Nasze Xywki

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Nasze Xywki

Post autor: Grim »

Heh :). Dziękuję za info. Teraz widzę, że moja ksywa pasuje do mnie jak najbardziej. No, moża poza norweskim jej znaczeniem, tak nieskromnie się pochwalę :).
For Honor & BIG Money!
Hiro
Marynarz
Marynarz
Posty: 374
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 14:16
Numer GG: 5761430
Lokalizacja: Tam gdzie Tzeentch mówi dobranoc

Re: Nasze Xywki

Post autor: Hiro »

Tak szczerze mówiąc to ten nick pojawił się nie wiadomo skąd ale jest podstawą loginu do miliona niepotrzebnych stron. Pamiętam tylko, że było to proponowane imię do jakiegoś cRPG (chyba, ale tu znów nie jestem pewien) i w sumie to całkiem spodobał mi się ten nick. Od razu mówię, że nie ma on nic wspólnego z żadnym serialem telewizyjnym (bo już ktoś się o to pytał mnie :P)!

Jeszcze mógłby być mój nick nr 2 czyli Hirokana, ale w sumie jest on tylko dłuższy. W życiu nikt mnie tak nie nazywa :).
Obrazek
Canaris
Majtek
Majtek
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 6 września 2007, 11:10
Numer GG: 4053357

Re: Nasze Xywki

Post autor: Canaris »

hmm moja ksywa jest szczegółowo opisana na wikipedi :P:P wpiszcie to sie dowiecie :p
A gdy Aleksander ujrzał ogrom swego imperium , gorzko zapłakał albowiem nie było już nic do podbicia .
Obrazek
Lilith Af
Pomywacz
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek, 31 grudnia 2007, 16:50
Numer GG: 0

Re: Nasze Xywki

Post autor: Lilith Af »

Lilith:Od pierwszej Kobiety na ziemi.Lilith była przed Ewą Jahwe stworzył Adama z popiołu i z gliny,z tych samych rzeczy Jahwe stworzył Lilith.Więc Lilith uważała sie za równą Adamowi co mu sie nie podobało więc Jahwe ją wyrzucił z Raju.
W wierzeniach ludowych Lilith uosabnia wszystkie złe cechy kobiety

Af:Według mitologi hebrajskiej Anioł Gniewu(z tyłu ,,Siewcy Wiatru" było :smile:)

P.S.NIE JESTEM DZIEWCZYNĄ!!!
"Jest tylko jedna droga do śmierci dla zawodowego żołnierza: od ostatniego naboju w ostatniej bitwie podczas ostatniej wojny." George Patton
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Nasze Xywki

Post autor: Ravandil »

Lilith Af pisze: P.S.NIE JESTEM DZIEWCZYNĄ!!!
Sam się prosiłeś o takie posądzenia, prosząc o taki nick i dając sobie dziewczynkę na avatar :D Teraz się będziesz tłumaczyć...

Btw. Czy mi sie wydaje, czy mam najczęściej (lub prawie najczęściej) przekręcany nick na forum? Byłem już Racandilem, Revandilem, Ravandillem, Revandii'm i kto wie czym jeszcze. A tym czasem mój nick jest prosty jak konstrukcja cepa, z JEDNYM "l" na końcu ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Nasze Xywki

Post autor: Sihamaah »

Rev... Row... Ravanid pisze:Czy mi sie wydaje, czy mam najczęściej (lub prawie najczęściej) przekręcany nick na forum?
Znam ten ból :| Mnie niektórzy nazywali Schimachem, co szczególnie boli przez pewnie skojarzenia, a ja bynajmniej problemów psychicznych nie mam. No, przynajmniej raczej nie takiego pokroju :P

Toteż możecie mówić mi Sih ;)
Ostatnio zmieniony piątek, 2 maja 2008, 23:15 przez Sihamaah, łącznie zmieniany 1 raz.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Kruk
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: sobota, 17 lutego 2007, 23:28
Numer GG: 5250226
Lokalizacja: Trochę tu, więcej tam

Re: Nasze Xywki

Post autor: Kruk »

Hmmm... Bo lubię kruki? :smile: Za ich inteligencję (nie przypisuję sobie tej cechy) i długowieczność (a tej... czas pokaże, hehe). I właściwie tyle.
Prosta i nie ma obawy, że ktoś przekręci.
W życiu codziennym mówią na mnie najczęściej albo po imieniu, albo per 'Jezus'/'Dżizus'. Nie pytajcie dlaczego, bo nie jestem w stanie odpowiedzieć.
Sex, Drogen und Industrial
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Nasze Xywki

Post autor: Brzoza »

Refundus, Szabatas słuchajcie - odpowiedź na Wasz problem z przekręcaniem Waszych nicków jest prosty:

Wystarczy nie wybierać dziwnych pseudofantasymrocznodndwarhammernicków. Bo wystarczy żeby ktoś się nazwał Garrett a już będzie: Gareth, Garret, Garett, Garretth....
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Nasze Xywki

Post autor: Sihamaah »

Brzoza, przecież sama miałaś problemy z ksywką :P To się nie mądrz. A skrót Sih póki co funkcjonuje i to dobrze.

