Użytkownicy Forum

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
ODPOWIEDZ
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Bez jakich osób nie wyobrażam sobie forum? Przez ludzi, którzy go tworzą. Kto go tworzy? Ci którzy o niego dbają lub piszą.

Ja tam w większości pamiętam stare ekipy, które tu głównie pisały:
Bazyl, Falka - niezmienni do dziś
Mad Phantom
laRy
fds
Villemo - dobra laska swoją drogą z niej była :P
CoBieta
Solarius Scorch
Khazar

Tam jeszcze ich wielu było. Ale oni swego czasu dużo pisali i siedzieli na forum. Teraz w większości siedzą cicho bądź ich nie ma, jak i ja w milczeniu czytam większość postów. 8)
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

No to i ja się wypowiem:
BAZYL, wiadomo, bez niego to forum byłoby zupełnie inne (pomijając fakt, że pewnie w ogóle by go nie było :wink: ).
Falka, dość łagodna jak na admina, czasem ma zapędy spamerskie :P . Poza tym bardzo lubi się chwalić.
Ravandil, na początku niepozorny, rzucał tylko co jakiś czas kfiatki. Za to potem się rozkręcił mocno rozkręcił, pamiętam nasze dyskusje w cRPGc.
Deep i Force ray, koledzy po fachu :wink: . Chociaż tego drugiego coś na forum ostatnio nie widać.
AC i Eglarest, ludize którzy stworzyli chyba największy spamfest w historii forum. Przebili tym wszysko co wydarzyło sie na forum za moich czasów. Klonera niestety nie pamiętam, chociaż czytając stare posty widać czego się można po nim spodizewać.
Phoven, za to że jego wypowiedzi stoją na dość wysokim poziomie.
BLACKs, pomimo posądzania go o spamerstwo jego posty nie wyglądają jak posty typowych spamerów, chociaż ostatnio na forum go nie widać.
...
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

to i ja zaczne wymieniac za co ludzi najbardziej pamietam:D i kto mi się w pamięc wrył ;0

BAZYL - za swoją leedarnosć i z ato ze wciaz kasuje mi posty
Falka - za cierpliwość ;)
Narmo - za obiektywizm i ciekawe dysputy nt poezji ;)
Wilczyca - za cięty język
Heimidal - ciekawie się znim spamuje ;) pozatym ma niezlego avka ;) oraz tak jak i Force R -za płomienną sesje z kabanosem
Zirael - trudno zapomneic takiego beztalencia
Ouzaru - oo na jej temat mozna by mowic i mowic jedna z pierwszych kobiet tu poznanych przezemnie ktora zalazla miz a skore ale się zrechabilitiowala
Kloner - wiadomo ;)
Hagen - to on mnie wprowadził na forum ;)
Ciocia genia, Artos, Egisahieb, Tero kir, Thorgirim. - to ja ich wprowadzilem an forum pozatym znamy sie z rl (jak i Wilczyce i Hagena);)
Alucard666, Aurora i Carchmage
- jedniz niewielu co potarfia domnie trafic swoją Poezją pozatym z alucardem ciekawie się gaworzy
AC - moje przeciwienstwo a jednoczesnie niezle sie dogadujemy w wielu kwestiach :D:d
Ravandil, Deep, Phoven, Perzyn, Craw- tych to poprostu lubię :D ostatnio jakoś ich pamietam bo sa aktywni :)
Kruca Fuks, Nyano - to są ludzie z ktorymi można konstruktywnie i na poziomie pogadać
fds - uwielbia mnie wkurzac ja go rownierz ;) (sorx za literowki i orty ;) )
BlackS - kurde ten człowiek wciąż mnei zaskakuje
Danai - jedna z niewielu osob co czyta mojego bloga ;) pozatym ciekawie pisze
Winter Wolf - zgadzamy sie w wielu kwestiach szczegolnie avatarow
MR.z- jakas sesje mi keidys prowadzil i bylo ciekawie -chyba.. ;)
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

No to ja jeszcze dopiszę 4 nazwiska

Perzyn i Craw- Za konstruktywne wypowiedzi i SENSOWNE posty
WinterWolf- Za zdjęcia o które tak długo sie na forum upominaliśmy
Szelmon- Za rozmowę o tytoniu-tabace ;) (a dawno dawno to było)
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Post autor: scorez »

A ja nie widzę tego forum bez... hmmm... scorez'a?

