[Inny] Explorer

Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

[Inny] Explorer

Post autor: Runiq »

Od pewnego czasu zauważyłem, że czasami pojawia mi się błąd Explorera spowodowany plikiem OLEAUT32.DLL . Najczęściej dzieje się to podczas przeglądania internetu. Czy jest jakiś sposób na naprawę tego pliku BEZ konieczności formatowania?
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

a odinstalowanie przegladarki nie wystarczy? A moze zmiana przegladarki tez cos da. Sporoboj :) pozdrow
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Ściągnij se i zainstaluj Firefoxa. Za darmo i lepszy.
żyję
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

hm ja polecam Maxthona :) uwzywam i b. dobrze chodzi:)
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Najlepszy pomysl na bledy w IE: wywalic dziadostwo!!
A potem albo zainstalowac Opere, albo zajrzec na BrowseHappy.pl i wybrac sobie jakas inna przegladarke (FireFox jest niezly, ale ja jestem maniakalna fanka Opery;)).

...a jak sie juz pozbedziesz IE to wywal tez Outlooka - The Bat jest lepszy, ale ja osobiscie polecam mailera Opery.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

ja slyszalem od kumpla narzekania na firefox'a ;P nie wiem dokladnie o co chodzi wiec moze to byc zly wybor.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


FireFox to IMO najlepszy wybór - jest świetny, doskoanle zabezpieczony, szybki, wygodny... czasem tylko trzeba minimalnej wiedzy by go obsłużyć (np. ściągnąć jakąś wtyczkę - ale to baaardzo rzadko i na ogół automatycznie się odbywa). Opera mi się jakoś niepodobała i strasznie wolno u mnie chodziła...

A jak się upierasz przy IE, to wtedy... jesteś masochistą ;-p po prostu przeinstaluj IE... Ale Mozilla FF jest duuużo lepsza...
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Ok, dzięki za radę.

No i co mam tu jeszcze napisać, żeby mnie nie posądzili o statsowanie?Hmm...

:!: TO MÓJ 600 POST :!:
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Post autor: Dorre »

W sumie IE nie jest najgorszy.. robiąc strony WWW sprawdzam właśnie czy wszystko ładnie wygląda na IE, poprostu przeinstaluj Explorer'a, lub zainstaluj wersję IE6 SP1, używam jej i narazie nie zdarzyło mi się narzekać..
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

To własnie dlatego, ze sprawdzasz strony wyłacznie pod IE!

Obejrzyjcie sobie stare mumery Tawerny pod innymi przeglądarkami (były robione pod IE - a ten program jest chory i nielogiczny). Teraz jest nieco lepiej, ale bedzie jeszcze lepiej.

Używanie IE to tak jak robienie stron www za pomocą worda i funkcji zapisz jako plik html :P Wystarczy zajrzeć w kod takiego czegoś.... I nie jest to czysta niechęc do Micro$oftu - długo używałem IE - i do tej pory mam dość!
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Pisanie za pomocą Worda? Nieee.... Notatnik jest o wiele lepszy. ;) I kod wygląda w nim bardzo porządnie- nie wiem, czego byś chciał... ;P
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Notatnik NIE jest edytorem html! Uzywaja go lamy z zapedami na hakerow (nie, nie przepraszam za obraze) albo osoby niedouczone (tutaj tez nie). Notatnik jest za ubogi, zeby byc edytorem stron www. Osobiscie polecam Crimson Editor - w sam raz dla poczatkujacych, bardzo bardzo dobry dla profesjonalistow.

Zaraz, zaraz- nie pisałem, że notatnik jest edytorem html. Nie wiem, czemu się burzysz. ;) A pisanie w nim uważam za coś o niebo wygodniejszego, niż np. denny frontpage. Edytorów nie lubię.
Samego html'a zresztą też. ;P - dop. Asthner


A co do IE - tak jak BAZ napisal: to NIE jest dobra przegladarka!Jest dziurawa i ma mase bledow, a takze jest stara i nie ma zadnych uaktualnien. Wprawdzie ma wyjsc jakas nowa wersja, ale od starej bedzie sie roznila TYLKO tym, ze bedzie miala opcje przegladania stron w panelach (ktora to inne przegladarki juz od dawna maja... tez mi nowosc).

