Użytkownicy Forum

O tawerniakach, forumowiczach i innych. Ogólnie z kamerą wśród zwierząt.
ODPOWIEDZ
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Perzyn pisze: :arrow: Aluś bo chłopak jak ministrant wygląda
Perzyn... Do końca życia będziesz mi to wypominał ;)
A tak serio to nawet lektorem w złotych czasach byłem ;) Potem był kryzys wiary a teraz znowu powrót do Boga... Cherubinku :twisted:
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

Alucard 666 pisze:
Perzyn pisze: :arrow: Aluś bo chłopak jak ministrant wygląda
Perzyn... Do końca życia będziesz mi to wypominał ;)
A tak serio to nawet lektorem w złotych czasach byłem ;) Potem był kryzys wiary a teraz znowu powrót do Boga... Cherubinku :twisted:
Oh, Perzyn na zdjęciach bardziej pasuje do Odyna czy innego nordyckiego oblubieńca pobożnych. Choć, kto tam wie - sam Lucyfer jest w końcu Cherubinkiem ;P Upadłym bo upadłym ale jak to się wyraził Alucard każdemu może sie zdarzyć "kryzys wiary". ;)

Alucard - co prawda muszę przyznać ze śmiałem się po zobaczeniu fotki jednakże sam sie o to prosiłeś (na szczęscie już tak nie jest, pospolite ruszenie robi swoje :P). Ale nie martw sie - jakby nie było osoba która najczęsciej na tym forum powtarza "mhrok" jest BLACKs, czyli (spoiler) ministrańcik, na dodatek po bierzmowaniu. Toż starch się śmiać ;)

Brzydzę się tego offtopa ale mój jeden biedny, skarłowaciały post na wasze hordy wygłodniałych, prymitywnych i dzikich postów to chyba nie jest dużo ;)
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Alucard 666 pisze:
Perzyn pisze: :arrow: Aluś bo chłopak jak ministrant wygląda
Perzyn... Do końca życia będziesz mi to wypominał ;)
A tak serio to nawet lektorem w złotych czasach byłem ;)
Dla mnie szczytem było czytanie jakiegoś CZEGOŚ (nie pytajcie) na własnym bierzmowaniu... A obecnie mi do wizerunku cherubinka wiele brakuje... i w wyglądzie i w zachowaniu... Wręcz przeciwnie... i całe szczęście :)
Perzyn pisze:Specjalne wyróżnienie dla Ravcia za:

Yattaman, Yattaman, al gran filone d'oro
Yattaman, Yattaman, buona guardia fa
Yattaman, Yattaman, divertente ma severo
Coraggioso e battagliero, Yattaman.
I TAK DALEJ

A dziękuję, i przyokazji - obiecuję się zająć sam wiesz czym. Ale niech maj przeminie, bo i wy macie matury, i i ja mam mało czasu... Już powoli wychodzę na prostą :)
Phoven pisze:Brzydzę się tego offtopa ale mój jeden biedny, skarłowaciały post na wasze hordy wygłodniałych, prymitywnych i dzikich postów to chyba nie jest dużo Wink
Ale włączając się do tematu i tak zostałeś spamerem :wink: Nie no, nie jest tutaj przecież tak źle. W porównaniu do tego, co się działo w innych tematach, to tutaj toczy się wręcz wzorowa dyskusja :P
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Phoven pisze:Brzydzę się tego offtopa ale mój jeden biedny, skarłowaciały post na wasze hordy wygłodniałych, prymitywnych i dzikich postów to chyba nie jest dużo ;)
Na szczęście offtop już się nieco uspokoił. Niedługo wszystko wróci do normy, zużyte tematy pójdą na dno, niektóre, te ciekawsze, zostaną :) .