Kurde, dodam jeszcze, że to "Ravanid" w cytacie na górze to już błąd niezamierzony. Sorry... chwila, sprawdzę... Ravandil :P
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Nasze Xywki

Post autor: Brzoza »

Sihamaah pisze:Brzoza, przecież sama miałaś problemy z ksywką :P To się nie mądrz.
Ale nikt nie mylił literek w moim nicku :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Adamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 329
Rejestracja: wtorek, 18 marca 2008, 19:18

Re: Nasze Xywki

Post autor: Adamir »

Mój nick to imię z dodaną końcówką, żeby tak elficko brzmiało. ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 14 lipca 2008, 17:49 przez Adamir, łącznie zmieniany 1 raz.
[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]Obrazek[/url]
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Nasze Xywki

Post autor: Ravandil »

Sihamihamah pisze: Kurde, dodam jeszcze, że to "Ravanid" w cytacie na górze to już błąd niezamierzony. Sorry... chwila, sprawdzę... Ravandil :P
No super :? Może sobie dam w podpis taki wielki baner? :D Albo zmienię nick na hmm... XXX... albo samo X. Trudno będzie przekręcić :D

@Brzoza - Twoje problemy z nickiem były porównywalne... W przeciwnym razie wywaliłbyś z podpisu to "Jestem facetem", a raczej byś nie musiał go tam wstawiać ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Nasze Xywki

Post autor: Craw »

Juz kolejna osoba z laska na awatarze i pisiorem miedzy nogami... Kurde, za niedlugo nie bede wiedzial kto facet a kto baba...

Moze administracja pomyslalaby o jakims specjalnym polu, w ktorym wybiera sie swoja plec?
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Re: Nasze Xywki

Post autor: Falka »

Craw pisze:Moze administracja pomyslalaby o jakims specjalnym polu, w ktorym wybiera sie swoja plec?
A po co? Na randki chcesz się tutaj umawiać? :P
IMO taki ficzer jest zbędny.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Nasze Xywki

Post autor: Keyhell »

Najczęściej przekręcane nicki na forum?

Bleh. Mnie już ciarki przechodzą jak co druga osoba nazywa mnie Kehyel, albo Keyhhel. Często zdarza się też Keyheel. A przecie to proste jest. ;)

I byłbym za zaznaczaniem płci.

Wstydzę się tego... To jest mój wstyd i powód depresji z dzieciństwa. Zawsze się bałem, że jak się wyda zostanę wyśmiany.... Ja nie wiem czy Mekow to facet czy kobieta!!!!! ;) Hmmm... docierają do mnie sprzeczne informacje...
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Nasze Xywki

Post autor: Phoven »

Ale nikt nie mylił literek w moim nicku :mrgreen:
Taa.. to był dopiero szok - odkryć, ze nie jesteś fajną laską z Gdańska tylko niemal 20 letnim skinem.. choć też z Gdańska. :D
A po co? Na randki chcesz się tutaj umawiać? :P
Ekhem.. Dlaczego nie, przecież wszyscy wiedzą, ze fani rpg/fantasy tacy pociągający.*
Wstydzę się tego... To jest mój wstyd i powód depresji z dzieciństwa. Zawsze się bałem, że jak się wyda zostanę wyśmiany.... Ja nie wiem czy Mekow to facet czy kobieta!!!!! Hmmm... docierają do mnie sprzeczne informacje...
Wg relacji kilku świadków: facet. :P

*http://gry.onet.pl/1,6,8,42735073,11797 ... forum.html
thx4blacks offkoz :P
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Nasze Xywki

Post autor: WinterWolf »

To ja się zaczynam cieszyć, że mam zwierzątko w avatarze. Zawsze mogę powiedzieć, że to wilczyca :P
Ale fakt, popieram Crawa, że to by się przydało... Wiele nicków jest mylących (vide Brzoza - sztandarowy już przykład :P mój zresztą też...).

A ciekawe, że człowiek mieniący się Kluczem_Do_Piekła (lub też czymś w ten deseń) zwany jest przez niektórych zwany jest też Kluczem_Do_Obcasa... A może to jakieś ukryte znaczenie? ;)

U Siha mam problem z podwójnym "a". Nigdy nie wiem które to :P

Ravandila moim zdaniem ciężko przekręcić...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
ODPOWIEDZ