Sprawdź kim jesteś!

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
ODPOWIEDZ
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Post autor: Zaknafein »

Sztyletów też brakło. Albo nie zauważyłem. Były czy też ich nie było? a w dodatku dali możliwości odpowiedzi dla piromana(FIRE FIRE FIRE FIRE FIRE FIRE FIRE FIRE FIRE FIRE FIRE itp.) ale pomineli inne dewiacje(czy jak to sie tam...). Co jak ktoś na przykład jest maniakiem bananów? tam nie bylo takiej mozliwości...


A co do ukrytej dobroci, to może coś w tym jest... A może... wcale nie jest ukryta...?
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ja odpowiedziałem: nie potrzebna mi broń, zniszczę Ciebie moim umysłem :twisted:. A co do dobrych serc, jest mhrok lajtowy - czyli ponurodobry i mhrok Muhahaha czyli chaos :twisted: przynajmniej wg mnie :D
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Pominęli nekrofilię :/ To dopiero bylibyście mroczni :P Ja tez dałem umysł na walkę, ale chodziło mi bardziej o sztuki walki, w której umysł odgrywa nadrzędną rolę :P (Czego twórcy zapewne nie uwzględnili) :D
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Post autor: Zaknafein »

Ja dałem powietrze, drzewa i wiewiórki, czy coś takiego, a i tak mialem AoD. czy to nie z deka dziwne?
Aer
Pomywacz
Posty: 34
Rejestracja: niedziela, 2 kwietnia 2006, 19:13

Post autor: Aer »

Mam tak, że tam są może 2, może 3 rodzaje postaci :D To się wysilili :wink:
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

To jest przynajmniej po polsku ^^. A coś z mrocznymi wiewiórkami musi być, bo wyszedł mi "wampir" :D
http://quizilla.com/users/silene/quizze ... F(fantasy)

Jestes Wampirem. Stworzeniem mrocznym budzacym lek. Prawdopodobnie zrodziles sie wypijajac krew innego Wampira i podobnie jak twoj stworca zywisz sie nia. Jestes istota umarla, kochasz widok krwi, ale i muzyke, piekne przedmioty, tudziez ludzi, elfy(itd) oraz sex, wszystkie te rzeczy maja za zadanie oslodzic ci wieczne zycie. Zyles kiedys, wiec poznalez co to bol i milosc, teraz juz umarles i nie musisz przejmowac sie przyziemnymi sprawami, jestes wolny.
To, ze umarles wcale nie oznacza, ze nie czujesz. Odczuwasz jak kazde inne stworzenie smutek i rozpacz(czesto jest to zwiazane z tym kim sie stales), ale i radosc. Milosc jest zagadka, nie wiadomo czy poznasz ja, ale jest to watpliwe, jesli jednak to sie stanie bedziesz cierpiec po jej stracie...

3631 other people got this result!
This quiz has been taken 12306 times.
30% of people had this result.
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Aer
Pomywacz
Posty: 34
Rejestracja: niedziela, 2 kwietnia 2006, 19:13

Post autor: Aer »

Jestes Aniolem. Stworzeniem z wielkimi bialymi skrzydlami, na ktorych swobodnie mozesz zlatywac do nieba, ale i na ziemie, by pomagac ludzia. Uwielbiasz sprawia innym pryjemnosc i zawsze jestes gotowa im pomoc. Bez watpienia kohasz zycie. Masz mnustwo przyjaciol, z ktorymi uwielbiasz przebywac. Uwazaj, nic nie trwa, a gdy zabraknie twoich najblizszych czy dasz sobie rade sama?


827 other people got this result!
This quiz has been taken 12307 times.
7% of people had this result.

