Nasze Xywki

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Moja ksywa też jest gdzieniegdzie zajęta, znalazłem BLACKSouLa który pisze wiersze (również Patryk w dodatku :D) i jakąś dziewczynę, która ma ksywę BLACKSouL :D.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Z moim nickiem, to się tylko (oprócz mnie) raz spotkałem. To się znaczy nie spotkałem się, bo poprostu ktoś mnie się pytał, czy nie jestem tym LODem z tego i tego forum. Nie byłem nim. 8)
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

Ja nie mam takiego problemu. Tylko tu używam mojej prawdziwej ksywki, Na wszystkich innych forach itp jzwe się DAVIK KAAN!
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
Gisher
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 13:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: z buszu :)
Kontakt:

Post autor: Gisher »

O ile pamiętam Gisher nazywa się jeden ze Szczurów z powieści Andrzeja Sapkowskiego. Podoba mi się 8) (IMIĘ! I nie Andrzej:P) .

Kiedyś był Micai (ale dawno).
Hakuna matata!
Luke76
Majtek
Majtek
Posty: 86
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2006, 21:02
Lokalizacja: Ashenvale, ew. California Petrykozy :)
Kontakt:

Post autor: Luke76 »

Hmm, a Luke76 powstał od tego, że mam na imię Luke (przekładając na polski i nie chodzi o imię Lucek), a będąc jeszcze dziewięcioletnim chłopczykiem zakładałem konto mailowe. No i tak się jakoś dziwnie złożyło, że ani Luke, ani Luke5, ani Luke18, ani nawet Luke75 nie było wolne, więc wykorzystałem Luke76. Proste, prawda? Ale się przyjeło i jest ok. Ostatnio dzięki znajomemu magowi, i niech Innos oświetla jego drog, zostałem ochrzczony Luke. Różnica? Wymowa, bo się mówi po prostu Luke :)
per aspera ad astra... *Seneca*
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

[Dla odświeżenia wątku]

Zbulwersowałem się! Zostałem porównany do NIGGERSpiriT! Mam głos przez skype jak czarny, ale to nie powód do takich rzeczy!

Postanowiłem zmienić nicka forumowego na Czarny_Spirytus (o ile Falka to zrobi) a nick "oficjalny" będzie skrócony do BLACKs.
Isengrim Faoiltiarna
Bombardier
Bombardier
Posty: 692
Rejestracja: niedziela, 11 grudnia 2005, 17:49
Numer GG: 2832544
Lokalizacja: The dead zone

Post autor: Isengrim Faoiltiarna »

Gisher pisze:O ile pamiętam Gisher nazywa się jeden ze Szczurów z powieści Andrzeja Sapkowskiego. Podoba mi się 8) (IMIĘ! I nie Andrzej:P) .

Kiedyś był Micai (ale dawno).
On zwał się Giselher chyba ;) W każdym razie byłeś blisko :)

Pochodzenia mojej ksywki nie trzeba chyba wyjaśniać :) Dla kompletnych heretyków, czyli tych, którzy nie czytali Sagi: Isengrim Faoiltiarna to sławny, legendarny wręcz przywódca Scoia'tael-elfiej partyzantki :) Lubię go za pomysłowość przy torturowaniu jeńców, odwagę, a przede wszystkim za to, że dożył do końca Sagi :)
"Beg for mercy! Not that it will help you..."
Hoist the banner high!! For Commoragh!
makk
Tawerniany Zabójca Trolli
Tawerniany Zabójca Trolli
Posty: 425
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 23:10
Numer GG: 6386578
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Post autor: makk »

Ja zawsze byłem Tajfunem ze względu na to, że mimo korpuletnej postury na 60m w sredniej szkole 9.3 sekundy wyciągałem. Ale ksywka się zmieniła po tym jak zacząłem graffity malować i potrzebowałem taga. No i tak się złożyło, że Makk było fajnym skrótem od mego imienia MACieK i tak juz pozostało na lata, nawet w dowodzie mam tagowy podpis MAKK. :D
Obrazek Obrazek
Hope is the first step on the road to disappointment.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