Jeszcze rozszerzę trochę listę, gdyż o kilku osobach zapomniałem:
Szelmon, czyli forumowa szelma, stały bywalec offtopa i tematów, w których toczą sie kontrowersyjne dyskusje. Chyba jeddyny Tawerniak, który może się pochwalić kilkoma wpisami na CL.
Perzyn, bo zna się na mitologii wikingów. Nie lubię z nim dyskutować, bo zawsze mnie przegada :wink: .
Craw, często udziela sie w offtopie, często zmienia aviki, jego posty są zwykle sensownie napisane.
fds za obronę ortografii. Surowy z niego mod, choć do mnie nigdy się nie przyczepił.
Alucard, jeden z najbardziej aktywnych, choć nowy. Początkowo denerwował mnie kłóceniem się z Ravandilem o ksywkę tego drugiego w każdym temacie, tylko nie tym o ksywkach ;).
...
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Alucard 666 pisze:
Perzyn pisze: :arrow: Aluś bo chłopak jak ministrant wygląda
Perzyn... Do końca życia będziesz mi to wypominał ;)
A tak serio to nawet lektorem w złotych czasach byłem ;) Potem był kryzys wiary a teraz znowu powrót do Boga... Cherubinku :twisted:

A wiesz, że to ciekawe? Bo po ponad rocznym kryzysie ja też przeżywam duchową odnowę i powrót do Boga. Co do bycia cherubinkiem - może i mam tuszę, ale widziałeś ty kiedyś prawie 2metrowego cherubina chłopcze? No i aniołki powinny być piękne, a ja aż tak wysoko się nie oceniam, co najwyżej "umiarkowanie przystojny".


Ale, ale wróćmy do głównego tematu. Wymieniająć charakterystycznych userów pominęliśmy jedną ważną osobę, która stanowi ciekawy element forumowego folkloru. Proszę państwa, przedstawiam oswojonego trolla, oto on Kajtek Raulin! Nie wyobrażam sobie forum bez naszego Samsona Miodka (przed egzorcyzmami, przed!), to nie byłoby to samo.
Ouzaru

Post autor: Ouzaru »

Ojej, taki fajny temat a ja się jeszcze tu nie wypowiedziałam? o_O Ależ ja się teraz czuję be! be Ouzi... :D
Lista będzie długa, kolejność zapewne przypadkowa...

:arrow: Zacznę od mego najserdeczniejszego przyjaciela, sąsiada i osoby chyba najważniejszej w moim życiu, kogoś, bez kogo nie byłoby pewnie mojego zamiłowania do RPG, Fantasy i długich spacerów z psem... Panie i Panowie, przed Wami fds. (Strasznie mi Ciebie brakuje, Paweł :( :cry:) Niesamowite jest to, że prawdziwa przyjaźń się nigdy nie kończy, można przez kilka lat się nie widzieć i nie odzywać do siebie (mieszkając w tym samym bloku :shock:), a i tak kiedy się w końcu uda spotkać, to wszystko jest bez zmian. Dzięki za wspólne zwariowane pomysły, SDG które nie wypaliło przez moje lenistwo i masę przegadanych godzin :P fds, jesteś jedną z tych osób, na które mogę zawsze liczyć :oops:

:arrow: Dalej BAZYL za przemiłe chwile na działce i bezustanne chowanie mi piwa :) Powiem jedno, ten facet się tak łatwo nie poddaje (o ile w ogóle :P). Zawzięta bestyjka :) Dziękuję też za wiele pocieszających rozmów i pokazanie mi świata w lepszych barwach.

:arrow: Falka, która wielokrotnie służyła mi radą i dzięki jej namowom przeniosłam się z Cambridge do Szkocji. Thnx kochana za miłe rozmowy i wysłuchiwanie mego bełkotu po pijaku ;)

:arrow: Craw, bo bez niego TRPG jest po prostu puste. Pamiętasz jak się poznaliśmy? Sesja L5K, która nigdy nie wypaliła :P Nigdy nie zapomnę Twego pluszowego krecika ^^' Jesteś wielki, choć leniwy :P Udzielaj się więcej na sesjach, może kiedyś zagramy razem z fds'em naszym trio...