Nic nie zmienione. Literówki i ortografia orginalna. Nieźle :wink:
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Post autor: Zaknafein »

Jestes Elfem, dzieckiem natury. Isota pozornie wygladajaca na bardzo krucha i delikatna, niekiedy wolisz za takiego uchodzic, ale potrafisz niezle wladac lekka bronia, a co najwazniejsze lukiem. Mimo to twoim najwiekszym atutem jest magia czerpiaca swoja sile z przyrody. Czcisz nature. Twoj lud znany jest z wielkiej madrosci, ktora chetnie poglebia o nowe doswiadczenia. Kochasz marzyc i spedzac czas na lonie natury. Jako Elf nie lubisz Krasnoludow, ktore w twoim mniemaniu nie sa dosc rozgarniete i sa stworzone jedynie do wysilku fizycznego. Masz paru zaufanych przyjaciol i gdy jestes z nimi mozesz osiagnac wszystko! Moze czas sprobowac zrobic cos samodzielnie?


3250 other people got this result!
This quiz has been taken 12312 times.
26% of people had this result


Obrazek<---obrazki niestety nieciekawe :?


Wydaje mi się, że ten quiz bazuje głównie na cytatach....
Aer
Pomywacz
Posty: 34
Rejestracja: niedziela, 2 kwietnia 2006, 19:13

Post autor: Aer »

A jakie są wasze duchy :D

Duch cial niebieskich. Uwielbiasz obserwowac ludzi. Jako osoba towarzyska i zyczliwa zjednujesz sobie przyjaciol gdziekolwiek pujdziesz. Jestes wszechstronnie uzdolniony. Jestes bardzo otwarta na nowe znajomosci, ale wiesz, ze prawdziwe piekno kryje sie w duszy, wiec nie zaufasz czlowiekowi od razu, pierw musisz go poznac.


3016 other people got this result!
This quiz has been taken 8464 times.
36% of people had this result.
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Post autor: Zaknafein »

hehe, miałem ten sam... a profesja?

Ja miałem barda. Coś w tym jest, zwykle gram bardami.

"Bard jest lotrzykiem, ale znacznie rozni sie od zlodzieja. Jego sila jest wdziek i urocza osobowosc. Z ich pomoca oraz z pomoca dowcipow kroczy przez swiat. Jest utalentowanym muzykiem i chodzacym magazynem plotek, opowiesci i wiedzy. Uwielbia przebywac w towarzystwie bohaterow(i zloczyncow), by moc z pierwszej reki opisac ich heroiczne dokonania(badz tez niegodziwe czyny). Wie nieco o wszystkim co spotka na swojej drodze. Zna sie wlasciwie na wszystkim, ale w niczym nie jest mistrzem. Ma miedzy innymi dostep do wyspecjalizowanych umiejetnosci lotrzyka i wlasciwie nie maja sobie rownych, jesli chodzi o wiedze na temat magicznych przedmiotow. Wielu bardow to lajdacy, ale mimo to ich opowiesci i piesni sa z radoscia witane niemal wszedzie. Bardowie czesto sluza za negocjatorow, poslancow, zwiadowcow i szpiegow. Moga poslugiwac sie zakleciami bez koniecznosci odbywania zmudnych studiow, gdyz ich magia opiera sie na urokach i iluzjach. Bardowie potrafia rowniez za pomoca piesni dodac sobie i sojusznika sil i odwagi. "
Aer
Pomywacz
Posty: 34
Rejestracja: niedziela, 2 kwietnia 2006, 19:13

Post autor: Aer »

Paladyni to szlachetni prawi rycerze symbolizujacy wszystko co dobre i prawe. Bardzo powaznie podchodza do swojego zycia i nawet najprostrze zadania stanowia dla nich sprawdzian, okazje do wykazania sie odwaga, nauczenia sie nowej taktyki i czynienia dobra. Ci cnotliwi wojownicy ciesza sie boska ochrona przed ranami, chorobami istrachem. Wraz se swymi sojusznikami moga korzystac z uzdrowicielskiej mocy. Boska energia prowadzi ich takze w walce, sprawiajac, ze sa wyjatkowo skuteczni w starciach z Nieumarlymi i istotami z innych sfer.