hihihi gdyby nie ja to bym nawet nie wiedział że jestetm na tym forum, gdyby nie ja to bym niepisał na tym forum, gdyby nie ja bym nie poznał nigdy Ouz, Hik'a, Wilczycy, Eq i Hema... ewentualnie bobas ale jego długo nie ma... ale tego forum nie wyobrażam sobie bez admina AC którego kilka razy zjechałem za wypowiedzi na temat kary śmierci... jaką to ja wtedy miałem radochę :D
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Eg pisze: BlackS - kurde ten człowiek wciąż mnei zaskakuje
Ja Ciebie zaskakuję? Ciekawe czym... Wszyscy w realu uważają mnie za nudnego człowieka ;).
Craw pisze:"odpowiadamy na sesje BSa?"
Craw to była moja najlepsza i pierwsza sesja na tym forum... I JĄ ZRĄBALIŚCIE! :D
Zecio pisze: A za ucieczkę z mojej sesji chciałem Cię zjeść Razz dlatego zostałeś pominięty Razz
Cicho... Wtedy przeżywałem wiek buntu, a dzisiaj jestem dorosłym chrześcijaninem (dokładnie 15 minut po bierzmowaniu :D).
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Ja sobie to trochę przemyślałem i garść skojarzeń co do użytkowników, których pamiętam z odległych czasów, czyli między 13 listopada 2006 a gdzieś tak połowa stycznia 2007 (czyli kiedy wchodziłem na forum raz na długi czas). Kolejność dowolna:
:arrow: Falka - rozwalił mnie świąteczny avik z rudą lisicą (zresztą pierwszy, jaki widziałem, bo wiewiórę dużo później zobaczyłem)
:arrow: BAZYL - Od razu było widać, że to ktoś ważny
:arrow: Force Ray - w oczy rzucał się avatarek z Gandalfem LEGO :P
:arrow: Heimdall - wtedy miał avatar z takim zielonym stworem, a poza tym byłem pod wrażeniem tempa, w jakim pisze posty. Dyskusje w cRPGc (wspomniane przez niego) też były fajne, ale to już potem
:arrow: Eglarest - rzucił mi się w oczy, bo miał dużo postów na liczniku (w sumie chyba czwarty od góry był) i miał tego elfa na avie :P
:arrow: BLACKs - też rzucił mi się w oczy av (swoją drogą bardziej podoba mi się jednak ten z kreskami wokół oczy niż obecny), a sam szukałem inspiracji żeby coś fajnego ustawić
:arrow: Epyon - jako Ra-V jeszcze, to samo co Eglarest - dużo postów i Magicowy avatar :)
:arrow: MAd Phantom - tak po prostu, pewnie również za charakterystyczny avik :P

Na tym kończę listę, bo wymienianie charakterystycznych użytkowników w chwili obecnej mija się z celem, bo wszyscy (aktywni) użytkownicy mają wkład w tworzenie forum i ich lubię :) Powyżej to "wspomnienia z dawnych czasów" :P

PS. Osobne podziękowania dla Wilczego Głoda, jako osoby, która mnie na forum wprowadziła, ze szkodą dla siebie :P Na początku to miało być miejsce do wrzucania kfiatków z sesji... A widać, co z tego wynikło :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ravcio pisze: Arrow BLACKs - też rzucił mi się w oczy av (swoją drogą bardziej podoba mi się jednak ten z kreskami wokół oczy niż obecny), a sam szukałem inspiracji żeby coś fajnego ustawić
Mogę Ci podesłać tego z kreskami... Będziemy jak para <3
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

Eglarest - rzucił mi się w oczy, bo miał dużo postów na liczniku (w sumie chyba czwarty od góry był) i miał tego elfa na avie
Rav spoko nie dłógo będę drugi bo Blacka przegonię :)
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Blaksiu :P pisze:
Ravcio pisze: Arrow BLACKs - też rzucił mi się w oczy av (swoją drogą bardziej podoba mi się jednak ten z kreskami wokół oczy niż obecny), a sam szukałem inspiracji żeby coś fajnego ustawić
Mogę Ci podesłać tego z kreskami... Będziemy jak para <3
To zabrzmiało naprawdę... wzruszająco i prowokacyjnie :P Podesłać możesz, ale na takie numery to raczej za stary jestem... :wink: A i te avatary za mroczne i za mało romantyczne :P Ale jako obrazek ciekawe :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Mr.Zeth
Bosman
Bosman
Posty: 2312
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:15
Numer GG: 2248735
Lokalizacja: z Wrocławskiej Otchłani
Kontakt:

Post autor: Mr.Zeth »

BLACKs pisze:
Zecio pisze: A za ucieczkę z mojej sesji chciałem Cię zjeść :P dlatego zostałeś pominięty :P
Cicho... Wtedy przeżywałem wiek buntu, a dzisiaj jestem dorosłym chrześcijaninem (dokładnie 15 minut po bierzmowaniu :D).
pogratulować tłumaczenia :D zacząłbym, dyskutować, ale znów byś mnie rozwalił podobnym argumentem i bym, z domu przez tydzień nie wyszedł :D i błagam "Zeth"... ja "Zeth" jestem, nie Zecio... chyba że chcesz byc ochrzczony Blakusiem...
UWAGA -ZŁOŚLIWY MG!

