MG poszukiwany/poszukiwana!

To miejsce gdzie będzie następowała rekrutacja do gry RPG na forum Tawerny RPG.
ODPOWIEDZ
Atanamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 179
Rejestracja: wtorek, 19 września 2006, 18:15
Lokalizacja: Z lasu
Kontakt:

Post autor: Atanamir »

Mistrzu to daj znać na gg a ugadamy się co do twojej sesji i myślę, że sobie poradzisz.
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Post autor: Kaczor »

tiaaa......ja tez chcetnie:) o ile jeszcze sie da:D
szturm
Mat
Mat
Posty: 426
Rejestracja: poniedziałek, 10 kwietnia 2006, 11:56
Numer GG: 8991900
Lokalizacja: sie wial szturmis? ^^
Kontakt:

Post autor: szturm »

A ja bym szukal mistrza, ktory by poprowadzil sesje z humorem. Moze jakas parodyjka badz satyrka na cos? Klimat... dowolny. wazne, zeby bylo smiesznie. jak to szlo... nie bawmy sie w erpega, pobawmy sie erpegiem. hmmm?
szturm! a nie Szturm -.-

Tim, tirim tim.


I think you're the same as me...
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Post autor: Artos »

Chmmm... cos zabawnego? Moznabyloby cos zrobic ;) daj mi pare dni a cos wymysle :D
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Visius
Majtek
Majtek
Posty: 133
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 14:09
Numer GG: 3705860
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: Visius »

Kurczę. Ale bym sobie pograł w jakąś sesję w realiach klasztoru Shaolin, albo Tybetańskich Mnichów. W każdym razie, coś w tym stylu, wiecie, łysi Zakonnicy z super mocą "Chi".

Może któremuś Mistrzowi Gry taka opcja się spodoba? Jak dla mnie, to taka sesja mogłaby być niesamowicie ciekawa i wciągająca. Długie opisy poświęcone przedstawieniu swojej medytacji. Egzystencjalne przemyślenia. Wyciszanie umysłu na każdym kroku. Nie poddawanie się emocjom, czynnikom z otoczenia. Próba swoich umiejętności gdzieś, na obcym terenie. Albo nierealne wizje u Przeora, w wyniku których klasztor poddany zostaje wielu morderczym próbom... Pozostaje tylko czekać. Ja swoją propozycję przedstawiłem.
Obrazek
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

RyldArgith pisze:Feurun 3.0 szukam graczy i MG
Tak jak w temacie szukam graczy ale i MG do sesji w Feurunie. Posiadam aktualnie podręcznik gracza i opis świata Forgotten edycja 3.0 Nie mam żadnego doświadczenia w mistrzowaniu, a i warsztat literacki zaniemógł troche. Wieć wolałbym uczestniczyć w sesji jako gracz. Na mistrzowanie nie mam na razie kwalifikacji i czasu. Ojciec kontroluje mnie i moge tylko 15 minut, góra 20 siedzieć przed kompem. Tak więc moge jedynie grać.
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Kurczę. Ale bym sobie pograł w jakąś sesję w realiach klasztoru Shaolin, albo Tybetańskich Mnichów. W każdym razie, coś w tym stylu, wiecie, łysi Zakonnicy z super mocą "Chi".
Klasztory podobały by mi się także, lecz niestety, zupełnie na nich się nie znam. Jeśli miałbym mistrzować, mógłbym poprowadzić bardzo dziwny scenariusz za czasów Vlada Tepesa w klasztorze na jeziorze Snagov.
Doi
Marynarz
Marynarz
Posty: 234
Rejestracja: sobota, 22 lipca 2006, 17:08
Lokalizacja: Z domu<Toruń :D >

Post autor: Doi »

.. może jest ktoś odważny kto poprowadzi sesje w klimatach 2 wojny światowej .. ja z wielką chęcią zagrałbym i myślę że nie tylko ja:D
Atanamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 179
Rejestracja: wtorek, 19 września 2006, 18:15
Lokalizacja: Z lasu
Kontakt:

Post autor: Atanamir »

