Na Molocha sposobow kilka

Kącik poświecony polskiemu systemowi postapokaliptycznemu.
ODPOWIEDZ
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Jak donosi podręcznik, jest taki facet, który nazywa się Lotka. Trierdzi on, że Moloch boi się ataku z góry więc w sumie można by spróbować spuścić na niego atomówkę. Jednak nie wiadomo właściwie w co celować... :?
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Ale też jest napisane że prawdopodobnie zmyśla :P a (jeśli dobrze pamiętam) jest też coś o dymie z fabryk, który wszystko zasłania...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Mistrz Małodobry
Marynarz
Marynarz
Posty: 370
Rejestracja: niedziela, 20 sierpnia 2006, 00:22

Post autor: Mistrz Małodobry »

naszych złomiarzy napuscić :twisted:

w sume można by poeksperymentować z grafitem dostarczanym w postaci bomb lotniczych lub pocisków altyleryjskich (uszkadza to linie energetyczne)

pozatym można by sie pobawić z taktycznymi artyleryjskimi ładunkami atomowymi jako walec ogniowy przed jakims natarciem (stosuje sie to do dział o zasięgu kilkudziesiećiu kilometrów albo wyrzutnie rakiet Z-Z ) prace nad taką amunicja były prowadzone w czasie zimnej wojny po obu stronach żelaznej kurtyny

pociski tego typu mialy na celu "przygotowanie altyleryjskie terenu do natarcia czołgów"
Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

najprostrzym sposobem było by wpuszczenie tam ekipy z Tawerny z BAZYLem na czele :twisted:
.
Wilczy Głód
Mat
Mat
Posty: 416
Rejestracja: czwartek, 13 lipca 2006, 13:03
Numer GG: 818926
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Wilczy Głód »

Hmm...... tak się zastanawiam... Moloch jest w końcu wielkim komputerem i ZAWSZE postępuje zgodnie z logiką. Nie widzę motywu w jego działaniach. Prawdopodobnie ma zamiar zniszczyc ludzi... tylko po co!? Może jego cel jest zupełnie inny niż nam się wydaje. Może prze na południe do jakiegoś konkretnego punktu albo po prostu rozwija się(kosztem ludzi), żeby zrobic cos jeszcze innego, czego narazie nie jest w stanie dokonac.

A jeśli jednak po prostu chce nas zabic.... trzeba mu pomóc:D. A co myślicie o tym, żeby w jakiś sposób oszukac zwiadowców Molocha? Jeśli uzna, że wszyscy ludzie zginęli? Nie będzie przecież walczył z wrogiem, którego nie ma! Pytanie tylko jak mu wmówic, że w całych Stanach już nikogo nie ma? Poukrywac się pod ziemią?
Co jest gorsze? Niewiedza, czy obojętnośc?
Nie wiem... nie obchodzi mnie to.

"Najchętniej zaraz oddałbym się diabłu gdybym, do krocset, sam diabłem nie był!"
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Wilczy Głód pisze: A co myślicie o tym, żeby w jakiś sposób oszukac zwiadowców Molocha? Jeśli uzna, że wszyscy ludzie zginęli? Nie będzie przecież walczył z wrogiem, którego nie ma! Pytanie tylko jak mu wmówic, że w całych Stanach już nikogo nie ma? Poukrywac się pod ziemią?
Nie sądzę, żeby tak łatwo dało się oszykać zwiadowców Molocha. To są zbyt mądre maszyny. Nawet jeśli by się to udało to tak jak powiedział Wilczy Głód nie ma za bardzo gdzie się schować (może popłyniemy do Europy? :P)
Na pewno łatwiej by było z nim walczyć jeślibyśmy wiedzieli do czego na pewno dąży Moloch. Czekajmy na dodatek Euroshima. Zobaczymy co europejce mają nam do powiedzenia ;)
.
Mistrz Małodobry
Marynarz
Marynarz
Posty: 370
Rejestracja: niedziela, 20 sierpnia 2006, 00:22

Post autor: Mistrz Małodobry »

trzeba by dokładnie zbadac jego pierwotne załozenia

możliwe że celem jest np ciągłe rozwijanie swoich zdolnosci strategicznych a najlepiej mu to idzie przez ciągłe prowadzenie walk
Obrazek
Uciekinier
Marynarz
Marynarz
Posty: 169
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2006, 22:13

Post autor: Uciekinier »

