[System] Symmerhia Solaris czy też Sektor Zero

Grafików, autorów, pomocników do systemów autorskich, etc.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

[System] Symmerhia Solaris czy też Sektor Zero

Post autor: BLACKs »

Pomyślałem, że system tworzony przez małą grupkę tawerniaków można trochę nagłośnić, gdyż poszukujemy świeżej krwi chcącej przyłożyć się do projektu.

System nazywa się Sektor Zero czy też Symmerhia Solaris - nazwa nie jest jeszcze ustalona. Póki co nie mamy sprecyzowanego, jednolitego obrazu świata - ustaliliśmy kilka ras, miejsce działań, wroga i zaczęliśmy tworzyć własną mechanikę. System jest w obecnym stadium mocnym Hard SF połączonym z mnogością ras Star Warsa i kilkoma pomysłami twórców. Wiele planet, wiele gatunków, a nad wszystkim czuwają siły sprawcze w postaci dziwnych pasm...

Póki co wszystko raczkuje, mamy mało ukończonych materiałów, dlatego szukamy chętnych do przyłączenia się do naszej niewielkiej, kilkuosobowej grupy. Póki co znajduje się w niej Obelix (główny dawca pomysłu), Deep, Gisher, Mistrz_Miecza (odpowiedzialni za świat), Solarius Scorch odpowiedzialny za krytykę i pomysłodastwo, a także ja, główny mechanik :).

Szukamy przede wszystkim:
a) chętnych do pomocy ludzi, najlepiej obeznanych z literaturą SF, choć nie jest to wymogiem, bo w załodze nie ma shardziałych sf-owców (prócz Solara :) ), potrzebujemy światotwórców i pomysłodawców,
b) ludzi obeznanych z różnymi mechanikami, którzy chętnie by pomogli tworzyć nowy, autorski pomysł (póki co ukończony jeden rozdział),
c) grafików wszelkiej maści.

Kontakt ze mną lub każdym innym członkiem załogi.

Forum: http://onlinerpgpbf.mojeforum.net/index.php . Nie wiem czy wszystko jest odblokowane dla nie należących do składu.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Nie zrazajcie sie jak nie bedziecie mogli gdzies wejsc. Do jutra wszystko powinno byc odblokowane.
.
Dimitrij Urianov
Pomywacz
Posty: 71
Rejestracja: sobota, 17 marca 2007, 21:44
Numer GG: 0
Lokalizacja: Searching for fuel.

Post autor: Dimitrij Urianov »

Pomimo mienia na koncie jeszcze jednego projektu (i pomimo kilku spraw):
Jezeli nie myslisz BLACK's, ze to kolejna proba wcielenia P:H do waszego systemu (a tak nie jest) - chcialbym w czyms pomoc. Grafik srednich umiejetnosci, od 3 lat MG, autor systemu - troche jeszcze sie nazbiera, bylem nawet pisarzem opowiadan i testerem.
Btw, nie jestem zbyt bardzo czasowy do kwietnia (@#$%^&* egzaminy)
EDIT:
a przede wszystkim czytelnik SF i zagorzaly fan gatunku :)
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Jezeli nie myslisz BLACK's, ze to kolejna proba wcielenia P:H do waszego systemu (a tak nie jest) - chcialbym w czyms pomoc. Grafik srednich umiejetnosci, od 3 lat MG, autor systemu - troche jeszcze sie nazbiera, bylem nawet pisarzem opowiadan i testerem.
Oczywiście, że nie uważam, a nawet jeśli, to nie mam do Ciebie żadnych uprzedzeń. Miło, że doświadczona osoba chce pomóc i chętnie z Tobą porozmawiam na gg. :)
Dimitrij Urianov
Pomywacz
Posty: 71
Rejestracja: sobota, 17 marca 2007, 21:44
Numer GG: 0
Lokalizacja: Searching for fuel.

Post autor: Dimitrij Urianov »

Z wielką chęcią pomogę. Już zarejestrowałem się u was, nie wiem tylko czy potwierdza user czy admin.
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Post autor: kajtek Raulin »

Ja też moge pomóc w tworzeniu systemu wcześniej pisałem na pw Obelixowi ale coś nie odpowiadał.Jeszcze jedno pytanie co będe miał robić to się jakoś przygotuje?
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Dimitrij Urianov pisze:Z wielką chęcią pomogę. Już zarejestrowałem się u was, nie wiem tylko czy potwierdza user czy admin.
Na razie dostęp do for jest prywatny. Miałem zamiar wczoraj przestawic na zarejstrowanych ale problemy z forum wystąpiły a nie miałem za dużo czasu. Zaraz zabieram ise do pracy.
kajtek Raulin pisze:Ja też moge pomóc w tworzeniu systemu wcześniej pisałem na pw Obelixowi ale coś nie odpowiadał.Jeszcze jedno pytanie co będe miał robić to się jakoś przygotuje?
Jesli będziesz walił sensowne posty to przyjmiemy cię z otwartymi rękoma (rękoma/rękami?)

EDIT: Forum jest już ogólnoudostępnione. Czekamy na chetnych do współpracy :)
.
ODPOWIEDZ