Piękna elfica

Ocena

1
6
43%
2
2
14%
3
3
21%
4
1
7%
5
1
7%
6
1
7%
 
Liczba głosów: 14
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Piękna elfica

Post autor: Deep »

O matko... To już nawet mój wierszyk o nodze był fajniejszy :P
Szkoda, że niżej niż jeden się nie da wystawić. No ale odważny kolega jest, że się nie bał krytyki ;)
.
komodor
Pomywacz
Posty: 71
Rejestracja: środa, 24 października 2007, 19:58
Lokalizacja: Białystok

Re: Piękna elfica

Post autor: komodor »

Cóż w wierszu mym starałem się stawiać przede wszystkim na innowacyjność, pisząc go w sposób śmiały, a przy tym dowcipny. Byłem ciekaw czy uda mi się napisać wiersz który będzie oddziaływał na ludzi w sposób taki, w jaki oddziaływał (nie pamiętam nazwiska, w każdym razie ten poeta(może ktoś wie z klasyki), który to do ukochanej pisał że będą ją robaki zżerały). Co do jednego jestem pewien- jest on bardzo oryginalny, o czym może chociażby świadczyć ilość osób które go przeczytała. Ach i jeszcze jedno- Z góry wkleił mi się tytuł ,,Piękna elfica", którego powinno tam nie być, albo powinien być, ale zdecydowanie nad wierszem. Wiem że tytuł jest najsłabszą częścią wiersza, ale zawsze była to dla mnie najtrudniejsza część wiersza.
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: Piękna elfica

Post autor: Neprijatel »

Jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to tylko prowokacja, na dodatek słaba :D
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
komodor
Pomywacz
Posty: 71
Rejestracja: środa, 24 października 2007, 19:58
Lokalizacja: Białystok

Re: Piękna elfica

Post autor: komodor »

Czym wobec tego wytłumaczysz tę popularność mego wiersza?
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Piękna elfica

Post autor: Sihamaah »

Prowokacja zadziałała ;)

Ja tam po Twoim wierszu nie jeździłem. Tak jak mówiłem - wywołam u mnie pewne uczucia (choć może nie z kategorii "zachwyt"). Tak to jest jak ktoś próbuje się w jakiś sposób wyróżnić :P Jeżdżą aż miło :P
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Re: Piękna elfica

Post autor: Jelcyn »

To co teraz powiem będzie dość radykalnym, może nawet przesadzonym stwierdzeniem, ale już od urodzenia mam niewyparzony język.
Drogi Komodorze, swego czasu Hitler i Stalin również byli popularni, co nie oznacza że byli dobrzy. Wg mnie Twój wiersz jest jak bardzo niesmaczny i tandetny obraz, który jest oglądany tylko dlatego, że przekroczył już wszelakie granice tandety i brzydoty. Ludzie czytają go, bo nie mogą uwierzyć, że takie coś mogło w ogóle powstać.
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Piękna elfica

Post autor: Brzoza »

A ja powiem tak: Patrząc na to że to jest wierszyk 'wymyśony' przez krasnoluda który powiedzmy siedzi w karczmie i myśli o krasnoludzkich dupach i patrzy na elficę to całkiem pasuje do klimatu pijanego rubasznego dwarfa. Ale to tyle. Ogółem wierszoklectwo i rymy jakieś góniane ( dwa razy się powtarza brody urody)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Piękna elfica