Wilczy Głód pisze:Hmm...... tak się zastanawiam... Moloch jest w końcu wielkim komputerem i ZAWSZE postępuje zgodnie z logiką.
Zapewne Moloch postępuje zgodnie z logiką, nie zamierzam tego obalać, jednakże nie jet ot zwykłym wielkim komputerem. Wkońcu wykorzystuję również ludzkie mózgi... Nie tylko w cyborgach.
Wciąż mnie ścigają!
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Uciekinier pisze:
Wilczy Głód pisze:Hmm...... tak się zastanawiam... Moloch jest w końcu wielkim komputerem i ZAWSZE postępuje zgodnie z logiką.
Zapewne Moloch postępuje zgodnie z logiką, nie zamierzam tego obalać, jednakże nie jet ot zwykłym wielkim komputerem. Wkońcu wykorzystuję również ludzkie mózgi... Nie tylko w cyborgach.
W Molochu jest parę "głównych systemów", które czasami walczą między sobą i robią "nielogiczne" rzeczy.
A jeśli jednak po prostu chce nas zabic.... trzeba mu pomócVery Happy.
Jakby chciał to by już to dawno zrobił :D...
Alrikus
Marynarz
Marynarz
Posty: 237
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 10:27
Numer GG: 0
Kontakt:

Post autor: Alrikus »

Jakby chciał to by już to dawno zrobił ...
A bo ja wiem? Byc moze po prostu nie chce doprowadzic do szybkiego natarcia ze wzgledu na wieksze straty w swoich szeregach. Tylko ze kiedy nie bedzie mial przeciwnikow to na co mu te szeregi... a moze rypnal sie w obliczeniach? Chociaz to akurat jest najmniej prawdopodobne.
Obce lasy przemierzam, serce szarpie mi krtań!
Nie ze strachu - z wściekłości, z rozpaczy!
Ślad po wilczych gromadach mchy pokryły i darń,
Niedobitki los cierpią sobaczy!
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Alrikus pisze:a moze rypnal sie w obliczeniach? Chociaz to akurat jest najmniej prawdopodobne.
Czemu niemożliwe? Wirusy chba przetrwały wojnę xD Zmutowały i zaatakowały Molocha :P
(mam na myśli wirusy komputerowe żeby nie było :P)
.
NdwZ
Majtek
Majtek
Posty: 75
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2005, 15:59
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post autor: NdwZ »

Może właśnie z Molochem nie trzeba walczyć a mu pomoc?
Ma jakies wredne virusy i mu szajba odbija. Moze jakby mu dobrego antyvirusa zaaplikowac to by zaczął pomagać ludziom?
Wyobrażacie to sobie? Moloch zbawca ludzkosci =]

Ew. zaczać nadawać Radio Maryja to zgłupieje do reszty i sie wyłaczy :P
Albo niech "ci dwaj" zrobia jakis użytek z tego kradzionego ksiezyca i Molochowi przez leb :P

Ostrzeżenie za ortografię
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Niedawno doznałem olśnienia! Moloch nie jest zły! To my, ludzie, go niszczymy i atakujemy, on pragnie jedynie zrozumienia i miłości. Wiecie, że on ma uczucia, lecz nie potrafi ich wyrazić, bo zawsze będzie... tylko maszyną? Czy potraficie dostrzec ból tej egzystencji, która chce kochać i być kochaną? Zmieniłem poglądy. Wyrzuciłem EMP.
Pokój i miłość! Pokój i miłość dla maszyn!
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

CoB pisze:Wyrzuciłem EMP.
Gdzie?! Wezmę sobie xP

A tak zeby to nie był offtop.
@CoB: Moloch musi być zły bo nie było by z kim walczyć :P
.
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Post autor: Zaknafein »

CoB! święta racja! Moloch nie jest zły! Należy założyć Ligę Obrońców Molocha, albo coś w tym guście.

W Neuroshimie to nie moloch, czy mutanci są 'złem' czy 'wrogiem'. To ludzie nimi są. Ludzie, ze swą paskudną naturą, siejący plugastwo i zniszczenie we własnym gatunku i zwalający winę na maszyny, mutantów czy wyimaginowane siły wyższe. To zawsze człowiek był sprawcą wszelkiego zła. Nie inaczej.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

W takim razie pójdę się kiedyś go o to zapytać
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

No nie powiedział bym. Moloch wrogiem tak, mutanci nie. Wiem, że to moloch ich stworzył itp, ale w podstawce jest opisane w jaki sposób ludzie traktują mutantów-jak małpy w cyrku (o Tekstańczykach już nie wspomnę), ale także ludzi którzy podróżują, lub choćby nie "bawią" się z innymi- zdrajcy krwi itp. Jednak gdyby nie człowiek, i jego chęć bycia coraz lepszym i otaczać się coraz większym luksusem, nie byłoby molocha. Nie było by wojny. Mutantów. Chorób, które dostajesz z przyjściem na świat lub jeszcze przed urodzeniem. Wiem, że zaraz ktoś napisze, że zaczęły by się wojna między państwami, albo że gdyby nie moloch to Neuroshima nie miała by sensu, ale...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
ODPOWIEDZ