237 other people got this result!
This quiz has been taken 4889 times.
5% of people had this result.


Po wszystkich testach wyszło mi: anioł, duch ciał niebieskich i paladyn. Chyba nie pasuję do mhrocznej tawerny :wink: Chyba, że powstanie niebiańska tawerna :D
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

fds pisze:To jest przynajmniej po polsku ^^. A coś z mrocznymi wiewiórkami musi być, bo wyszedł mi "wampir" :D
http://quizilla.com/users/silene/quizze ... F(fantasy)
Chyba masz rację co do tych wiewiórek - też mi wyszło, że jestem wampir... Co jest całkowitą nieprawdą, bo nie jestem ani trochę mroczna - dzisiaj się na blond zafarbowałam :D
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Zirael
Majtek
Majtek
Posty: 116
Rejestracja: środa, 28 grudnia 2005, 17:38

Post autor: Zirael »

Ale mi wyszła :D
You are a water goddess!

You love the water, plain and simple. You love all things beautiful, and you feel at home in the water. You are usuallt calm, and dislike chaos, and change.

color: blue, purple
lyrics: "I know you hear me...I can taste it in your tears. Holding my last breath ssafe inside myself, are all my thoughts of you sweet raptured light> It ends here tonight."


7827 other people got this result!
This quiz has been taken 52062 times.
15% of people had this result.

muahahaha
http://s10.bitefight.pl/c.php?uid=22423
http://www.zirael.fora.pl
A BAZYLe wcale nie są złe :wink:
[Tylko bardzo złe - dop. BAZYL]
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

oh mein Gott, znow sie zaczela mania quizow :/

Rasa: elf (to sie chyba powiesze -- --")
Jestes Elfem, dzieckiem natury. Isota pozornie wygladajaca na bardzo krucha i delikatna, niekiedy wolisz za takiego uchodzic, ale potrafisz niezle wladac lekka bronia, a co najwazniejsze lukiem. Mimo to twoim najwiekszym atutem jest magia czerpiaca swoja sile z przyrody (a ja podalem ze mroku -- --"). Czcisz nature (ta, jasne). Twoj lud znany jest z wielkiej madrosci, ktora chetnie poglebia o nowe doswiadczenia. Kochasz marzyc i spedzac czas na lonie natury. Jako Elf nie lubisz Krasnoludow (a wlasnie ze lubie :)), ktore w twoim mniemaniu nie sa dosc rozgarniete i sa stworzone jedynie do wysilku fizycznego. Masz paru zaufanych przyjaciol i gdy jestes z nimi mozesz osiagnac wszystko! Moze czas sprobowac zrobic cos samodzielnie?

Moje komentarze do testu z rasa:
- potrzebny slownik
- kto daje cytaty z man'o'gaya? -- --"


Co do ducha:

Duch wody. Masz talent do obiektywnego oceniania, bo nie przeszkadzasz by emocje ci przeszkadzaly, to daje ci zdolnosc staniecia poza soba i wzniesienia sie ponad zwykla ludzka slabosc. Cierpliwosc nie jest twoja mocna strona, za to wrazliwosc na pewno.

Czuje sie wyruzniony, cale 3% cos takiego uzyskalo ^^

A zostac powinienem... bardem (chyba blaznem :P) No nic, w sumie ciekawie :) Tyle ze autor(ka) cos sie upail(a) na cechy opisujace mnie :P

A tak w ogole se pogladalem dzisiaj "Darie" i mnie nieco zainspirowala :D
Uciekinier
Marynarz
Marynarz
Posty: 169
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2006, 22:13

Post autor: Uciekinier »

Test ducha:

"Duch nieznanego. Jestes prawdziwa zagatka! Czy ktos wogole cie zna, tak naprawde?"