:arrow: CoB skoro już jestem przy literce 'C' :) Tego młodzieńca nie da się nie kochać ^_^ Ci co byli na forum Zir zapewne pamiętają żabę :P Ogólnie chłopak ma genialne pomysły, świetnie gra i pisze :) Żeby jeszcze się tylko zaczął częściej udzielać :roll:

:arrow: Kairon Askariotto, gdyż życie bez przyjaciół na których można polegać jest jak dryfowanie bez kursu i mapy. Można tak w nieskończoność i do niczego się nie dojdzie... Thnx za ściągnięcie mnie do UK i przepraszam za wszystko...

:arrow: Mr.Z, no o nim to się chyba nie da nie wspomnieć! :D O jego błędach i literówkach też :P Szkoda, że już nie masz w podpisie tego gifa, jak Zeth pisze posta :( Dzięki za masę sesji na GG, odwiedziny i obaloną razem zgrzewkę REDD'Sa ;)

:arrow: Jak już mowa o Mr.Z, to nie można pominąć kochanej WinterWolf :) Moja bratnia dusza na TRPG, wspaniała koleżanka i bardzo wartościowa osoba! Zupełnie jak siostra dla mnie :)

:arrow: MAd Phantom za ponadprzeciętną inteligencję i osobowość, która powala na kolana za każdym razem, gdy się pojawia na TRPG :P Zawsze poluję na jego teksty przy zamykaniu sesji ^^' 'Co to jest?' 'Nie wiem, ale już tego nie ma.'

:arrow: Yacek, jeden z najwierniejszych graczy w Miasteczku Romagen, wspaniały facet i utalentowany artysta (tak, ten domek nadal mam :P). Niesamowita osobowość tego forum, która niestety ostatnio się gdzieś zagubiła :(

:arrow: krucaFuks, kolejna osoba na poziomie, z którą można inteligentnie pogadać i zagrać (ale chyba wszyscy mieszkający przy Deotymy XX
[informacja zastrzeżona] tak mają :P) :) Szkoda, że sesja w Amber nie wypaliła, ale to pewnie przez Falkę ;)

:arrow: Eglarest, bo choć mnie porządnie wkurzył (aż zawsze po czytaniu PL musiałam na mojego ex pokrzyczeć, żeby złość odreagować lub z fds'em przeklinać na cały świat :P), to jest bardzo zabawnym facetem, z którym się nawet dobrze rozumiemy :] Dobrze, że niektóre rzeczy można puścić w niepamięć...

:arrow: Hagen/Taketa za wspaniałą sesję i fakt, iż mnie na TRPG zaprosił :) Poza tym dobry z niego kumpel, choć większości jego ideologii nie mogłam znieść :P Ale pocieszający jest fakt, że zawsze można wyłączyć GG ;)

:arrow: Artos/Arsan, żeby dopełnić chwalebnego trójkącika :P Szkoda, że ostatnimi czasy zniknął, brakuje takich miłych zboczeńców do pogadania ;)

:arrow: whitehead - pamięta ktoś? U niego grałam pierwszą swoją sesję na TRPG :) Nasz* ulubieniec ^^' (* fds'a i mój)

:arrow: Płomiennołuski, stary dobry przyjaciel jeszcze z czasów Areny Albionu :) Bez niego TRPG nie byłoby już tym samym miejscem, zwłaszcza dział z sesjami ;)

:arrow: teraz czas na graczy i MG, więc kolejno: scorez, liego, Braga - za pisanie coraz to lepszych postów. Choć 'Parsival' potrafi czasami powalić przecinkiem to i tak ładnie się już poprawił ;) Ninerl, która dzielnie i wytrwale mnie goni za posty ^^' Belath_Nunescu, BLACKSouL, BlindKitty, Lothar, Fingrin (chwalebne niezapomniane 3 posty :P), Godefroix, Goth, Sabrae Xoraim, SebaSamurai, Soulfein, Zaknafein, Villemo (choć już jej niestety nie ma :() i wielu wielu innych, choć niemniej ważnych :) Dzięki za wspólny udział w sesjach, dyskusjach i przyjaźń, która tak wiele znaczy.