Mr.Z pisze posta
Obrazek

Miałeś to w upie? Nie miej tego w d*pie!
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Mr.Z pisze: i błagam "Zeth"... ja "Zeth" jestem, nie Zecio... chyba że chcesz byc ochrzczony Blakusiem...
Pamiętam czasy jak miałeś nick Mr.Zgon :P Nawet zachował się w archiwach WŻT3 :)
Obrazek
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Zeciciaciako pisze: pogratulować tłumaczenia Very Happy zacząłbym, dyskutować, ale znów byś mnie rozwalił podobnym argumentem i bym, z domu przez tydzień nie wyszedł Very Happy i błagam "Zeth"... ja "Zeth" jestem, nie Zecio... chyba że chcesz byc ochrzczony Blakusiem...
A mógłbyś mówić mi Blakusiako? To mi pasuje :D
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Eee tam dla ciebie lepiej nadaje się Blaksik :P

Cóż ja jestem poniekąd stara gwardia tylko, że reaktywowana. Dlatego po zastanowieniu dodaję parę osób do listy.

:arrow: Szelmon, za to, żę nakłonił mnie do wrzucenia zdjęcia i za to, że jest niezłym świrem.

:arrow: Craw, za avik kłamcy

:arrow: Scorez bo się doprasza

:arrow: Aluś bo chłopak jak ministrant wygląda

Specjalne wyróżnienie dla Ravcia za:

Yattaman, Yattaman, al gran filone d'oro
Yattaman, Yattaman, buona guardia fa
Yattaman, Yattaman, divertente ma severo
Coraggioso e battagliero, Yattaman.

Yattaman, Yattaman, al nemico da' battaglia
Yattaman, Yattaman, con gran comicità
Yattaman, Yattaman, vince in ogni guerra
Sentinella della terra, Yattaman.

Sopra i grattacieli o nel deserto va,
la sua strana macchina il nemico troverà,
e guerra di bottoni ricomincerà,
ma Yattaman corsaro ben difenderà quell'oro.

Yattaman, Yattaman, con le armi stravaganti
Yattaman, Yattaman, ridere ci fa
Yattaman, Yattaman, coi congegni divertenti
Al servizio sempre dell'umanità.
Sentinella della terra, Yattaman.

Nell'isola deserta o nella gran città,
la sua strana macchina il nemico troverà,
e guerra di bottoni ricomincerà,
ma il gran filone d'oro nelle mani sue è sicuro.

Yattaman, Yattaman, al gran filone d'oro
Yattaman, Yattaman, buona guardia fa
Yattaman, Yattaman, divertente ma severo
Coraggioso e battagliero, Yattaman.
Elettronico corsaro, Yattaman.
Sentinella della terra, Yattaman.

Yattaman, Yattaman, con le armi stravaganti
Yattaman, Yattaman, ridere ci fa
Yattaman, Yattaman, coi congegni divertenti
Al servizio sempre dell'umanità,
con le armi piene di comicità...

[ Yattamaaan! Ah! Ah! Ah!... ]
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

A mógłbyś mówić mi Blakusiako? To mi pasuje
Bogowie co to za nazwa ! skad sie to wzielo ....
szturm
Mat
Mat
Posty: 426
Rejestracja: poniedziałek, 10 kwietnia 2006, 11:56
Numer GG: 8991900
Lokalizacja: sie wial szturmis? ^^
Kontakt:

Post autor: szturm »

Huuuh. A ja, wielka istota, jak na siebie patrzę, faktycznie na forum jestem mały. xD Nie udzielam się w tematach pozasesjowych zbytnio często, najczęściej z braku czasu. A kim są moi faworyci?

Na początku z pewnością Nyano. Nigdy nie zapomnę, jak dostałem od niego peemkę z informacją, że dniówką postów pobiłem samego Klonera. Wtedy, kilka dni po zarejestrowaniu się nie wiedziałem jeszcze, kim jest Kloner. Ach, te stary czasy.

Kolejnym użytkownikiem już w miarę nie piszącym jest Artos, czy Arsan, jak kto woli. Za chyba pierwszego mg na tawernie, za niektóre okołoróżne pogadanki, itd.

A teraz? Cóż.


pan admin kochany,

Falka
- Za rozmowy dawniejsze w stylu 'Co słychać na dalekim zachodzie?' i pomoc informatyczną.

Deep, Heimdall, Ravandil (przez jedno l ^^ ) i też chyba Szelmon oraz Craw
- za większość rozmów offtopoworóżnych

fds - za pomoc informatyczną i rozmowy.

I na końcu, coby nie czuł się pokrzywdzony Drzewiec , mój encik malutki, mg kochany.

Uch.

A na forum zacznę się udzielać, tylko cholera, ja nigdy nie mam czasu. Może też kiedyś tu zabłysnę.
szturm! a nie Szturm -.-

Tim, tirim tim.


I think you're the same as me...
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

szturm z Artosem vel arsanem lepiej niewdawac się w pogadanki . W ogole w nic się nie wdawac to mzoe skutkowac poważnym odchyłem ;)
a jak bys z nim gadał to go pozdrow.
ODPOWIEDZ