Szukam ludzi

Grafików, autorów, pomocników do systemów autorskich, etc.
ODPOWIEDZ

Grałeś/aś lub grasz w jakąś grę PBF?

Tak
4
67%
Nie
0
Brak głosów
Nie pamiętam
0
Brak głosów
Mleko
2
33%
 
Liczba głosów: 6
Orrwen
Pomywacz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 14 września 2010, 14:31
Numer GG: 26516727
Kontakt:

Szukam ludzi

Post autor: Orrwen »

Witam!
Postanowiłem razem z przyjaciółmi zrobić grę PBF, niestety potrzebujemy kilku ludzi.
1.Kogoś kto umie rbić fajne fabularne opisy do różnych lokacji itp. Za dobre opisy oferujemy stanowisko Administratora na naszym PBF'ie. Kontakt:
E-mail- dndsad@wp.pl lub PW

2.Osoby która zna się na grafice komputerowej i mogła by się zająć zrobieniem logo, obrazków do for itp. Równierz oferujemy stanowisko admina. Kontakt:
dndsad@wp.pl lub PW.

Chcę stworzyć magiczny świat a wiem że, na tym forum jest wiele utalantowanych ludzi jeżeli chodzi o gry PBF/RPG.
Gra w kilamcie rpg czyli, elfy,ludzie i inne rasy+magia itp.

Liczę na was!

PBF nie jest jeszcze gotowy LINK
Obrazek

Zapraszam na najlepszego PBF'a Night Moon!
RXA
Pomywacz
Posty: 56
Rejestracja: środa, 28 lipca 2010, 03:34
Numer GG: 26186046
Lokalizacja: Szpital dla obłąkanych

Re: Szukam ludzi

Post autor: RXA »

Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego rpga? Ze strony głównej nie można się wiele dowiedzieć, a pomysł, choć mało oryginalny, może być ciekawy. Podstawowe pytanie: Macie własną mechanikę, używacie znanej, czy po prostu będziecie "udawać" losowośc zdarzeń? Macie już wszystko ustalone, czy tylko zalążek całości? I jakie macie doświadczenie w kwestii rpg?
Mam swój świat, swoje kredki i... zero zdolności artystycznych...
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: Szukam ludzi

Post autor: corvus »

RXA pisze:Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego rpga? Ze strony głównej nie można się wiele dowiedzieć, a pomysł, choć mało oryginalny, może być ciekawy. Podstawowe pytanie: Macie własną mechanikę, używacie znanej, czy po prostu będziecie "udawać" losowośc zdarzeń? Macie już wszystko ustalone, czy tylko zalążek całości? I jakie macie doświadczenie w kwestii rpg?
Tak, a poza tymi pytaniami, żeby było łatwiej odpowiadać jeszcze takie.
Jaki klimat? Na czym wam zależy szczególnie? Macie już w ogóle jakiś zalążek?

Na stronie bida, nie ma prawie nic, sama strona też zresztą średnio zachęca - ale to tylko na początek, prawda? Bo jeśli myślicie o czymś poważnym to wypadałoby potem zmienić stronę i przenieść ją gdzieś indziej. ;p

BTW, właśnie zauwazyłam...
Jest coś takiego jak klimat rpg? Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie niekoniecznie rpg to znaczy elfy i inne takie długouchy.
Orrwen
Pomywacz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 14 września 2010, 14:31
Numer GG: 26516727
Kontakt:

Re: Szukam ludzi

Post autor: Orrwen »

Jeżeli chodzi o wygląd strony to dopiero początek :D
Nie mamy jeszcze logo, obrazków do for i dla tego szukam ludzi do pomocy.
Znam się trochę na JS/PHP i napisałem Generator Kart Postaci. Grałem w dziesiątki PBF'ów i setki gier RPG i mam duże doświadczenie. To nie będzie gra typu lvl i exp. tylko coś w rodzaju hmm..... Zakonu Światła. mamy prawie wszystko omówione czyli flora, fauna są gotowe, mniej więcej znamy historię Falshire. Jeżeli znajdę kogoś od grafiki i opisów będę mógł zająć się pisaniem skryptów na forum, dopracuję system walki, kupywania itp.
Falshire to kraina zamieszkiwana przez przeróżne magiczne istoty typu Elfy, smoki itp.
Jej władcą jest Farlor(anioł) który ma brata Scythe(anioł śmierci). W Falshire są dwa główne miasta:
Stingard-Miasto w którym się zaczyna grę i każdy ma do niego wstęp.
Alendar Falls- Miasto "bonusowe" do którego mają wstęp tylko uprawnieni mieszkańcy Falshire.
Lokacje jakieś tam wymyślimy, następnie napiszemy kilka ksiąg do biblioteki np. "O powstaniu Falshire" i będzie można pisać samodzielnie księgi i sprzedawać je fabularnie do biblioteki.
Kiedy zacznie grać trochę graczy zrobimy pobór na Moderatorów i Mistrzów Przygód*

*Mistrzowie przygód będą organizwać przygody dla graczy.