:arrow: Kaczor, Ciebie sobie pozwolę osobno wymienić, gdyż takiego przychlasta to ze świeczką szukać :P Słodziak straszliwy, ciężko go nie kochać ^^'

:arrow: a z kącika wspomnień - Kloner - żywa legenda TRPG :) Bez niego nie byłoby tylu postów xD

:arrow: Na samym końcu, druga najważniejsza w moim życiu osoba, która jest dla mnie wszystkim. Nie będę się rozpisywać o jego zasługach, bo nie starczy miejsca i czasu. Dziękuję, że mnie zmieniłeś na lepsze (choć wiele osób uważa inaczej), uwolniłeś od lęków i niepewności, pokazałeś prawdziwe życie i uczucie. Dziękuję za wiarę we mnie i dodawanie siły, opiekowanie się...
i oczywiście za świetne sesje XD (czyli to, co w życiu Ouz najważniejsze ;) ). Hikari, jesteś the best :] tylko przestań się w końcu lenić z odpisywaniem na sesje, Ty jupi gubańcu! tfu! gupi jebańcu! :evil:


Oki, rozpisałam się i wyszło to chyba nieco zbyt osobiste, niż powinno :? Raczej jak jakiś koncert życzeń -__-' Ale co tam, niech ludzie wiedzą :) Jak o kimś zapomniałam, to błagam o wybaczenie i szybkie przypomnienie się na GG. Thnx BAZYLu za opcję edycji ;)
Tak swoją drogą, przydałby się kącik pozdrowień! Coś takiego było na forum Areny Albionu i świetnie się sprawdzało :) Zabawa przednia.
Mr.Zeth
Bosman
Bosman
Posty: 2312
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:15
Numer GG: 2248735
Lokalizacja: z Wrocławskiej Otchłani
Kontakt:

Post autor: Mr.Zeth »

@AC - ano.. ale ludzie się zmieniają i nicki też... po 4 latach zgonowania nastąpiła era Zetha.. oby trwała jak najdłużej wbrew wszelkim podszeptom dobrych duchów! Howgh!
BLACKs pisze:
Zeciciaciako pisze: pogratulować tłumaczenia Very Happy zacząłbym, dyskutować, ale znów byś mnie rozwalił podobnym argumentem i bym, z domu przez tydzień nie wyszedł Very Happy i błagam "Zeth"... ja "Zeth" jestem, nie Zecio... chyba że chcesz byc ochrzczony Blakusiem...
A mógłbyś mówić mi Blakusiako? To mi pasuje :D
pod warunkiem, że będziesz do mnie się zwracał per "Zeth", to moze nawet być i Blakusiako :D

@Ouz - hmm... literówki to móje naczelne przewinienie. Moja... Wada :D
Dzięki, do tej pory się wzruszam, jak przeglądam archiwum :)
UWAGA -ZŁOŚLIWY MG!

Mr.Z pisze posta
Obrazek

Miałeś to w upie? Nie miej tego w d*pie!
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

Ouz no ja puscilem w niepamięc wiele ;) ale wilczyca do dzis pomstuje na Ciebie :D:d zawsze musze odbyc znia rozmowe by sobie odpuściła ;) a rozeźlilas nas tym ze wepchnelas nas swym tekstem do wspolnego Łoża ;)
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Post autor: Phoven »

W sumie to spamerski wątek ale jako że już mi przeszła chęć mordowania najmniejszego offtopu (dzieki temu ze skoczył sie wreszcie spmerfest :P) to mogę zaczynać:

Osoby któr lubię bądź kojarzą mi się z forum:
BAZYL - Może i jest wkurzajacym despotą ale trzeba przyznać ze ma styl ;)
Falka - Również jedna z userów-symboli TRPG
BLACKs - Czyli Pacio, czyli jedyna osoba którą znam "na żywo" na forum. I co więcej - nawet lubię - mimo tego że jest doniczkofobem :P
fds i MAd - mało znam, mało gadam (właściwie to w jednym przypadku wcale a w drugim rzadko, rzadziutko) ale mimo wszystko są rozpoznawani i lubiani - odwalają kawał dobrej roboty
Szelmon - Zapamietałem go głównie za pewną dyskusję o twórczości Tolkiena. Teraz już raczej jako świetnego rysownika (sam mam jeden z artów Szelmona na tapecie :P)
Perzyn - Po mojej dwumiesięcznej przerwie na forum zastanawiałem sie "co to za spamer, skad on ma tyle postów", potem zobaczyłem kiedy dołączył :D Co oczywiście wyjaśniło co nieco ilość postów ;) Ogólnie jedna z osób z którą najlepiej mi sie dyskutuje na forum.
Heimdall, Deep, Ravandill i kiedyś Force Ray - jako lobby antyspamowe na TRPG trudno by mi was nie zauważyc ;) Mimo to szczerze mówiac nie przeszkadza mi zanadto taki spam jaki prezentujecie ;] Wole go znacznie od tego chaosu który rozpętali..\
AC i Eglarest - ostatnio pomstowałem, głównie za spamfest :P Jednakże AC jest charakterystyczny również przez moje dawne wściekanei sie w dyskusjach :P Eglaresta zaś lubię, gada sie z nim całkiem-całkiem ale na forum mam ochotę zabijać za wszystkie "int, orty, styl etc.":P
Alucard - na początku planowałem podrwić sobie podobnie jak to czyniłem (i czynię :P) w stosunku do kajtka Raulina. Jednak się wyrobił, teraz jest całkiem sprawnym rozmówcą. No i pisze najlepsze wg mnie wiersze na forum (może ex aquo z Carchmagem).
Ouzaru i WinterWolf - w ogóle tych pań nie znam.. ale mimo wszystko cenie je za posty jakie przedstawiaja ;]
Mr. Z - szacunek za nietypowe sesje ;)
Kloner - za to że mym celem jest bycie absolutnę jego antytezą ;)


I wielu innych... Których nie będę wymieniać bo mnie za chwilę gracze zjedzą ze nie zaczynam sesji do CC:P
Yacek
Marynarz
Marynarz
Posty: 343
Rejestracja: wtorek, 10 stycznia 2006, 17:54
Numer GG: 6299855
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Yacek »

Cóż Ouzaru jeszcze żyję choć (co chyba mnie samego najbardziej dziwi :)), niestety na TRPG zaglądam już rzadko.

W każdym razie dziękuję za pamięć.

Co do osób kojarzących mi się z TRPG - nie napisze tu czy dobrze czy zle, proszę. :D

Ouzaru - osoba, która powitała mnie na tutejszym forum, o Jej licznych zaletach nie będę pisał skoro i tak jest wszystkim znana.

Falka - tawerniany Wiewiór w wydaniu żeńskim.

fds - leń i obibok, w dodatku bezczelny i co często irytujące mający zazwyczaj rację.

krucafuks - taka przyjemniejsza wersja fds'a

Eglarest i Wilczyca - na pewno osobowości tego forum, zacni przeciwnicy, a potem (mowa o Eglareście ) znajomy.

BAZYL - wiecznie ZŁY pluszowy tawerniak

AC - bez komentarza.

I wielu innych, których ma starcza pamięć nie była w stanie zapamiętać.

Pozdrawiam całe TRPG Yacek (obecnie przechrzczony na Arango) :)

PS Tapeta dla Falki i fds'a
Obrazek
Jest właśnie ta złowroga pora nocy,
gdy poziewają cmentarze i piekło
Zarazę rozpościera. Oto mógłbym
Chłeptać dymiącą krew i spełnić czyny,
Których dzień nie zniósłby...
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

