nie zionie z tego żadna nowa myśl...

No i Szel;mon mnie rozgryzł. Leczę kompleksy gnojąc dziea wybitne na tawernie. Od razu widać moją złą naturę, bo jako jedynmemu mi się toto nuie podobałp. Jako jedyny tez postawiłem jedynke... Wiem, zniszczyłem średnia. Jestem okrutny. :twisted:
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Awatar użytkownika
Katarzyna
Majtek
Majtek
Posty: 109
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 19:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: Słupsk

Re: Anioł

Post autor: Katarzyna »

Szelmon, no to pojechałeś xD
hehehehehehhehe

Wiersz, hmmm "anioł o czarnych skrzydłach" to mnie nie trafił. Taki emo wiersz. Ale pisz dalej, ja lubię, jak ludzie sie poprawiają :)
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Anioł

Post autor: Szelmon »

Sihamaah pisze:Wiesz, Szelmon, może to się nie odbiło jakoś na wyglądzie zewnętrznym. Albo miał po prostu łagodniejsze momenty w tamtym okresie. Każdy to przechodzi inaczej, ale musi przejść, jeśli chce być dojrzałą jednostką.
Mi chodzilo o to, ze na tym zdjeciu udaje, ze nie chleje i nie jest glodny i zarosniety. xD
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: Anioł

Post autor: Neprijatel »

Wiersz to gniot. Kropka.
Szelmon, widzę, żeś faktycznie buńczuczny, ale może by tak na temat, co? ;) O wierszu? I z pomyślunkiem? :)
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Anioł

Post autor: Szelmon »

E ziomie, jak ma byc z pomyslunkiem to ja wysiadam xD Ja ew. moge napisac ze jest gowno wart ten wierszyk, ale tylko po to zeby juz spamu nie robic. Na wiecej mnie nie stac. Dupe komus obrabiac itp. to jeszcze spoko, ale zeby poezje komentowac... Juz uciekam :D
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Majtek
Majtek
Posty: 109
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 19:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: Słupsk

Re: Anioł

Post autor: Katarzyna »

Szelmon, Ty prostacki dresie :>
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Anioł

Post autor: Szelmon »

Dresie ok, ale nie prostacki! Ja mam dusze artystyczna! Kocham poezje. Oto dowod, ostatnio to poruszylo mnie do glebi:

Geju gleboki
ktorego tlokiem
nawet bawolim nie zmierzysz
wstan unies faje
popatrz jak staje
potem koledze sie zwierzysz

Zeby w pelni pojac potege tego wiersza, nalezy go sobie zanucic na melodie "Stepie szeroki".
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: Anioł

Post autor: Neprijatel »

Zupełny brak klasy.
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Anioł

Post autor: Szelmon »

Brak klasy? Naboga! Autor tej strofy to jednen z najbardziej uznanych tworcow mlodego pokolenia. Udzielil nawet niedawno wywiadu dla Vanity Fair. No i przy tym jest spoko ziom i co najwazniejsze jest z Opola!
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
ODPOWIEDZ