Interesuje Cię front zachodni i uderzenie wojsk radzieckich na pozycję niemieckie nad Odrą w 1944 ?
Doi
Marynarz
Marynarz
Posty: 234
Rejestracja: sobota, 22 lipca 2006, 17:08
Lokalizacja: Z domu<Toruń :D >

Post autor: Doi »

Mi naprawdę obojętne ważne żeby działo to się podczas 2 wojny i żeby pod czas sesji można było użyć szarych komórek ... :D
Zorin
Marynarz
Marynarz
Posty: 279
Rejestracja: wtorek, 23 stycznia 2007, 17:00
Numer GG: 9606247
Lokalizacja: Z daleka
Kontakt:

Post autor: Zorin »

Doi--> Masz rację bo ja sobie z chęcią zagram taką sesję. Jak na razie grałem jedną taką, ale działa się w trochę późniejszych czasach a konkretniej w czasie wojny w Wietnamie. Sesja była bardzo krótka ale i tak mi się spodobała. Więc ja zagram z wielką przyjemnością jako jeden z licznych żołnierzy na polu walki. :D Jak coś to rezerwuję miejsce. O ILE OCZYWIŚCIE TO WYPALI. :wink:
Dum spiro, spero:)

Ambitosa non est fames.

Pozdrowienia Zorin! :D :D
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Post autor: scorez »

Emmm... *2 wojna światowa... ech... -_-' ale pomysły.* Ja może będę twórczy ale marzy mi się sesja coś a'la Hellsing, wampiry które walczą z potwornym nosferatu, albo cuś w tym stylu. Wampiry były by złe oczywiście. *Jejku, jej. Skąd ja biorę takie pomysły?* Wali głową w blat biurka, bo... tak po prostu TRZEBA!
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Ninerl
Bombardier
Bombardier
Posty: 891
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 02:07
Numer GG: 6110498
Lokalizacja: Mineth-in-Giliath

Post autor: Ninerl »

A ja chetnie bym pograła w Warhammmera, ale w klimacie dark fantasy i z dobrym MG (jak wiadomo, dla każdego co innego znaczy "dobry" :D ). Najlepiej gdyby MG uwielbiał też dręczyć postacie graczy np. zagrożeniem ich rodzin/mutacjami/ innymi rzeczami. Jednym słowem sesja raczej w przygnębiającym klimacie- brud, zło, chaos i słabi bohaterowie :wink: .

Albo kto by poprowadził sesję dla grupy kultystów różnych bóstw Chaosu ? Myślę, że byłoby ciekawie :wink: ... tylko czy byliby chętni, oto jest pytanie..
Jam jest Łaskawą Boginią, która daje Dar Radości sercom ludzkim; na Ziemi daję Wiedzę Wiecznego Ducha, a po śmierci daję pokój i wolność . Ani nie żądam ofiary, gdyż oto ja jestem Matką Życia, i Moja Miłość spływa na Ziemię.
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Post autor: Kaczor »

wiecie co? marzy mi sie sesja w realiach Wiedzmina. tylko nie wiem jak by to bylo z graczami i mg ktorym z pewnoscia nie bede:)
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
Alrikus
Marynarz
Marynarz
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 10:27
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: Alrikus »

Ja też mógłbym zagrać w Wiedźmina. Ale nie chcę być MG
Obce lasy przemierzam, serce szarpie mi krtań!
Nie ze strachu - z wściekłości, z rozpaczy!
Ślad po wilczych gromadach mchy pokryły i darń,
Niedobitki los cierpią sobaczy!
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Post autor: Kaczor »

to mamy 2 graczy. ale MG trzeba skombinowac. chetni?
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
Isengrim Faoiltiarna
Bombardier
Bombardier
Posty: 692
Rejestracja: niedziela, 11 grudnia 2005, 17:49
Numer GG: 2832544
Lokalizacja: The dead zone

Post autor: Isengrim Faoiltiarna »

Jako gracz piszę się na Wiedźmina. MG nie będę, bo nie mam predyspozycji ani ciekawej przygody do poprowadzenia.
"Beg for mercy! Not that it will help you..."
Hoist the banner high!! For Commoragh!
ODPOWIEDZ