Sterowniki

ODPOWIEDZ
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Sterowniki

Post autor: Azrael »

Mam pewien nobowski problem... Nie mogę w necie znaleźć sterowników do mojej karty dźwiękowej - a mianowicie Intel 82801EB ICH5 :(

Byłem na stronie producenta, lecz po ściągnięciu i próbie zainstalowania wyskoczyło mi, że program nie dogaduje się z Windowsem. (pomijając ostrzerzenia zainstalowałem, ale wciąż nie mam dźwięku... :( )

:( :( :(

Proszę tłumaczenie jak 3 letniemu dziecku.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sterowniki

Post autor: fds »

A to nie jest wbudowana w płytę główną? Zobacz czy masz uruchomioną w biosie, czy pod windowsem nie ma konfliktu żadnego sprzętowego i jak nic z tego nie pomoże, szukaj na stronie producenta płyty głównej sterowników do niej etc.
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Sterowniki

Post autor: Azrael »

A to nie jest wbudowana w płytę główną?
Strona producenta :D?

Zaraz poszperam w biosie... znaczy do jutra.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Sterowniki

Post autor: Azrael »

Teraz mam nową płyte główną, a mianowicie ConRoe 1333-D667 i... nie potrafie znaleźć sterowników do PCI Deviance.

Z góry thx.
Okey sprawa już załatwiona thx.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
ODPOWIEDZ