YACEK to Ty jeszcze zyjesz :D hehe dawno nie wymienilismy zdan ;) na jaki kolwiek temat ;) hehe zapraszam na wiec bloga tawernianego ;) hehe
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Hmm... Właściwie też mógłbym wymienić osoby, które mi sie kojarzą z tym forum, ale z racji piastowanej funkcji musiałbym wymienić naprawdę wiele osób, które tutaj poznałem i z którymi wciąż utrzymuję kontakt. Zwyczajnie mi się nie chce tego robić, wiec pozwolę sobie wymienić kilku tych, których już tutaj nie ma:

dsadfga_atadf_a - Jeden z pierwszych userów na forum. pierwotnie miał ksywkę na 'd' z ze czterema chyba apostrofami i co najmniej dwunastoliterowe. Własnie z tego powodu jej nie pamiętam. Potem mu tę ksywkę zmieniałem, na tą którą widzicie. Na pewno jest łatwiejsza do zapamiętania...
Dante - chyba pierwszy wiekszy spamer na forum. Oczywiscie z tego wyrósł i wciaż utrzymujemy kontakty. Czasami tu zagląda, ale wstydzi się logować, żeby nikt sobie nie przypomniał kim jest i czego sie dopuścił w przeszłości.
Wilczyca - bo razem z Elgarestem dokuczali Zirael i byłem zmuszony działać tak, zęby sie opamiętali i zeby nie było, że jestem po stronie Zir. Potem przez krótką chwilę robiła grafiki do TRPG, ale chyba nienajlepiej zniosła moją krytykę, bo zerwała kontakt. Jakie to szczęście, że Szelmon nie jest tak wrażliwy na moją krytykę jego prac.
Kloner - Najwiekszy spamer tego forum, dla wielu legenda i niedościgniony wzór (sic!). Oczywiscie nawrócił się, wciąż utrzymujemy kontakty. Jeden z tych, których w końcu poznałem na żywo - bo przyjechał na CoolKon.
praktycznie każdy z pierwszej strony użytkowników - to ludzie, których pamiętam bardzo dobrze ze względu na czas w jakim się pojawiali - wtedy każdy nowy użytkownik to było duże wydarzenie. Tak naprawdę to oni sprawili, ze to forum wyglada jak wygląda.
Serwer Rower - bo po zmianie ksywki stał się zupełnie innym człowiekiem. Nie uwierzyłbym w taką metamorfozę, gdybym jej nie widział. Kim teraz jest pamiętają pewnie ze trzy osoby - on sam, BLACK i ja. To że się zmienił, nie oznacza, że nie jest obserwowany...
-=Lila=- - autorka pięciu postów, które zmieniły moje oblicze na tym forum. A raczej Wasze wyobrażenie o tym obliczu. Z każdym zdaniem jakie napisała łączy się osobna długa historia... łącznie z tymi z profilu. W zamian za topik przy którym najwięcej się śmiałem na tym forum wybrałem jej awatara...

Dobra, kończę, bo się trochę rzewnie zrobiło... ;-)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

Hmm... Nie powiem, czytając powyższe posty człowiek bardzo wiele się może dowiedzieć o sobie :D

@Ouz: Nawet nie wiesz jak miło jest coś takiego usłyszeć z Twych ust (albo raczej przeczytać z Twego posta). Domo arigatou gozaimasu!
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Ouzaru

Post autor: Ouzaru »

@ WW
Przecież dobrze o tym wiesz, ściemniaro jedna :P Hiku, za swoje drugie miejsce, zrobił mi legowisko na korytarzu ^_____^

@ Yacek/Arango
A powinieneś tu częściej zaglądać, duży błąd, że tak nie robisz... I wielka szkoda :( [fotka boska xD]

@ Phoven
To może czas się poznać? ;) Miło mi, Ania jestem :P

Do mojej długiej listy dodam jeszcze jedną osóbkę, która przyciągnęła moją uwagę dzielną walką z AC :) Danai, nie daj się :P
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

No, no... Cóż, moja lista będzie raczej krótka:P

:arrow: Falka - bez niej nie było by mnie tutaj, i z pełnym uznaniem ustawiam ją na pierwszym miejscu wsród tawerniaków. Jest fantastyczna, znamy się juz kope lat, i... A co ja będę gadał :P
:arrow: Zeth - Świat Pasem mówi sam za siebie:) No i jeszcze te filmiki na płytce z Mu co mi podrzuciłeś na dworcu ;)
:arrow: fds - za niestrudzone poprawianie na niebiesko błędów
:arrow: BAZYL - ZŁO :)
:arrow: Ouz - największe posty jakie w życiu widziałem.