Post autor: Alucard »

komodor pisze:Cóż w wierszu mym starałem się stawiać przede wszystkim na innowacyjność.
Nie udało się. Wiersz jest tandetny jak setki innych pierdół.
komodor pisze:pisząc go w sposób śmiały, a przy tym dowcipny.
To twoja opinia. Jak widać nie trafiona
komodor pisze:Byłem ciekaw czy uda mi się napisać wiersz który będzie oddziaływał na ludzi w sposób taki, w jaki oddziaływał (nie pamiętam nazwiska, w każdym razie ten poeta(może ktoś wie z klasyki), który to do ukochanej pisał że będą ją robaki zżerały).
Masz pecha koleś. Trafiłes na forum na turpistę, fana kaskaderow literatury i poetów wyklętych. Przede wszystkim zas Wojaczka i Baudelaire'a (Bo to on nieuku o tym pisał) Jak mówiłem, błędem bylo porownywanie się do mistrza. Baudelaire był innowacyjny- ty jesteś niesmaczny. On był śmialy- Ty masz jakieś dziwne fantazje seksualne. On tworzył cos wielkiego- z ciebie póki co się wszyscy śmieję (I pada twój argument, ze z niego też. Jego krytykowano za śmiałosć. Ciebie za brak umiejętności pisania i glupotę). On byl wielki- Ty zenujący.
Uff, ale się wkurzyłóem
komodor pisze:Co do jednego jestem pewien- jest on bardzo oryginalny, o czym może chociażby świadczyć ilość osób które go przeczytała.
Bez urazy, ale oryginalny jak gowno na chodniku. Większosć zawiesi na nim wzrok.
komodor pisze:Wiem że tytuł jest najsłabszą częścią wiersza, ale zawsze była to dla mnie najtrudniejsza część wiersza.
Pocieszę CIę. Tytuł jest tak samo "doskonaly" jak wiersz.

Pozdrowienia. Kacper Alucard A.
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Re: Piękna elfica

Post autor: Neprijatel »

Jednego naszemu Poecie odmówić nie można. Faktycznie, takiej dyskusji nad tekstem to od dawna tu nie było :D Ja jednak dalej uważam, że to prowokacja, zwłaszcza, że pomyliłem się w moich przypuszczeniach co do wieku Poety - okazuje się, że to nie dwunastolatek, tylko chłop, co ma dwadzieścia jeden wiosen na karku. Tłumaczyć to można zatem albo prowokacją właśnie, albo pewnym opóźnieniem Poety ;)
Przyjąwszy wersję, że facet nie jest prowokatorem... najbardziej śmiałą spośród wszystkich twoich wypowiedzi - łącznie z 'wierszem' - była wypowiedź, w której stwierdziłeś, że napisałeś swój Liryk w sposób dowcipny :D
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Piękna elfica

Post autor: Phoven »

Wzieła mnie gorączka pourodzinowa ;P
komodor pisze:Cóż w wierszu mym starałem się stawiać przede wszystkim na innowacyjność, pisząc go w sposób śmiały, a przy tym dowcipny.
Mimo starań - zupełnie Ci sie nie udało.
komodor pisze: Byłem ciekaw czy (...)
Nie bądź wiecej ciekaw. Przynajmniej tego.
komodor pisze:Co do jednego jestem pewien- jest on bardzo oryginalny, o czym może chociażby świadczyć ilość osób które go przeczytała.
Nie no - to zdanie jest na pewno dowcipne i śmiałe - omal się nie sturlałem z krzesła. :D I proszę - nie nazywaj wtórnej tandety orginalnością - orginalna miernota próbuje się przynajmniej bronić pomysłem. "PE" takiej szansy nie dostała.
komodor pisze:Wiem że tytuł jest najsłabszą częścią wiersza
Tu już sie zupełnie nie zgodzę.
Jak to sie mówi - no future for you* & no future for me**.

*Jeśli nie nabierzesz do siebie pewnego dystansu.
**Jeśli dalej będe zmuszany do wrzucania swoich paru groszy do Polany - która coraz nudniejsza sie robi. ;P

Ps. Aluś - podpisywanie sie pod każdym komentarzem jest pretensjonalne - Nyano ma tu całkowitą racje ;>
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Piękna elfica

Post autor: Alucard »

Phoven pisze: Ps. Aluś - podpisywanie sie pod każdym komentarzem jest pretensjonalne - Nyano ma tu całkowitą racje ;>
Nienawidze Cię. :D Dałbyś mi spokój chociaz raz ;P
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
ODPOWIEDZ