[Inny] Szukam ludzi

Grafików, autorów, pomocników do systemów autorskich, etc.
ODPOWIEDZ
andre333
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2006, 15:23

[Inny] Szukam ludzi

Post autor: andre333 »

Witam!

Postanowiłem stworzyć serwis poświęcony grom Gothic. Najlepszej grze cRPG. Przedstawie jak sytuacja wygląda. Od strony graficznej jak i technicznej zajmuje się ja. Layot na strone jest w przygotowywaniu. Potrzebujemy kompetentnych ludzi do pomocy, ludzi z głową i pomysłami. Posiadamy świetnego sponsora, który oferuje domene globalną wraz z pozycjonowaniem, pod wieloma kluczami. Mam zamiar stworzyć świetny i profesjonalny serwis, jednak żeby tak sie stało potrzebuje kompetentnych ludzi do współpracy. A więc szukam:

1. Admina - do pomocy, który zna się bardzo dobrze na php i html. Jest odpowiedzialny i można mu zaufać. Robi wszystko aby wypromować serwis. Zna świetnie Gothica i świeci przykładem dla innych. Jak i na stronie jak i na forum.

2. J.admina - również do pomocy. Zna dobrze php i html. Można mu zaufać, i pomaga początkującym. Dba o serwis.

3. Redaktorzy/newsmeni - ludzie zajmujący sie od pisania działów/newsów. Odświeżają i dostarczają wiadomosci z najgorętszych chwil. Pracusie :P

4. Moderatorzy - strony/forum, pilnują porządku, pomagają i ostrzegają.

Chciałbym jeszcze wspomnieć, że przygotowywany jest CMS, dla nas pisany, który posiada wiele świetnych modułów, CMS jest drogi i dlatego też profesjonalny. Co mozecie otrzymać w zamian?Hmm za naprawde dobrą prace skusze się odstąpić takiego cmsa, lub zaoferowac serwe czy reklame.

Zainteresowanych prosze o kontakt gg-1419106 wyłącznie!!

Pozdrawiam
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Chętnie pomoge, gothic to całe moje życie :) (a przynajmniej jego połowa) zgłaszam się więc do pomocy. Zagadaj do mnie na gg (jestem nie widoczny cały czas)
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
ODPOWIEDZ