Można by jeszcze paru wymienić, i to właściwie pod jednym uzasadnieniem
:arrow: Kloner, Heimdall, Ravandil, Deep - mega spam :D
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Plomiennoluski
Mat
Mat
Posty: 494
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 12:49
Lokalizacja: Z Pustki

Post autor: Plomiennoluski »

No więc tak więc niech bedzie wiadomym wszem i wobec ze to będzie szło tak :P

Ozaru--> gdyby nie to ze zobaczyłem ze prowadzi sesje i że pamiętam ją jeszcze z czasów Areny jak szumowiny sadzaliśmy do puszki albo jak dowoziłem specjalne dostawy na pustynie :P to by mnie tu nie było, jestem zwyczajnei zbyt leniwy zazwyczaj, ale jak już w cos się wkręce to ciężko oderwać :P

WW--> za dyskusję filozoficzną na bliżej nieokreślony temat :D

Makk--> tak jakby powiedział mi o tawernie :P

Falka--> za TFRPG

Selereson--> bo ludzi z druzyny do grania w realu sie nie opuszcza w takich listach :)

Hik--> za naprawienie nam Ouz i że tak sparafrazuje tytuł Shaekspear'a : Ujarzmienie Kuraiki :P

Oraz oczywiscie cała ekipa sprzątajaca forum: fds. Bazyl i cała reszta (cała reszto nie obrazaj sie ze nie z imienia ;) )
K.M.N.

Don't make me dance on your grave...
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Coś "się stało się" z Eglarestem :( Już był blisko wyprzedzenia Klonera, ech... to nie był zbyt fair, że teraz nie ma postów... równie dobrze można wszystkim wyzerować licznik, ale co to da? Że ludzie się wkurwią, że ich wypowiedzi są niedoceniane i odejdą? Tak bardzo prędko można sprawić, żeby 50% udzielających się odeszło. A to by było źle... dla wszystkich pozostałych tutaj. Ech... źle by było gdyby tak wszystkim zerować liczniki... najpierw Eglarest, a potem kto? Kloner? Soul? bazyl? Epyon? Ja? Mr.Z? Falka? Heimdall? Deep? CoB? Pierwszej 50? A może tylko ci, którzy są tylko na forum, a nie piszą tekstów do zinu? A może według wzrostu? Wieku? Według czego? Większość postów Eglaresta było na temat i zawierało ponad trzy zdania - a to według niektórych jest jakiś miernik czy to post czy to spam. Łatwo niszczyć, trudniej tworzyć.

Większość (olbrzymia większość) moich postów np jest z gier (podobnie jak u Mr.Z), ostatnio w poniedziałek odnowiłem mnóstwo tematów, a potem pisałem na różne tematy z Eglarestem na blogach w komentarzach i zaraz powstała wrzawa. Eglarestowi wyzerowano licznik postów za jego masowe wypowiedzi (przez dość długi okres czasu), a tymczasem Kloner ma je. Czemu? Bo odszedł z tego forum? Być może teraz Eglarest zniknie jak zniknęło mnóstwo innych postaci i chociaż akurat na Eglaresta mógłbym rzucić jakąś zgrabną wiązankę to jednak to będzie duża strata dla tego forum i wolności która powinna być na każdym forum.

A może lepiej nastawić sobie w ulubionych link http://www.tawerna.rpg.pl/forum/index.php?c=6 i nic więcej nie patrzeć, nigdzie więcej nie pisać? Tylko potem się dziwić, że zaczyna brakować graczy... ale nic, pewnie to by było za rok, dwa, trzy...

Ten post zostanie również umieszczony na moim blogu. Czy to jest dublowanie postów? Moim zdaniem nie, blog to osobna sprawa. I mam też nadzieję, że z tym postem nic "się nie stanie się".
Obrazek
ODPOWIEDZ