A moja ksywa to imię jednego z bogów występujących w mitologii germańskiej. Heimdall to bóg światła, strażnik Asgardu (siedziby bogów- Asów), który widzi na 1000 metrów i słyszy jak trawa rośnie. Jego śmiertelny wróg to Loki- Pan Zła (BAZYL?). Dlaczego akuarat takiego nicka wybralem? Bo... fajnie brzmi :wink: . Po prostu postanowilem, że musi to być jakaś postać z mitologii wikingów, no i padło właśnie na Heimdalla.
...
Prentki
Majtek
Majtek
Posty: 131
Rejestracja: środa, 25 stycznia 2006, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Prentki »

Moja ksywka wiąże się ze starymi dziejami i graffiti. Niepodobał mi się zapis z "Ę", więc zamieniłem to na "EN", a "T" jakoś samo doszło. Do tego kiedyś z kumplami ze szkoły mieliśmy manie naśmiewania się z wyrazów o nietypowej wymowie "Pręęędki, Chyży" Jakoś tak przyjąłem.
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Kurde, sami graficiarze normalnie. Ja, jak malowalem graffiti to podpisywalem sie Ralf, sam nie wiem dlaczego. Krótkie bylo i dobrze wygladalo jako tag.
Moja ksywe w Tawernie sam sobie wymyslilem :D Tak naprawde nikt tak mnie nigdy nie nazywal. Szelmon to byla postac z opowiadania ktore kiedys popelnilem, i jest to hybryda mojego imienia i slowa szelma ( jakby trudno sie bylo domyslic :wink: ). Zeby bylo smiesznie, to teraz ludzie zaczynaja tak do mnie mowic. Glownie ci ktorych poznalem dzieki Tawernie, ale tez spora czesc moich starych znajomych. Po prostu na potrzeby listy dyskusyjnej zmienilem w skrzynce podpis z imienia i nazwiska na Szelmon, wiec teraz kazdy dostaje maile od Szelmona. Kurde, ostatnio nawet moj ojczulek tak mnie nazwal :D
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Nie narzekaj, do mnie rodzinka mojego lubego sie po ksywce zwraca -_-" Dla nich jestem Falka i zupelnie jakbym imienia nie miala... Nie zeby to mi przeszkadzalo, ale tak dziwnie jakos ;)
Za to na mojego lubego nikt, poza jego znajomymi, nie wola po ksywce. Ba, nawet ja tej ksywki nie uzywam, bo mi jakos tak... niezrecznie ja na glos mowic ;) No bo Kornel pisane przez 'p' zamiast 'k' nie brzmi dobrze, prawda? ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Alez ja wcale nie narzekam! Przeciwnie, ciesze sie. Nigdy nie mialem ksywy, a teraz na starosc mi sie jedna trafila :wink:
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Prentki
Majtek
Majtek
Posty: 131
Rejestracja: środa, 25 stycznia 2006, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Prentki »

Do mnie zaś moja właśna rodzina mówi czasem po ksywce. "Prentki - śmieci są do wynoszenia". Albo jak widzą, że jest jakiś mur pomalowany to zawsze się przyglądają i: "Prentki, Prentki... a nie - tutaj nie ma"
Isengrim Faoiltiarna
Bombardier
Bombardier
Posty: 692
Rejestracja: niedziela, 11 grudnia 2005, 17:49
Numer GG: 2832544
Lokalizacja: The dead zone

Post autor: Isengrim Faoiltiarna »

Falka pisze:Nie narzekaj, do mnie rodzinka mojego lubego sie po ksywce zwraca -_-" Dla nich jestem Falka i zupelnie jakbym imienia nie miala...
Do mojego wujka żona mówi po ksywce :) Więc nie jesteś sama...
"Beg for mercy! Not that it will help you..."
Hoist the banner high!! For Commoragh!
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Do mojego kumpla również wszyscy mówią po ksywce a w dodatku połowa z nich nie wie jak ma na imię więc nie narzekać
.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Force ray - od czystej, anihilujacej, wibrującej mocy która czesto była do dyspozycji moich postaci w RPG.
Major Zehman (ET) - Zehman ukradłem od jednego gracza w ET ponad rok temu :D ; Major bo często zdobywam majora.
gruby kiedyś wazyłem z 95 kg i byłem szerszy niz wyższy :D Teraz mam 74 kg i 179 cm. A te palanty z osiedla nadal na mnie "gruby" wołaja. Ta ksywa zostanie mi na całe życie...
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