Tylko 181 (tj. 2%) ludzi osiągneło ten wynik :D

Rasa: Anioł, który uciekł z nieba... (jak to brzmi)
Profesja: Czarownik (a ja myślałem, że jestem dobry niczym paladyn :P )
Wciąż mnie ścigają!
Yacek
Marynarz
Marynarz
Posty: 343
Rejestracja: wtorek, 10 stycznia 2006, 17:54
Numer GG: 6299855
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Yacek »

Jestes Demonem. Istota najsilniejsza po swym stworcy Szatanie istota zla. Byles taki zawsze, nie wiesz co to milosc, nie wiesz co to wspolczucie. Najwieksza radosc sprawia ci patrzenie na agonie i cierpienie innych, czujesz sie wtedy zrealizowany. Kochasz wojny i rozlew krwi. Nie masz przyjaciol, bo nie chcesz ich miec, o ile sa jakies przychylne ci istoty sa to jedynie sprzymierzency, ktorych bez skropulow wykorzystasz jako przynete lub tarcze. Uwielbiasz rywalizacje totez masz wrogow zarowno wsrod dzieci swiatla jak i mroku. Wszystko czego pragniesz to byc wolnym, moc niszczyc i pisac sie w gore by by jak najblizej swego pana i stworcy, Szatana.

Chyba będę wpisywał to do swojego CV :twisted:
Ostatnio zmieniony niedziela, 9 kwietnia 2006, 08:27 przez Yacek, łącznie zmieniany 2 razy.
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Rasa

Jestes Elfem, dzieckiem natury. (No dobra... :P)Isota pozornie wygladajaca na bardzo krucha i delikatna (haha :D muszę to powiedzieć na treningu :)), niekiedy wolisz za takiego uchodzic, ale potrafisz niezle wladac lekka bronia (no dwie maczety to jest to!), a co najwazniejsze lukiem (chyba beribau - instrumentem zrobionym z kija wygieto w łuk i rozpiętej na nim struny :P). Mimo to twoim najwiekszym atutem jest magia czerpiaca swoja sile z przyrody (Magya - i to praktykowana przez lata ćwiczeń). Czcisz nature. Twoj lud znany jest z wielkiej madrosci, ktora chetnie poglebia o nowe doswiadczenia (szczególnie z kobietami):twisted: . Kochasz marzyc i spedzac czas na lonie natury (Prawda!). Jako Elf nie lubisz Krasnoludow, ktore w twoim mniemaniu nie sa dosc rozgarniete i sa stworzone jedynie do wysilku fizycznego (No ktoś musi odwalać czarną robotę...). Masz paru zaufanych przyjaciol i gdy jestes z nimi mozesz osiagnac wszystko! Moze czas sprobowac zrobic cos samodzielnie? (Np. sex solowy :P)

Duszek

Duch wiatru. Chcesz byc wolna i niezalezna! (Cholera, skąd oni wiedzą, że jestem CoBietą? O.o)Nikomu nie uda sie Ciebie zatrzymac, bo nie pozwolisz na to (Bensao + palce w oczy :evil: ). Jesli poczujesz, ze ktos chce zarzucic na ciebie sidla by cie spetac i zatrzymac, spakujesz waliski i uciekniesz (Jednakże duch capoeiry - malicia - nakazuje mi wrócić i rozwiązać problem. Np. przy użyciu pułapki :P). Powazny, dazysz do obranego celu(ale nie po trupach).


Profesja

Wojownicy moga zajmowac sie roznymi rzeczami, poczawszy od sluzbie w wojsku, az po prace dla lokalnego swiata przestepczego. Niektorzy z nich postrzegaja przyrode jako sposob na szybie zdobycie bogactwa, inni wykorzystuja swoje zdolnosci, aby chronic niewynnych. Wojownicy maja najwiekszy potecjal bojowy. Rygorystyczne szkolenie w walce zapewnia im podczas rozwoju duzo dodatkowych atutow.
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
ODPOWIEDZ