Inne rzeczy mamy omówione...
Obrazek

Zapraszam na najlepszego PBF'a Night Moon!
RXA
Pomywacz
Posty: 56
Rejestracja: środa, 28 lipca 2010, 03:34
Numer GG: 26186046
Lokalizacja: Szpital dla obłąkanych

Re: Szukam ludzi

Post autor: RXA »

Jeśli chcecie zrobić coś w stylu "Zakonu Światła", to mam nadzieję, że Wam wyjdzie lepiej. Opisy nie tak trudno złożyć, więc z tym raczej problemu nie będzie. Strona, jak powiedziałeś, jeszcze nie jest skończona, więc pytania skieruję do Ciebie. Jak mniej więcej działa Twój Generator KP? A co do ras, to Wasze "Anioły" i "Anioły śmierci" są rasami elitarnymi, przeznaczonymi tylko dla adminów i modów, czy każdy może nimi grać? Bo w rpgach, mimo wszystko, granie aniołami jest całkiem normalne.
Mam swój świat, swoje kredki i... zero zdolności artystycznych...
Orrwen
Pomywacz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 14 września 2010, 14:31
Numer GG: 26516727
Kontakt:

Re: Szukam ludzi

Post autor: Orrwen »

W zanadżu mam dwa Generatory KP. Jeden z nich ma opcje do wybrania ale mam problem z jego dopracowaniem a zaś w drugim trzeba samodzielnie wszystko wpisać ale działa idealnie. Oczywiście co do samodzielnego wpisywania to zrobie spis ras,charakterów i bóstw itp. Klas będzie nieskończoność, czyli każdy gracz będzie sobie sam wymyślał.
A co do aniołów to:
Aniołem każdy może grać ale aniołem śmierci nie jak już to Upadłym Aniołem.
Obrazek

Zapraszam na najlepszego PBF'a Night Moon!
Orrwen
Pomywacz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 14 września 2010, 14:31
Numer GG: 26516727
Kontakt:

Re: Szukam ludzi

Post autor: Orrwen »

A jeżeli masz chęć i czas to możesz zrobić opisy do lokacji i miast a za to dostaniesz stanowisko admina lub moderatora...
Obrazek

Zapraszam na najlepszego PBF'a Night Moon!
RXA
Pomywacz
Posty: 56
Rejestracja: środa, 28 lipca 2010, 03:34
Numer GG: 26186046
Lokalizacja: Szpital dla obłąkanych

Re: Szukam ludzi

Post autor: RXA »

Jeśli nie trafią do Ciebie prawdziwi rpgowcy, to prawdopodobnie powstanie "miasto aniołów", bo skoro anioł rządzi, to musi być najlepszy:P A tak bardziej poważnie. Opisy mogę zrobić, tylko musiałbyś podesłać listę lokacji. Co do generatorów, to polecałbym ograniczyć ilość klas, bo z doświadczenia wiem, że niektórzy mają naprawdę bujną wyobraźnię (niziołek - zabójca smoków, lub 60-ciokilogramowy elficki berserker w pełnej płytówce o wadze 100 kilo). Na początek lepiej pozostać przy klasycznych rasach, bo mogą się pojawić trudności.
Mam swój świat, swoje kredki i... zero zdolności artystycznych...
Orrwen
Pomywacz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 14 września 2010, 14:31
Numer GG: 26516727
Kontakt:

Re: Szukam ludzi

Post autor: Orrwen »

Co racja to racja :P
Zaraz Ci na PW listę lokacji podeślę :P Jak zarejstrujesz się na tym PBF'ie to dam ci range admina ;P
Obrazek

Zapraszam na najlepszego PBF'a Night Moon!
Orrwen
Pomywacz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 14 września 2010, 14:31
Numer GG: 26516727
Kontakt:

Re: Szukam ludzi

Post autor: Orrwen »

Lista lokacji:
1.Las Garrant
2.Wielka równina
3.Polana jednorożców
4.Góry Lydel

Opisy miast też zrobisz?
Obrazek

Zapraszam na najlepszego PBF'a Night Moon!
Black Dragon
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 5 lipca 2011, 20:09

Re: Szukam ludzi

Post autor: Black Dragon »

Tworzysz jeszcze tę grę? Przepraszam, że odpowiadam tyle czasu po założeniu tematu, ale konto założyłem dopiero przed chwilą. :smile: Jakby co, to potrafię nawet dobrze tworzyć grafikę typu pixel art, więc w razie potrzeby chyba mógłbym się przydać. :smile:
ODPOWIEDZ