Poza tym IE ma problemy z poprawnym wyswietlaniem obrazkow. Przyklad: moj button ponizej. Prosze porownac jak wyglada pod IE, a jak wyglada pod innymi przegladarkami. I przy okazji warto na niego kliknac - trza walczyc z ciemnota.

(Jakby ktos pytal: tak, IE jest dla mnie drazliwym tematem. Mieszkam z nadambitnym programista/webmasterem, a to skrzywia psychike i wypacza mozg.)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Asthner pisze:Zaraz, zaraz- nie pisałem, że notatnik jest edytorem html. Nie wiem, czemu się burzysz. ;)
Lubie sie burzyc ;) Poza tym jeszcze ktos by Cie tak wlasnie zrozumial i trzeba by go/ja pozniej nawracac ;) Jak mawia moj tato - 'najpierw profilaktyka, pozniej leczenie' ;)
A pisanie w nim uważam za coś o niebo wygodniejszego, niż np. denny frontpage. Edytorów nie lubię.
Samego html'a zresztą też. ;P - dop. Asthner
Frontpage tez suxxuje (hmm... ostatnio jak dla mnie to bardzo duzo rzeczy suxxuje... musze popracowac nad soba;)). Notatnika nalogowo uzywalam do pisania w nim tekstow (bo tylko i wylacznie do tego sie nadaje), dopoki nie trafilam na CrimsonEditora (to byla neiodwzajemniona milosc od pierwszego wejrzenia;)). Teraz korzystam z jakiegos dziwnego macowego edytora, ktory mi sie nie podoba, ale nie mam innego wyjscia :/

A zeby nei bylo, ze odbiegam od tematu: IE suxx :P
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
DuchX
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 19:33

Post autor: DuchX »

Dorre pisze:W sumie IE nie jest najgorszy.. robiąc strony WWW sprawdzam właśnie czy wszystko ładnie wygląda na IE
Ech... zainstaluj sobie MFF albo Operę, to zobaczysz co to znaczy nie najgorsza przeglądarka ;).

IE mógłby być używany na kursach projektowania i programowania oprogramowania jako przykład jak NIE należy programować :).
"Czlowieka mozna zniszczyc, ale nie pokonac"
Ducha nie mozna ani zniszczyc ani pokonac.
Ducha X - nawet nie pytaj ;)
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Post autor: Dorre »

Mozillę FireFox zainstalowałem i NIE przypadła mi delikatnie mówiąc do gustu.. Opery, za Chiny Ludowe nie zainstaluje! IE rulez!

PS.
Przecież, każdy ma swoje zdanie na temat przeglądarek, każdy wie co jest dla niego najlepsze, a jeko edytor HTML używam ezHTML2 + ezJAVA i jest on najlepszy i po polsku..
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Wyczuwam prowokację - IE nie jest nawet dobrą przegladarką - a co dopiero mówić ze najlepsza...

Co do polskich edytoró - tylko i wyłacznie Pajączek.

nic dodać, nic ujać.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

no ja mam na dysku IE 6.costam i niebylo problemow... do czasu... pewnego wieczora (kolo 2 w nocy) lazilem po stronkach o programowaniu (nie, tam niebylo panienek) no i w ciagu 30 minut zalapalem 4 wiry... gdyby nie norton to bym nawet niezauwazyl... wkurzylem sie i zainstalowalem firefox-a. wlazlem na te same strony i nic! FIREFOX na prezydenta!!!
a co do wtyczek to u mnie musialem tylko nacisnac na jeden przycisk i reszta poszla sama.
ODPOWIEDZ